Otrzymane komantarze

Do wpisu: G. Braun w sejmie o technice zapłodnień "In vitro"
Data Autor
Siberian Dog Husky
Za to karpia zabijac nie wolno
u2
In wiadro POwinno być finansowane z kieszeni bogaczy. Bogacz Chuck Norris kiedy już był w 7-ej dekadzie życia zafundował sobie bliźniaki tą metodą, ale wszystko opłacił z własnej kiesy. Stać go na to było :-)
Do wpisu: Dowód na sfałszowanie wyborów 15.10.2023 w Polsce
Data Autor
Alina@Warszawa
SN wciąż pracuje nad protestami wyborczymi: SN badał już ponad 300 protestów wyborczych  Do 15 listopada 2023 r. zarejestrowano w Sądzie Najwyższym 1175 protestów wyborczych oraz 2286 protestów referendalnych. (...) Jakoś telewizornie nie śledzą tego procesu...
Do wpisu: Nowy Sejm X kadencji
Data Autor
Jabe
To jeszcze raz pokazuje, gdzie prze­biega granica między partią polską, a anty­polską.
Alina@Warszawa
Jutro ukaże się wywiad z sędzią SN w sprawie protestów wyborczych, mówi dziennikarz Telewizji Republika Może się okazać, że Kadencja X skończy się prędzej niż się Donaldowi T. wydaje. Pewnie dlatego tak nerwowo to towarzycho wygląda w ławach sejmowych.  Załóżmy, że wybory zostaną unieważnione. To jaki numer będzie miała legalna X kadencja? Xb? X2?  Dziś było ciekawie w sejmie. Ale nie dotyczy to ani Jachiry, ani Brauna. Około południa ktoś z PO zarzucił rządowi PiS, że wciąż przecież działa i nie potrafi rozwiązać protestów polskich przewoźników na granicy z Ukrainą. Natychmiast wystąpił minister z PiS, który oświadczył, że polski rząd nie miał żadnego wpływu na uprawnienia ukraińskich przewoźników do wjazdu do UE, bo tę umowę z Ukrainą podpisała UE. Na to wszedł na mównicę poseł Konfederacji, który w krótkich dosadnych słowach powiedział, że za takim kształtem uprawnień dla Ukraińców głosowali europosłowie WSZYSTKICH PARTII obecnych w sejmie oprócz Konfederacji! No i dyskusja się skończyła ciszą....  W żadnych wiadomościach wieczornych nie usłyszałam ani słowa na temat protestów na granicy.   Zaraz się okaże, że to przez Konfederację sprawa ukraińskich TIR-ów nie może być rozwiązana. Tymczasem zrobiło się zimno i pada marznący deszcz. 
Do wpisu: Nowa afera M. Banaś - M. Chmaj
Data Autor
Alina@Warszawa
Właśnie odkryłam w Wikipedii, że biedny prof. Marek Chmaj jest od urodzenia sierotą:  Marek Chmaj (ur. 13 lipca 1969 w Przemyślu[1]) – polski prawnik i politolog, profesor nauk prawnych, radca prawny, specjalista w zakresie prawa konstytucyjnego oraz prawa administracyjnego, od 2019 wiceprzewodniczący Trybunału Stanu. Życiorys Ukończył Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Przemyślu. Był członkiem Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej[2]. Studiował na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, na którym ukończył studia magisterskie w zakresie nauk politycznych (1993) i prawa (1994). W 1994 został doktorem nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce na podstawie rozprawy pt. Sejm X kadencji w transformacji systemu politycznego, którą obronił na Wydziale Politologii UMCS. Był stypendystą programu Research Support Scheme (1997–1998) oraz Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (1999). W 2001 na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku uzyskał stopień doktora habilitowanego nauk prawnych w oparciu o pracę zatytułowaną Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1991–1997 (I i II kadencja). Studium prawnoustrojowe. 11 lutego 2009, mając 39 lat, otrzymał tytuł naukowy profesora nauk prawnych, stając się jednym z najmłodszych profesorów tytularnych w Polsce[3]. Jest autorem lub współautorem ponad 40 książek[4], dwustu publikacji naukowych oraz ponad stu opinii prawnych opracowywanych na zlecenie Sejmu, Senatu, Kancelarii Prezydenta RP i ministerstw. (...) Urodził się pan Chmaj w Przemyślu i od razu - myk - ukończył technikum. Jak na absolwenta technikum zrobił oszałamiającą karierę polityczną. Niestety o zwrotnicowych tej kariery WIKI nie pisze, bo po co? Po prostu geniusz, w dodatku czerwony do szpiku kości, więc niech nikogo nie dziwi jego kariera! Nie rozumiem tylko dlaczego ma przypisany przymiotnik "polski"?  Co w nim jest polskiego, oprócz tego, że posługuje się naszym, polskim językiem? Nic ...
Do wpisu: Dlaczego w dniu pogrzebu L.Kaczyńskiego pył zasnuł świat
Data Autor
Pers
@u-beczek //Ten, co po pijaku pisze w internetach ? :-) :-) :-)// Pan Prezydent Miedwiediew to jeden z najmocniejszych polityków w Rosji i twoje wycie litwak tego nie zmieni. Bardzo możliwe, że znowu zastąpi Pana Prezydenta Putina na stanowisku Prezydenta FR. Twój prezio podczas pogrzebu L. Kaczyńskiego grał w golfa.... A może się mylę?... :)))) I pamiętaj litwak - nie łżyj!
Alina@Warszawa
[22:39] - spike Sałatka ziemniaczana z majonezem.
spike
@alina a poprzednicy mieli przylecieć kilka dni wcześniej, jak nie przylecieli, więc Miedwiediew był spokojny o swoją skórę. Powiem tak, nie ma na to twardych dowodów, więc jest to teoria spiskowa, nawet oglądając wszystkie kanały tv. Jedna sprawa, nawet zakładając, że Putin wykorzystuje okazję, likwiduje kilku przywódców państw, to co, te państwa wejdą do Federacji Rosyjskiej ?? :)))))))))))))) Czy może tym zamachem by wywołał III WŚ, Rosja zostaje zrównana z ziemią, nawet przez Niemców. Ta sensacyjna wiadomość o planowanym zamachu, to najzwyklejsze brednie.
Alina@Warszawa
No dobrze, sprecyzuję: Miedwiediew pojawił się w Kościele Mariackim jako ostatni, albo przedostatni tuż przed Julią Tymoszenko. Trzeba było oglądać transmisję.
spike
@Alinko nie idź drogą @Anny, nie insynuuj słów, których nie napisałem, kontekst mojego komentarza był całkiem inny. "a USA to państwo europejskie? No to proponuję spojrzeć na globus" Kiedy Miedwiediew przyleciał, trudno potwierdzić, to nie przejście na drugą stronę ulicy, to jest wyprawa, logistycznie złożona, spekulować zawsze można. Co do samego Smoleńska, agencje wiedziały że coś się szykuje, nawet w naszych mediach pojawił się jakiś komunikat, a że to zrobił Putin, nikt z prezydentów państw nie ma wątpliwości, np. pisał o tym dziennikarz niemiecki.
u2
Miedwiediew też doleciał. Ten, co po pijaku pisze w internetach ? :-) :-) :-)
Zbyszek
Wulkany na Islandii wybuchają znacznie częściej niż "ten jeden raz", co "uziemił samoloty", te na zachód od granicy Rosja - Nato. Zresztą potem "naukowcy" oraz "eksperci" doszli do wniosku, że zagrożenie dla samolotów nie było "aż takie duże" jak się poprzednio "wydawało". Mamy z tego wyciągać wniosek jaki?
Ptr
Raczej nie chcieli poświadczać nieprawdy milczącą zgodą na wersję oficjalną wiedząc co się stało. Poza tym chcieli zmniejszyć rangę wydarzenia. To tak jak możni szkoccy rankiem wyjechali z zamku , siedziby Makbeta. 
Do wpisu: PiS w szoku w nowym Sejmie X kadencji
Data Autor
Jabe
O tym, co jest w regulaminie, decy­dował każdo­razowo prezes.
Czesław2
To znaczy, regulamin Sejmu nie obowiązuje?
Alina@Warszawa
Poszukaj sobie ile ...
Alina@Warszawa
Takich durnot bardzo nie lubię. Sama jeżdżę najszybciej jak się da bezpiecznie. Co do Wisłostrady, czy Trasy Łazienkowskiej, to kiedy tylko nie ma na nich korków, ludzie jeżdżą z maksymalną bezpieczną prędkością. Wystarczyłoby zmienić zasady odpowiedzialności materialnej kierowców za popełnione szkody, żeby każdy jeździł z odpowiednią prędkością, odpowiednio ostrożnie albo nie jeździł wcale. Bo jak na razie to wszyscy idioci, którzy powodują tragiczne wypadki uważają że skoro zapłacili ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC to mogą zabić za pomocą samochodu każdego bezkarnie.
Alina@Warszawa
A na jakiej podstawie prawnej E. Witek karała posła Brauna i innych - się pytam? Bo tu jeden poseł karze drugiego, choć ten drugi ma przecież immunitet! 
Czesław2
Coś dla Pani Aliny, Ona to lubi pch24.pl
sake2020
Bezpodstawnie! Tego pani nie zauważyła w króciutkim tekście? A zauwazyła i publicznie mi wytknęła,że jestem chora psychicznie?
u2
Decyduje o tym komisja ds etyki. Gdyby p. Braun się zachowywał kulturalnie, parlamentarnie, to nie otrzymałby takiej kary. A jeśli chodzi o kaskę to przypomnij mi Alina, ile wtedy ten wiecznie niedomyty i niedogolony Braun zebrał w internetach jako ofiara reżimu pisoskiego ? :-) :-) :-)
Alina@Warszawa
"Nie został pozbawiony..." - o czym sake pisze! Przecież ZOSTAŁ POZBAWIONY tej forsy!
sake2020
Nie został pozbawiony 270000zł bezpostawnie czy z kaprysu.pani Witek. 
u2
Wipler ? Wygląda na pijaczka spod budki z piwem. Jego kumpel Braun również. Obaj wyglądają fatalnie. Jak można tak o siebie nie dbać ?  :-)