Moje komentarze

Do wpisu: Nowa świecka tradycja choinkowa z twarzami PO
Data Komentarz
słuszna uwaga, zaraz naprawie bląd ....pozdrówka
bo zły pies był i nie warczał na platfusów....pozdrówka
to jest to co wylazło z  obcego pasażera " jakichś cholerny OBCY".....pozdrówka
nie wieszaj w domu..... wieszaj w lesie....pozdrówka
a dziekuje , dziękuje ....PO-wieś sobie na choince......oczywiście nie w domu bo się zrobi Cmentarnie i PO-nuro...pozdrówka
Do wpisu: BAT-MAN atakuje Putina a Putin ze śmiechu się wygina
Data Komentarz
a tusk mu w bronka.... śmiech to zdrowie...pozdrówka
wiem o co chodzi...i dlatego kpię z tego kpa....pozdrówka
Do wpisu: UWAGA! ZAPIS PEWNEJ ROZMOWY TELEFONICZNEJ!
Data Komentarz
dobry człowiek z tego władimira , mówił tylko niet a przecież mógł przypierdolić......pozdrówka
Do wpisu: Zaproście GO do stołu………….
Data Komentarz
 Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i całej twojej rodzinki ....pozdrówka
Dziękuję za życzenia i tez Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i całej twojej rodzinki ....pozdrówka
Dziękuję za życzenia i tez Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i całej twojej rodzinki ....pozdrówka
Dziękuję za życzenia i tez Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i całej twojej rodzinki ....pozdrówka
Dziękuję za życzenia i tez Życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i całej twojej rodzinki ....pozdrówka
Do wpisu: POwyrywać chwasty czerwone poradnik chuligana patrioty
Data Komentarz
dzięki i pozdrówka....POwyrywamy te chwasty
Do wpisu: PRAWY GÓRNY RÓG STRONY "NASZEBLOGI.PL"
Data Komentarz
no i się komuchy POsrały ze złości ....tak trzymaj....pozdrówka
Do wpisu: Tusk czyli minijaruzelski i MOWA NIENAWIŚCI
Data Komentarz
jest Polski sposób komendantów Polskich .... na PAL jak azje tuskhujbejowicza.....pozdrowka
mam pomysł ........ ale nie napisze , święta chcę spędzić w domu.......hahahahahahaha....... ale juz pisałem wcześniej bez szczegółów ....ULICA....." Władzy raz zdobytej nie oddadzą a rękę POdniesoną…
Do wpisu: Prawicowi celebryci a sprawa Grzegorza Brauna
Data Komentarz
ale zasada jeden za wszystkich , wszyscy za jednego w moim solidarnościowym odczuciu jest warunkiem minimum przyzwoitości .Popieram zatem Pana Brauna i Pana Staruchowicza wbrew wszystkim. Dzięki za…
Do wpisu: DZIS DOPIERO 16 GRUDNIA,ALE ZNAJĄC NASZA POCZTĘ...
Data Komentarz
dziękuję za życzenia i tego samego życzę Tobie i Twojej rodzinie.Pozdrówka
Do wpisu: 13 grudnia po raz 31
Data Komentarz
na POhybel komunie i POstkomunie
mieli racje chłopcy z PIASTA......znam ten wiersz i tą pieśń
pozdrówka i dzięki za wiersz
pozdrówka i 3MAJ SIĘ CIEPŁO........
na POhybel komunie....pozdrówka
góra lodowa juz czeka na POtanica.....a my też czekamy ....pozdrówka
dzięki za dobre słowo ....pozdrówka
Do wpisu: Dziadek Mróz a'la ruski Tusk i protest śmieciarzy polskich
Data Komentarz
może w końcu....pozdrówka
jest gorzej niż kiepsko ....pozdrówka
to jest bardzo smutne .... taki śmiech przez łzy...pozdrówka
to bardzo ciekawe spostrzeżenie.... to tzw wózkowi albo chwyt na bułke....ja tez daje produkt żywnościowy.... i żadnej kasy....ale ..... gdzie my żyjemy???? Nie taka winna byc ta nasza Polska, nie…
Do wpisu: BIBUŁA NR.1.Zapraszam blogerów z Niezależnej do redakcji pierwszego numeru BIBUŁY
Data Komentarz
dzieki za podpowiedz...pozdrowka
to jeden z bardzo ważnych spraw.... bedziemy nad tym głosować...pozdrówka
dzięki... poddam pod głosowanie Twoją propozycje...pozdrówka
dziękuje za cenną uwagę .A co pani mysli aby rozpropagować działania na usuwanie nieudacznych burmistrzów i prezydentów? Byłem troche zajęty dlatego tak pózno odpowiadam.Pozdrówka
ależ oczywiście że mozna tu , wystapię o zgodę do derekcji ...pozdrówka
Do wpisu: Symbole III RP
Data Komentarz
Polki..... i takie NASZE.....dzięki Kokos za ten wpis
Do wpisu: Tak skończy zbój z SoPOckiego Lasu
Data Komentarz
wystarczy że zamieściłeś inspirującą  okladkę ...reszta do kosza....pozdrówka
to taka krótka obrazkowa historia ....ku przestrodze....pozdrówka
dostał rybę i świński ryj....WYROK WYDANY....pozdrówka
ten na zdjęciu to typowy żul.............pozdrówka
Do wpisu: BIBUŁA czyli jak przełamać monopol medialny cz.2
Data Komentarz
otóż to.... a co do telewizji to ma byc informacyjna 24 na h...pozdrówka
dzięki za opinię.....OD CZEGOŚ TRZEBA ZACZĄĆ....pozdrówka i do następnego wpisu.
Do wpisu: SERDECZNE GRATULACJE DLA ZESPOŁU NIEZALEŻNA.PL I NASZE BLOGI.PL!
Data Komentarz
zima jakby tusk nas odwiedził .... z  calą kompanią cmentarnych kolesi....pozdrówka
bijesz sobie punkty w dyrekcji .... niezła podlizucha....ale tak na powaznie to bardzo mi się teraz podoba szata graficzna .pzodrówka
Do wpisu: BIBUŁA czyli jak przełamać monopol medialny
Data Komentarz
dzieki i pozdrówka
mam nadzieje że nie odmówisz udziału w kolegium redakcyjnym BIBUŁY....pozdrówka
w zupełności się zgadzam , niebawem przygotuję mały biznesplan do przedsięwzięcia .Mam nadzieje że uda się namówic do kolegium redakcyjnego naszych blogerów i omówic zakres tematów które winny byc…
pozdrówka
nie pisze o nowych gazetach , uważam że trzena wspierać GPC i GP i GW/ warszawską/ ale oprócz tego potrzeba informacji z regionów , z miast i wsi .Z dnia na dzień w formie BIBUŁY spełniłby tą rolę.
bardzo dobrze że powstaje ale ile osób go kupi? 100 000 ? A tu trzeba dotrzeć do co najmniej 5 milionów ....pozdrówka