WHO TO...

Tym razem gotowy materiał (Georgina Orwell PL) do obowiązkowego poznania:

DR. DAVID MARTIN - WHO TO ZBRODNICZA ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA, NALEŻY JĄ ZNISZCZYĆ (NAPISY PL) 

Zapis wystąpienia Dr. Davida Martina w Parlamencie Europejskim w Strasburgu, które odbyło się 13 września 2023.
W swym przemówieniu Dr. Martin wzywa do całkowitego zniszczenia Światowej Organizacji Zdrowia. Prezentuje dowody na zbrodnicze działania tej instytucji, począwszy od samego początku jej powstania pod koniec lat 40-tych ubiegłego wieku, a skończywszy na jej aktywnym udziale w spisku mającym na celu zaplanowanie i przeprowadzenie operacji 'Covid-19'.
Teza, że WHO jest organizacją przestępczą uprawiającą bioterroryzm i zbrodnie przeciwko ludzkości, może być dla wielu ludzi szokująca. Te oskarżenia są mocne, a jednak poparte przytłaczającą ilością niezbitych dowodów.
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach. Coraz więcej obywateli państw na całym świecie zaczyna wyrażać otwarty sprzeciw wobec totalitarnych zapędów WHO i sanitarnego terroru wprowadzanego pod pretekstem kolejnych medialnie wykreowanych "kryzysów" zdrowotnych i klimatycznych. Domagają się przy tym całkowitego wyjścia swych krajów z WHO.
Coraz większa jest też świadomość ludzi na temat aktualnie negocjowanego Traktatu Pandemicznego WHO oraz poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (oba te dokumenty mają być ratyfikowane na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w maju 2024 r.) Te dwie równoległe inicjatywy można określić jako dwie alternatywne drogi do tego samego celu, którym jest objęcie kontroli nad całą globalną populacją i wszystkimi zasobami planety (pod pretekstem "ochrony zdrowia publicznego") oraz ustanowienie ogólnoświatowego medycznego państwa policyjnego pod kontrolą WHO. 
(...) 
W wrześniu br. 11 krajów (Białoruś, Boliwia, Kuba, Erytrea, Iran, Nikaragua, Korea Północna, Rosja, Syria, Wenezuela i Zimbabwe) wystosowało list do przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego ONZ, w którym wyraziło swój sprzeciw wobec planów ONZ/WHO wprowadzenia przymusowych szczepień i cyfrowych dokumentów zdrowotnych, oraz wobec proponowanego Traktatu Pandemicznego, planowanych poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych i projektu deklaracji politycznych szczytu ONZ w sprawie celów zrównoważonego rozwoju (https://tiny.pl/c6frp)
22 listopada br. Estonia powiadomiła WHO o odrzuceniu Traktatu Pandemicznego i zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych (IHR). Estońscy posłowie nie tylko wyrazili sprzeciw wobec już przyjętych w maju 2022 poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych, ale poszli znacznie dalej i odrzucili zarówno proponowany Traktat Pandemiczny, jak i poprawki do IHR w całości, a także dodatkowe finansowanie jakiego domaga się WHO (https://tiny.pl/c6frj)
Z kolei 17 listopada br. premier Słowacji, Robert Fico, oświadczył, że jego rząd nie podpisze Traktatu Pandemicznego WHO, który określił jako "chory plan chciwych koncernów farmaceutycznych" (https://tiny.pl/c6frf)
Nowa Zelandia także odrzuciła poprawki WHO z maja 2022 (...)

Niestety nie ma w tym materiale informacji o stanowisku polskiego rządu, ani tego z 22.09.2023, ani tego z 13.12.2023 w sprawie obowiązkowych śmiertelnych szczepień. 
Mamy jednak ciekawe informacje w prasie lokalnej z przełomu roku - w wielu lokalnych czasopismach można było przeczytać statystyki demograficzne. Niestety bardzo smutne. Bo przeważnie liczba zmarłych znacznie przekracza liczbę nowo narodzonych. Jeszcze gorzej wypadają statystyki parafialne, które podają liczbę chrztów i sakramentów małżeństwa, komunii i bierzmowania.  Te dane jakby potwierdzały wszystkie niebezpieczeństwa jakie ujawnia prelegent w czasie wykładu w PE. 

Gdyby w TVP działał Jan Pospieszalski, może zorganizowałby spotkanie medyków, biologów i polityków, odpowiedzialnych za organizację ochrony naszego zdrowia, może usłyszelibyśmy argumenty za i przeciw zastosowanym rozwiązaniom? Ale nie usłyszymy.
Pozostaje więc uważne przesłuchanie wykładu i rozesłanie go do wszystkich znajomych w ramach ostrzeżenia przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Chatar Leon

29-01-2024 [19:29] - Chatar Leon | Link:

Nawet nie kryją się, że myślą o odpaleniu następnej akcji "pandemia", a żeby było jeszcze bezczelnej, mówią wprost, że w sumie nie wiadomo, o jaką chorobę może chodzić.
Ale społeczeństwa łykają wszystko bezkrytycznie, tak jak łyknęli politykę koncernu farmaceutycznego kierowanego przez weterynarza brylujacego w Davos.
System jest już na tyle domknięty, że wszelkie publikacje informacji na temat skutków "cudownej szczepionki" zostaną zablokowane bądź zneutralizowane.
A ogłupiali ludzie pozwalają im coraz bardziej skakać po głowie. Kogo obchodzi dzisiaj korupcja w wydaniu wspomnianego weterynarza oraz szmaty van der cośtam?

Obrazek użytkownika MFW

29-01-2024 [19:49] - MFW | Link:

Pandemia świńskiej grypy 2009-2010 była też zorganizowana przez WHO i koncerny farmaceutyczne. Aby móc ją ogłosić, wcześniej została zmieniona definicja pandemii, w ktorej przygotowaniu uczestniczyli luddzie z tych farmaceutycznych koncernów. 
Kolejną była pandemia COVID-19 z 2019 roku
Dlaczego takie są terminy ogłaszania kolejnych panddemii: 2009 - 2019 ?
Kto poda przybliżoną datę kolejnej pandemii(patogen "X") i uzasadni dlaczego?

Obrazek użytkownika marsie

29-01-2024 [20:01] - marsie | Link:

Alina@Warszawa
Jesteś świetna, ale nie przeginaj! Ja świadomie zaszczepiłem się Moderną (bo taka amerykańska!), miałem wykupione dwie wycieczki w świat i chciałem jechać, minęły prawie trzy lata i nadal (na covida nie chorowałem), czuję się (odpukać!), świetnie, ale wtedy powiedziałem – to i koniec! Jasne, że musimy się bronić przed paskudnym atakiem lewactwa na frontach wielu, "szczepionkowym" też, ale nie możemy wciąż wracać do "paskudnej cowidowej polityki PiS", choć głupawa była! Wszak teraz mamy nowoczesny, światły i europejski Rząd, który nas przed wszystkimi tymi "lewackimi kurestwami" obroni?
Pozdrawiam serdecznie1
 

Obrazek użytkownika Jabe

29-01-2024 [21:22] - Jabe | Link:

Zachowanie w­obec kowida było wielce sympto­matyczne. Wylazło w pełni bez­czelne, samo­wolne niezgul­stwo. Z tych obecnych też są nie­złe gagatki, lecz szlak przetarł im PiS.

Obrazek użytkownika spike

29-01-2024 [20:34] - spike | Link:

Nie ma się co czarować, WHO to lewacka mafia, choćby zaczynając na oznajmieniu światu, że pederastia jest "naturalna", na pandemiach skończywszy.
Prezydent Trump wiedział co mówi, że WHO należy zlikwidować, zapowiadając wystąpienie USA z tej organizacji, a to oni najwięcej płacą na jej utrzymanie, więc teraz chcą za wszelką cenę powstrzymać jego wygraną w wyborach, bo pewnie wróci do tej sprawy, podobnie jak do meksykańskiego muru, co ciekawe nawe Latynosi go w tym popierają, wiadomo napływa konkurencja.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

30-01-2024 [08:43] - Zbyszek_S | Link:

Pan Martin, ten na filmie, jest ciekawym gościem. Uderzająca informacja to taka, że - wg. pana Martina - ludzie WHO mają pełny immunited zarówno od jakichkolwiek kar, jak również od jakiegokolwiek dochodzenia w sprawach tego, co robili, robią lub zrobią. Natomiast pan Martin podaje, że fundacja sympatycznego uczestnika imprez u równie sympatycznego późniejszego więźnia, co się zamachnął, daje 88% na WHO. Oczywiście "daje" występuje u pana Martina w postaci jakichś mniej precyzyjnych sformułowań, ale każdy odbiorca tak to właśnie odbiera i to jest treść przekazu. Pytanie po co pan Martin opowiada takie fałsze i głupoty razem z rzeczami faktycznie ciekawymi.

Powstaje taki mikst, który stosunkowo łatwo jest zdyskredytować.

Ale przytoczenie tego na przykład... uf... https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4801244/

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

30-01-2024 [11:45] - Alina@Warszawa | Link:

Cały film jest bardzo ważny, jest aktem oskarżenia WHO i firm farmaceutycznych, jest przy tym wyjątkowo sensacyjnym kąskiem dziennikarskim. I co? 
Dziennikarze nie widzieli nie słyszeli i nic nie mówią, ani nie piszą, jak te 3 małpy. Nawet tytuł tej notki został wykastrowany, chyba żeby nie zaszkodził Ursuli von der Leyen, która siłą swojej perswazji zmusiła polskich polityków do zakupienia szczepionek, i uchwalenia prawa, które zwalnia producentów szczepionek z jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki uboczne. 

Dla mnie najważniejszą informacją z tego wykładu (15'45") jest data 14 marca 2016 o gotowości wirusa z Wuhan do wypuszczenia na ludzi. Bo prawdopodobnie dotyczy mnie osobiście i ok 3 mln. Polaków, którzy w sezonie 2016/2017 zapadli na nietypową "grypę". Byłam poza Warszawą, był okres przedświąteczny. Poszłam na zakupy. Wróciłam zmęczona, położyłam się na chwilę. Ta "chwila" trwała 3 tygodnie. Wezwałam lekarza, bo nie byłam w stanie wyjść z domu z temperaturą 41,2 st.C. Inne objawy były dokładnie takie jak 4 lata później opisywali jako Sars Cov2, czy jakoś tam, czyli wirus z Wuhan. Lekarz niechętnie przyjechał z wizytą domową, niechętnie, bo jak się okazało połowa ludzi w okolicy chorowała na jakąś nietypową grypę. Tak samo było w dalszych okolicach, w szkołach nie było połowy uczniów, w przedszkolach była mniej niż połowa dzieci, w Warszawie też. Co ciekawe, żadne media nie zauważały epidemii, nikt nie mówił o zamknięciu szkół, o stosowaniu maseczek, nikt nie ostrzegał przez zgromadzeniami, kinami, teatrami tramwajami i pociągami. 
Od samego początku tzw. pandemii głoszę oszołomski pogląd, że tamta zamilczana  epidemia była sztucznie wywołana prawdopodobnie za pomocą "szczepionek" na grypę, w których było to świństwo z Wuhan, a Polska była użyta jako królik doświadczalny. Zaszczepieni na "grypę" stali się źródłem zakażenia innych, a ci, którzy wiedzieli co się dzieje tylko obserwowali efekty i pewnie dlatego lekarze nic nie robili, żeby ograniczyć zarazę. Kto wie, czy jednym z powodów nie był fakt, że oto PiS zdobył władzę, więc można wykończyć i  Polaków i ich rząd niewygodny dla całej Europy. Był to jednocześnie eksperyment i ludobójstwo w jednym. A że ludobójstwo, to oczywiste - bo zachorowało ponad 3 mln ludzi - najwięcej do tamtej pory i do tej pory! 
Nie wiem tylko, czy sam prezes PiS Jarosław Kaczyński był świadomy tego, co się dzieje na konto jego rządu i na jego osobiste konto. Dziennikarze powinni się dowiedzieć do kogo należały decyzje w sprawie wszystkich ograniczeń wolności, działalności gospodarczej, kim byli eksperci. Jest mnóstwo rzeczy do wyjaśnienia, a szczególnie dlaczego tylko Konfederacja sprawdzała ten kowidowy przekręt, a wszystkie inne sejmowe partie "opozycyjne" patrzyły na ten proceder tak jakby były z góry opłacone, z PO i Donaldem T. na czele?

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

30-01-2024 [12:03] - Alina@Warszawa | Link:

Jest jeszcze jeden aspekt epidemii z lat 2016/17 i pandemii z lat 2020-2022.
Otóż okazuje się, że mamy w Polsce w najwyższych urzędach ludzi gotowych zamordować innych bez żadnego problemu. Dlatego sprawą egzystencjalną, strategiczną jest zlokalizowanie owego lobby, prawdopodobnie lobby szczepionkowego. Nie pomogą żadne programy demograficzne, jeśli nowo narodzeni Polacy są zabijani albo okaleczeni na całe życie szczepionkami podawanymi w pierwszych chwilach życia. 

To nie są dywagacje szalonej blogerki - fakty nie pozostawiają złudzeń nikomu, kto potrafi myśleć i kojarzyć. Zapewne dlatego nigdzie nie można znaleźć pewnej statystycznej wielkości - średniego wieku Polaków w danym roku. I proszę mi tu nie przytaczać "długości dalszego trwania życia", której to wielkości używa ZUS tylko w stosunku do populacji emerytów, którzy dożyli do wieku emerytalnego. Nie mogę znaleźć średniego wieku Polaków. Czyżby był mniejszy niż przed wojną, przed państwową służbą zdrowia? A może jest gdzieś średni wiek zmarłych danego roku? Czyżby też znacznie spadł? 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-01-2024 [13:22] - Chatar Leon | Link:

Ależ to jest oczywiste, że średnia długość życia spada.
Zabawa w pandemię i cudowne nie przebadane eliksiry, uniemożliwienie leczenia pacjentów oraz niewykrycie w latach 2020-21 setek tysięcy chorób np. nowotworów (pomijam już nawet detale typu czasowy zakaz wstępu do "zarażającego" lasu i zakaz uprawiania sportu) to tylko jedna z przyczyn.
Przed aneksją przez Unię Niemiecką mieliśmy np. sensowne normy dotyczące chemii w żywności. W ramach aneksji zostały one "zliberalizowane" i jako "prawdziwi europejczycy" mamy znacznie gorszą żywność niż przed 2004.
Takich przyczyn skracania długości życia jest wiele.

Obrazek użytkownika sake3

30-01-2024 [19:29] - sake3 | Link:

Myślę,że czas poruszyć inne strony działalności WHO.są niemniej wazne.bo dotyczą naszych dzieci.WHO firmuje i odwołuje sie do tzw.praw seksualnychIdee gender są obecne także w Polsce w różnych programach szkolnych i przedszkolnych.Jednak choć już w szkołach coraz śmielej to się wprowadza zbyt mało się o tym mówi.Sądząc po nowej pana minister Nowackiej ulegnie to przyspieszeniu.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-04-2024 [15:27] - Alina@Warszawa | Link:

Umknął mi wpis z 6 grudnia 2023
Administrator rządu Nowej Zelandii, który ujawnił dane wskazujące, że w przypadku niektórych serii szczepionek przeciwko COVID wskaźnik ŚMIERTELNOŚCI wynosi jeden do czterech, został ZATRZYMANY 
Co więcej media konsekwentnie też go zamilczały. Nowy nie-rząd Tuska, też zamilcza wszelkie informacje o śmiertelnych skutkach przyjmowania szczepionek na covid 19.
Nikogo nie dziwią i nie dopingują do poszukiwania przyczyn nagłej śmierci młodych aktorów, sportowców, l ogólnie ludzi z pierwszych stron gazet, portali internetowych i mediów społecznościowych. Cisza. 
W Polsce toczą się procesy przed sądami lekarskimi PRZECIWKO lekarzom, którzy leczyli ludzi w owego firmowego covidu 19, który został zapewne rozwleczony po świecie przez szczepienia na "zwykłą grypę". W dodatku leczyli z sukcesem i bez przypadków śmiertelnych, ale przy tym wyrażali zdanie przeciwne wobec narzucanych odgórnie standardów leczenia, które nie było leczeniem, szczególnie wobec zakazu stosowania takich leków jak amantadyna, ponoć najskuteczniejsza w infekcjach płucnych wywołanych zarazkiem owego covida 19, tak jak i w innych infekcjach wirusowych płuc i oskrzeli. 
Szkoda, że Admin skrócił tytuł notki i na pierwszy rzut oka nie wiadomo o co chodzi. 
Wcześniej, czy później prawda o szczepionkach na covid 19 i o roli koncernów farmaceutycznych dotrze do wszystkich. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

19-04-2024 [15:39] - Alina@Warszawa | Link:

Więcej poza medialnych informacji na temat śmiertelnych skutków szczepionek jest tu: 
KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PFIZEREM? 
Po dłuższym czasie okazało, się, że Ursula von der Leyen jest mocno umoczona w sprawę. Ciekawe co się z nią dziej w UE i w Niemczech?