|
|
sake2020 Nie upieram się nigdy(w przeciwieństwie do innych tutaj) ,że to ja mam rację,to tylko moje pojedyncze zdanie wśród wielu innych..Nie świadczy o mojej naiwności czy chorobie psychicznej co mi pani tak niedawno zarzuciła.Mowa była o stosunku( jak ja uważam ) tchórzliwym możnych tego świata do katastrofy pod Smoleńskiem i do tego się odniosłam. |
|
|
Alina@Warszawa Z nowszych wpisów na S24
"Awantura pod pomnikiem smoleńskim. Kaczyński zniszczył wieniec aktywisty"
Globtrotuar6111 października 2023, 11:18
Nie zniszczył wieniec, jak popierdółki z redakcji powtarzają po medialnym scieku, ale zerwał oszczerczą kartkę z niego. Gdyby w Polsce były sądy zamiast kasty buców w togach, to facet za takie bezpodstawne oszczerstwo, musiałby zastawić dom w celu zapłacenia odszkodowania.
Chyba że ma na potwierdzenie swoich zarzutów niezbite dowody.
Niestety, PIS nie dość twardo walczył z upolitycznioną kastą w sądach, a Duda jeszcze pogorszył sprawę. I mamy takie właśnie efekty.
PO i Tusk są zdolni do każdej podłości więc wykorzystują także miesięcznice smoleńskie. Przed wyborami to była pyszna okazja do skompromitowania prezesa! U tuskoidów mózgi nie pracują normalnie, więc przyjmują każdą bzdurę podaną przez TVN24. Ktoś musiał pilnować, żeby ten wieniec i napis zobaczył J.Kaczyński i zareagował tak jak każdy zareagowałby na jego miejscu. Każdy poza tuskoidami oczywiście. Szkoda, że dziennikarze nie szukają prawdziwych sponsorów tych wieńców i napisów. |
|
|
Alina@Warszawa Wykazujesz sake daleko idącą naiwność. U Ruskich taki myk, to pryszcz, o czym świadczy współpraca FSB z Tuskowymi służbami wojskowymi, z których nie ma notatek, tylko dziwne trupy weekendowych samobójców. Mogli wystrzelać 20 tysięcy polskich oficerów w Katyniu i okolicach, tak jak Niemcy zagazować 1-2 miliony Żydów w Auschwitz? Naiwniacy na Zachodzie też nie chcieli wierzyć w raporty Pileckiego, czy Karskiego. |
|
|
Pers @u-beczek
//Tylko Saakaszwili pokazał odpowiednie cojones i przybył na pogrzeb okrężną drogą.//
Pan prezydent FR D. Miedwiediew też doleciał. |
|
|
Alina@Warszawa Oczywista oczywistość. Może Rosjanin przeczytał tekst na Salonie24 i napisał swój? Kto jak kto, ale Rosjanin dobrze wie na co stać jego "własc".
W ten scenariusz terrorystyczny zapewne wpisuje się także wojna w strefie Gazy. Tylko, czy zginą "ci światowi terroryści", czy tysiące niewinnych ludzi? Nadzieja w tym, że Bóg zrobi jakiś reset i przeniesie do innego świata tego, kto reżyseruje zbrodnie na świecie. |
|
|
Alina@Warszawa Rosja to państwo europejskie? No to proponuję spojrzeć na globus, mapę ile Rosji jest w Europie, a ile jednak nie jest!.
Miedwiediew przyleciał w ostatniej chwili, podobnie jak Julia Tymoszenko, kiedy już był wiadomo, że ci najważniejsi z Zachodu nie przylecą! A nie przylecieli bo DOKŁADNIE WIEDZIELI CO ICH MOŻE CZEKAĆ, I DLACZEGO L. KACZYŃSKI NIE ŻYJE. Proste! Z perspektywy czasu można domniemywać, że ten jeden wulkan przedłużył życie wielu ludziom o 4 i o 22 lata, na pewno na Ukraine.
Na zachodzie nie działa TVN-24 i nie robi ludziom wody z mózgu, Radek Sikorski nie wysłał im sms co mają myśleć o zamachu, a poza tym oni tam mają własne satelity i obserwatorów prezydenckich samolotów.
O Miedwiediewie też ten człowiek napisał, dlaczego nie stanowił problemu dla zbrodniarzy. Wystarczyło poczytać. |
|
|
Jabe Oczywiście. |
|
|
spike "zbrodniarze z Kremla planowali likwidację wszystkich przywódców państw europejskich zebranych w Katedrze Wawelskiej za pomocą jednego pocisku."
czy pamięć mnie myli?
chyba prezydent Miedwiediew był na pogrzebie L.Kaczyńskiego, więc też miał być poświęcony dla zatarcia podejrzenia, kto dokonał zamachu ? |
|
|
sake2020 Nieco wątpię w te teorię Brak wielkich osobistości na pogrzebie to raczej ukłon w stronę Rosji której nie chciano drażnić Skwapliwie potwierdzono że nie zdarzyło się nic takiego,żeby uzasadnić ich obecność na pogrzebie znienawidzonego przez Putina polityka.Wulkan poszedł im szczęsliwie na rękę.Mówiono z lekceważeniem,że Putin nie był zainteresowny śmiercią prezydenta Kaczyńskiego.Wystarczy jednak prześledzić,jak wielu nawet małego znaczenia polityków ginęło niespodziewaną śmiercią otrutych,zastrzelonych,wypadkach samolotów czy katastrof w pojazdach tylko z powodu mściwości Putina. Znaczący jest fakt,że opinia publiczna i ci nieobecni na pogrzebie nie zwrócili uwagi na niechlujnie prowadzone śledztwo całkiem inne niż jest to przeprowadzane w wypadkach lotniczych.Wybijane łomem części samolotu,brak zbierania i zabezpieczania części,skandaliczne traktowanie zwłok świadczy,że dobre stosunki z Rosją są dla świata priorytetem. |
|
|
Ptr Takie coś byłoby niekorzystne dla Rosji, bardzo niekorzystne. To bajka. Prędzej uwierzę ,że w wulkan zrzucono bombę, która eksplodowała na dużej głębokości. Albo jakąś saletrę w metalowym pancerzu. |
|
|
Grzegorz GPS Świderski Ja podobną teorie opisałem tuż po katastrofie:
salon24.pl |
|
|
u2 Tylko Saakaszwili pokazał odpowiednie cojones i przybył na pogrzeb okrężną drogą. Teraz gnije w kacapskiej ciurmie. Cywilizowany świat milczy nad kolejnym kacapskim morderstwem. |