Otrzymane komantarze

Do wpisu: PiS w szoku w nowym Sejmie X kadencji
Data Autor
Alina@Warszawa
Wipler: Grzegorz Braun został POZBAWIONY 270 tys. zł wynagrodzenia przez Elżbietę Witek❗  Mam nadzieję, że sake wreszcie pojmie o czym mówił G. Braun, prawie zagłodzony przez E. Witek.
smieciu
Będzie eliminowanie Kościoła, będzie deprawacja dzieci za pomocą takich filmów jakie wciąż są nadawane w TVN (zasady Talmudu można tam dostrzec gołym okiem, chrześcijańskich nie uświadczysz). Będzie eliminacja patriotyzmu, historii Polski, Polaków zgodnie z rosyjską i niemiecką doktryną polityczną. Będzie legalne mordowanie ludzi w fazie zarodków i płodów, doprowadzą do legalizacji eutanazji. Tusk zlikwiduje wszelkie dowody swoich zbrodni do jakich dotarli członkowie komisji smoleńskiej - wszystkim członkom grozi śmierć! Pierwsze co zrobi rząd Tuska jeśli dorwie się do władzy, to będzie likwidowanie wojska, rezygnacja z kontraktów zbrojeniowych. Zlikwiduje zasiłki dla dzieci i najbiedniejszych emerytów, ale dofinansuje UB-eków! No i świetnie. Mamy konkrety. Oto moje zdanie: Kościół. Nie zostanie wyeliminowany ale oczyszczony. Do czego niby doprowadziła państwowa kasa jak nie do patologii? Wiernych i powołań systematycznie ubywa podczas kiedy wierchuszka albo się bawi albo politykuje. PiS sam wyprowadził decydujący cios zakazami Covidowymi. Ubędzie więc pozorantów korzystających z łatwej kasy. Zostaną rzeczywiście wierzący. Deprawacja dzieci filmami? Nie znam tematu nie widziałem takowych. „Będzie eliminacja patriotyzmu, historii Polski.” Nie będzie. Co niby takiego w tej kwestii zrobił PiS? Koronę Królów chyba z miłostkami i podobnymi popierdułkami nie mówiąc o nędzy warsztatowej. „Będzie legalne mordowanie ludzi w fazie zarodków i płodów, doprowadzą do legalizacji eutanazji”. To też nieprawda. Co najwyżej nastąpi małe poluzowanie albo powrót do tego co było wcześniej. To czysta polityka. Potrzebne były głosy kobiet by wygrać wybory. Koalicja wykona kilka pozorowanych ruchów i na tym się skończy. „Tusk zlikwiduje wszelkie dowody swoich zbrodni do jakich dotarli członkowie komisji smoleńskiej” A to największa bzdura. Gdyż Tusk nie musi niczego likwidować. Co niby ma likwidować skoro PiS przez 8 lat nic nie znalazł? Niech do każdego wreszcie dotrze że ta sprawa sięga najwyższych globalnych czynników. Takich jak USA w szczególności. Tusk został jedynie zmuszony do tuszowania tego co się stało. Dokładnie tak samo jak PiS. Który nie zrobił nic, poza teatrem dla swoich nieszczęsnych wyznawców. „Pierwsze co zrobi rząd Tuska jeśli dorwie się do władzy, to będzie likwidowanie wojska, rezygnacja z kontraktów zbrojeniowych. Zlikwiduje zasiłki dla dzieci i najbiedniejszych emerytów, ale dofinansuje UB-eków!” I znowu. Nic takiego się nie stanie. Nie pchałby się Kosiniak na szefa MON gdyby takie były plany. Zasiłki dla biednych - proszę się naprawdę nie martwić. Tusk faktycznie może uderzyć w socjal ale nie ten dla biednych. A z UBekami. Też się okaże. Jeśli Koalicja cofnie ustawę PiSu, będzie mieć pani rację. Ale jeśli tego nie zrobi, korzystając z furtki w pisowskiej ustawie to ... może zrobi tyle co PiS. Przywróci emeryturki swoim.
Es
"Jak sobie wybrali tak będą mieli"  oświadczył Terlecki w komentarzu wyników wyborow. To cala refleksja po " przegranej" - bo Kaczyński slowami: " całą winę  biorę na siebie" zapowiedzial, że innej ma nie być . A zarazem i cała z nią zwiazana skala skala emocji dowództwa Pis. Pałeczkę " najgłupszej opozycji we wszechświecie" , czas było przekazać /przejąć i zgodnie z trzydziestoletnimi ponad ustaleniami tak się stało.  Cyrk w parlamencie odbywać sie musi, aby Polakom z nudów nie przychodziło do głowy zadawać niewygodnych pytań,  albo co gorsza zechcieć pogonić pookrągłostołową klikę obdarzoną funkcją  rotacyjnej władzy. Występy błaznów na sejmowej mównicy i mediach mają dawać odbiorcom rozrywkę oraz wypełniać ich społeczne i polityczne zaangażowanie w sprawy panstwa. Kiedyś żołnierze, aby się nie nudzili, a przez to nie mieli czasu na wymyślanie często niebezpiecznych dla siebie głupot, codziennie nigdy nie używana broń czyscili. To  ta sama zasada. 
juur
"Nie słyszałam komentarzy nt. Romana G. który chyba teleportował się z Włoch wprost do sejmu, nieuchwytny dla służb naszego państwa, kierowanych przez ministra Ziobrę, albo ministra Kamińskiego." Proszę nie żartować, przywiązany do tradycji Romana G na pewno przekradał się kanałami co chyba czuć  nawet z TV. Służby są od tego by wiedziały i zazwyczaj wiedzą. Co z tą wiedzą to już nie w ich gestii. Czyli wygląda to na kolejną ustawkę dosyć prymitywną bo dla kogo się starać?
Jabe
Może ten szok był za­planowany?
spike
"To ja panią Witek pytam: Co ty kobieto zrobiłaś, żeby zdobyć poparcie Konfederacji, że masz do nich pretensje? Okradłaś Brauna, nie wpuszczałaś nikogo z Konfy do TVP, w której niby rządzi PiS" Znowu to samo, więc znowu napiszę, Brauna bym kazał straży wyprowadzić z sejmu, a właściwie nie powinien być do niego wpuszczony, aż nie założy maseczki, cały naród mógł się podporządkować, tylko nie Braun, on jest "równiejszą świnią" jego nakazy zakazy nie obowiązują. Swoją drogą co robiła Konfa? oni tam byli jak na pastwisku, na którym się paśli, za pieniądze podatników, czyli pasożyty i takim są dalej.
Darek
@Tezeusz Teraz widzisz dlaczego tak wielu, łącznie ze mną, wskazywało na to co się dzieje. Od lat wiem kim jest Tusk i jemu podobni. PIS przestał być PIS-em po wewnętrznym zamachu stanu w 2017. Morawiecki, to sługus globalistów, kolejna udawana przechrzta katolicka. Jest wiele dowodów na to, tylko trzeba chcieć je widzieć.
Tezeusz
Mój nowy nowy cykl tematyczny " Koalicja ośmiu gwiazdek cz...." będzie ujawniać fakty i jeszcze raz fakty postępowania POpaorańców. Wkrótce kolejny odcinek.." Jedziemy" będzie się działo...
Do wpisu: Dlaczego w dniu pogrzebu L.Kaczyńskiego pył zasnuł świat
Data Autor
sake2020
Nie upieram się nigdy(w przeciwieństwie do innych tutaj) ,że to ja mam rację,to tylko moje pojedyncze zdanie wśród wielu innych..Nie świadczy o mojej naiwności czy chorobie psychicznej co mi pani tak niedawno zarzuciła.Mowa była o stosunku( jak ja uważam ) tchórzliwym możnych tego świata do katastrofy pod Smoleńskiem i do tego się odniosłam.
Alina@Warszawa
Z nowszych wpisów na S24 "Awantura pod pomnikiem smoleńskim. Kaczyński zniszczył wieniec aktywisty" Globtrotuar6111 października 2023, 11:18 Nie zniszczył wieniec, jak popierdółki z redakcji powtarzają po medialnym scieku, ale zerwał oszczerczą kartkę z niego. Gdyby w Polsce były sądy zamiast kasty buców w togach, to facet za takie bezpodstawne oszczerstwo, musiałby zastawić dom w celu zapłacenia odszkodowania. Chyba że ma na potwierdzenie swoich zarzutów niezbite dowody. Niestety, PIS nie dość twardo walczył z upolitycznioną kastą w sądach, a Duda jeszcze pogorszył sprawę. I mamy takie właśnie efekty.  PO i Tusk są zdolni do każdej podłości więc wykorzystują także miesięcznice smoleńskie. Przed wyborami to była pyszna okazja do skompromitowania prezesa! U tuskoidów mózgi nie pracują normalnie, więc przyjmują każdą bzdurę podaną przez TVN24. Ktoś musiał pilnować, żeby ten wieniec i napis zobaczył J.Kaczyński i zareagował tak jak każdy zareagowałby na jego miejscu. Każdy poza tuskoidami oczywiście. Szkoda, że dziennikarze nie szukają prawdziwych sponsorów tych wieńców i napisów.
Alina@Warszawa
Wykazujesz sake daleko idącą naiwność. U Ruskich taki myk, to pryszcz, o czym świadczy współpraca FSB z Tuskowymi służbami wojskowymi, z których nie ma notatek, tylko dziwne trupy weekendowych samobójców. Mogli wystrzelać 20 tysięcy polskich oficerów w Katyniu i okolicach, tak jak Niemcy zagazować 1-2 miliony Żydów w Auschwitz? Naiwniacy na Zachodzie też nie chcieli wierzyć w raporty Pileckiego, czy Karskiego.
Pers
@u-beczek //Tylko Saakaszwili pokazał odpowiednie cojones i przybył na pogrzeb okrężną drogą.// Pan prezydent FR D. Miedwiediew też doleciał.
Alina@Warszawa
Oczywista oczywistość. Może Rosjanin przeczytał tekst na Salonie24 i napisał swój? Kto jak kto, ale Rosjanin dobrze wie na co stać jego "własc". W ten scenariusz terrorystyczny zapewne wpisuje się także wojna w strefie Gazy. Tylko, czy zginą "ci światowi terroryści", czy tysiące niewinnych ludzi? Nadzieja w tym, że Bóg zrobi jakiś reset i przeniesie do innego świata tego, kto reżyseruje zbrodnie na świecie.
Alina@Warszawa
Rosja to państwo europejskie? No to proponuję spojrzeć na globus, mapę ile Rosji jest w Europie, a ile jednak nie jest!.  Miedwiediew przyleciał w ostatniej chwili, podobnie jak Julia Tymoszenko, kiedy już był wiadomo, że ci najważniejsi z Zachodu nie przylecą! A nie przylecieli bo DOKŁADNIE WIEDZIELI CO ICH MOŻE CZEKAĆ, I DLACZEGO L. KACZYŃSKI NIE ŻYJE. Proste! Z perspektywy czasu można domniemywać, że ten jeden wulkan przedłużył życie wielu ludziom o 4 i o 22 lata, na pewno na Ukraine.  Na zachodzie nie działa TVN-24 i nie robi ludziom wody z mózgu, Radek Sikorski nie wysłał im sms co mają myśleć o zamachu, a poza tym oni tam mają własne satelity i obserwatorów prezydenckich samolotów.  O Miedwiediewie też ten człowiek napisał, dlaczego nie stanowił problemu dla zbrodniarzy. Wystarczyło poczytać. 
Jabe
Oczywiście.
spike
"zbrodniarze z Kremla planowali likwidację wszystkich przywódców państw europejskich  zebranych w Katedrze Wawelskiej za pomocą jednego pocisku." czy pamięć mnie myli? chyba prezydent Miedwiediew był na pogrzebie L.Kaczyńskiego, więc też miał być poświęcony  dla zatarcia podejrzenia, kto dokonał zamachu ?
sake2020
Nieco wątpię w te teorię Brak wielkich osobistości na pogrzebie  to raczej ukłon w stronę Rosji której nie chciano drażnić Skwapliwie potwierdzono że nie zdarzyło się nic takiego,żeby uzasadnić ich obecność na pogrzebie znienawidzonego przez Putina polityka.Wulkan poszedł im szczęsliwie na rękę.Mówiono z lekceważeniem,że Putin nie był zainteresowny śmiercią prezydenta Kaczyńskiego.Wystarczy jednak prześledzić,jak wielu nawet małego znaczenia polityków ginęło niespodziewaną śmiercią otrutych,zastrzelonych,wypadkach samolotów czy katastrof w pojazdach tylko z powodu mściwości Putina. Znaczący jest fakt,że opinia publiczna i ci nieobecni na pogrzebie nie zwrócili uwagi na niechlujnie prowadzone śledztwo całkiem inne niż jest to przeprowadzane w wypadkach lotniczych.Wybijane łomem części samolotu,brak zbierania i zabezpieczania części,skandaliczne traktowanie zwłok świadczy,że dobre stosunki z Rosją są dla świata priorytetem.
Ptr
Takie coś byłoby niekorzystne dla Rosji, bardzo niekorzystne. To bajka. Prędzej uwierzę ,że w wulkan zrzucono bombę, która eksplodowała na dużej głębokości. Albo jakąś saletrę w metalowym pancerzu. 
Grzegorz GPS Świderski
Ja podobną teorie opisałem tuż po katastrofie:  salon24.pl
u2
Tylko Saakaszwili pokazał odpowiednie cojones i przybył na pogrzeb okrężną drogą. Teraz gnije w kacapskiej ciurmie. Cywilizowany świat milczy nad kolejnym kacapskim morderstwem.
Do wpisu: Trzaskowskiego pierwsze getto czystego transportu w stolicy
Data Autor
Alina@Warszawa
Okazuje się, że przewidywane w czerwcu getto Trzaskowskiego rozrosło się w listopadzie prawie dwukrotnie. Słyszałam jeden głos zadowolonego z tego faktu warszawiaka, i wiele oburzonych. Stan faktyczny jest taki, że smród ze spalin w centrum bierze się stąd, że HGW i Trzaskowski pozwolili zabudować centrum wielkimi budynkami, które stanęły na drodze wielkich ciągów wentylacyjnych, które przez lata były utrzymywane przez warszawskich urbanistów. Ale stare pokolenie architektów wymarło, zostali sami zwolennicy PO, skorumpowani, korumpujący, chamowaci. Wielokrotnie przeżywałam szok po kontaktach zawodowych z architektami działającymi na tzw. rynku warszawskim, szczególnie w zamówieniach publicznych. O ustawianych przetargach chyba już pisałam, kiedy termin wykonania zamówienia (w moim przypadku projektu) określony przez urzędników miejskich w zamówieniu był krótszy niż czas uzyskania warunków do projektowania z MPWiK, czy SPEC. Tak więc nowe szklane domu zatkały dopływ powietrza do ratusza i Trzaskowskiemu śmierdzi. Nie wiem, czy sam przerzucił się na rower, żeby przynajmniej samochody urzędowe nie smrodziły. Teraz wymyślił  (no cóż mogło wymyślić takie techniczne zero?), że zakaże wjazdu samochodom do strefy, w której poruszają się urzędnicy, żeby im nie śmierdziało? Bo gdyby martwił się o warszawiaków mieszkających w centrum, nigdy nie wydałby pozwolenia na zabudowanie kanałów wentylacyjnych. Jest jeszcze aspekt prawny, o którym nikt nie mówi i nie pisze, - ja muszę...  Wszystkie te samochody, których wjazd będzie zakazany do rozszerzonego centrum Warszawy, mają przecież badania techniczne, wymagane przez państwowe przepisy, są dopuszczone do poruszania się po drogach publicznych (i ulicach), właściciele opłacają wszelkie podatki, ubezpieczenia. Więc stosowanie zakazu poruszania się tych pojazdów w centrum W-wy jest NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ, bo to jest dyskryminacja.  W miejsce diesli prezydent stolicy każde się zaopatrzyć w samochody ekologiczne, głównie elektryczne, które palą się w sposób niekontrolowalny .... Gieniuś, po prostu Gieniuś.
Do wpisu: KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PFIZEREM?
Data Autor
Alina@Warszawa
Można to skomentować tylko słowami "NO WRESZCIE": Prawy.pl pisze Tysiące pozwów przeciwko Pfizerowi w związku ze szczepionkami. Akcje firmy szorują po dnie 
Do wpisu: Afera nasienna?
Data Autor
Alina@Warszawa
Muszę się pochwalić co wyrosło z nasionek, które zebrała zeszłego roku kuzynka i dała mi je do posiania na wiosnę. Były to aksamitki nieznanej (samowolnej) odmiany.  Posiałam początkiem maja. Wykiełkowały wszystkie, trzeba było je rozsadzić. Wyrosły na wys. ok 30-40 cm i nie wyglądały tak ładnie jak te kupowane ze szklarni. Rozgałęziły się i dopóki nie zakwitły były takimi zielonymi wiechciami. Pierwsze kwiatki pokazały się gdzieś w II połowie czerwca. Ale jak potem zaczęły kwitnąć, to był szok. Masa drobnych żółto-brązowych kwiatków utworzyła kwiecisty dywan w ogródku, zasłoniła wszystkie puste miejsca, kwitły do pierwszych przymrozków. Oczywiście pozbierałam nasiona na przyszły rok. Wiem, wiem, mogą być zupełnie inne. A jednak zaryzykuję, bo rośliny były bardzo ładne, prawie jednakowe, odporne na choroby. Jedyne co przy nich robiłam, to podlewanie w czasie największej suszy. Mieć ukwiecony cały ogródek za darmo to coś co mi się bardzo podoba :) Dobra znajoma obdarzyła mnie niedawno irysami, które u niej rozmnożyły się nadmiernie. Trzeba było się tylko wysilić, żeby je posadzić. To piękne kwiaty, kiedy kwitną. A więc - byle do wiosny! Mam nadzieję, że wszystko zakwitnie pomimo tego, że do niedawna "totalna opozycja" zalęgła się w polskim sejmie. Jak to dobrze, że urodzaj nie zależy od polityki ... 
Do wpisu: 58 st.C w Brazylii - rekord!
Data Autor
NASZ_HENRY
Hucpa klimatyczna ma się lepiej niż infodemia pandemiczna😉  
Ptr
Kazdy zielony las jest podobny pod względem cyrkulacji C02 i O2.