|
|
@Pers.......A co pan napisze kiedy Trump usiądzie grzecznie 9-go maja obok Putina? No chyba świat się nie zawali, co najwyżej panu wpadnie do otwartych z podziwu ust mucha. Trump słynie bowiem z… |
|
|
A mnie śmieszy słowotok pana @smiecia. Ta bywa gdy forma przeważa nad treścią.Tyle że forma wielokroć użyta po prostu nudzi,a słowotok trzeba bohatersko przebrnąć by się w końcówce nie dowiedzieć co… |
|
|
A jaki jest koszt chowania się za plecami UE zapominając ,że to właśnie Polska ma obecnie swoją prezydencję? Francuski fircyk potrafił wykorzystać indolencję premiera pełniąc nieformalną… |
|
|
A co wy zamierzacie powiedzieć ciemnemu ludowi?. Pewnie to że 447 trzeba płacić ale niepatriotycznie. |
|
|
No to się przyjmę do nocnego lokalu jako tancerka na rurze i wygibasy nie tylko propagandowe nie będą stanowiły problemu. |
|
|
Powinien pan swoim cennym uściskiem dłoni odznaczyć tych co o te względy nie walczą. Pan Klich, Sikorski +małżonka ,Niesiołowski, Tusk, przebrzmiałe grajki,aktorzyny żądne przypomnienia o sobie,cała… |