|
|
jestem zdecydowanie za...... pozdrówka |
|
|
mój przyjacielu....kłaniam Ci się nisko....kacisko....pozdrówka.... Polska ponad wszystko |
|
|
Ty nie to wiem...... ale reszta? Nie da się POmotać?....pozdrówka |
|
|
mam nadzieje że narodowcy nie bedą widzieli w Rosji " wybawcy i sojusznika " jak ich poprzednicy bo to bedzie katastrofa....pozdrówka |
|
|
obym się mylił i żeby to juz się stało na wiosnę.....pozdrówka |
|
|
oby to się odbyło wcześniej ....pozdrówka |
|
|
więcej wiary i zaufania w tych co siebie określają Polakami..... pozdrówka i krótkie info....Kościół twardo opowie sie po stronie prawicy z PIS na czele , tak im POstkomuna dopiecze |
|
|
niby mogłem ale nie wolno kłamac więc najpierw poszły te złe wiadomości..pozdrówka....no i na jesień rzucam bezrobocie bo roboty będzie huk....z komuną i POstkomuną |