|
|
życzymy naszemu krajowi rozwoju
Piekło jest wybrukowane waszymi "życzeniami" :-) |
|
|
To ja wygrażam pięścią?
Tak, to ty piszesz o wygrażaniu pięścią :-) |
|
|
wygrażanie pięścią w powietrze
Sądzisz Es, że nikt ciebie nie obserwuje jak grozisz pięścią w powietrze ? :-) |
|
|
Czyli starzy będą musieli pracować do śmierci bo dzieci nie będzie
To kalkulowanie pełomafii, która nigdy nie ma na nic piniędzy i chce zrobić z ludzi swoich niewolników. Dzięki obniżeniu… |
|
|
Jaki rower?! Jaka pompka?!
Żaden rower, żadna pompka. To nie w to Orlen inwestuje. W rower i w pompkę to wy totalniacy chcecie nas nabić. |
|
|
dlaczego forsuje się w Polsce politykę antyrodzinną,proaborcyjną,politykę państwa bez dzieci w trosce o prawa kobiet?
Ano, jestem zdumiony pompowaniem w balon aborcji totalniaków, to mi przypomina… |
|
|
Ilu robotników sprowadza Orlen na swoje budowy? A jest jedyny?
A skąd Orlen sprowadza ropę ? Nie wiesz ? A wiesz w co inwestuje Orlen ? Nadal nie wiesz ? |
|
|
przypisujacy mi tak dużą moc sprawczą
Autor wpisu p. Kuźmiuk pisze wyraźnie, że to politycy totalnej opozycji bajdurzą o konieczności podwyższania wieku emerytalnego. A ty powtarzasz tę ich tezę bez… |
|
|
podniesienie wieku emerytalnego jest koniecznoscią
Baju, baju. Rzekomą koniecznością nie zatuszujesz waszej nieudolności w gospodarowaniu finansami państwa. Wy ciągle nie macie kasy na nic. I nie… |