|
|
@sakeTo nic, my Persowie bardzo lubimy Polaków mimo, że Polacy zachowują się wobec Persów jak ostatnie gnidy.Tu nawet był jeden Pers ale już nie ma... Ciekawe dlaczego? |
|
|
To my mamy jakieś elity? |
|
|
Ukraina już się dogadała z Niemcami. Jedni i drudzy mają do nas pretensje terytorialne. Ale to Rosja jest naszym jedynym wrogiem. "gen" Polko twierdzi nawet, że "silne Niemcy oznaczają nasze… |
|
|
Dlaczego moje komentarze muszą być "moderowane"? Co to za dziwne obyczaje? |
|
|
Wyśle albo nie wyśle. Trump zmienia zdanie co godzinę. |