Otrzymane komantarze

Do wpisu: Marywilska 44 - wielki interes i wielki POŻAR
Data Autor
Tezeusz
@ Admin Za to ban permanentny Ruszkiewiczowi należy się  od dawna : naszeblogi.pl To są jego słowa o nas : "To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane? Masakra..." a po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie " " A jak ci się podoba nasz wspólny "znajomy" @tezeuszek vel ścierwousz vel fekaliusz?Niezły palant, nie? :))W sumie to mi jest go nawet trochę żal...Słyszałem, że podczas służby w ZOMO dostał przypadkowo pałą w czasie akcji od swojego kumpla jak rozpędzali jakąś demonstrację. Od tego czasu słabuje na głowę i jest na rencie inwalidzkiej. I ubzdurał sobie, że jest "największym polskim patriotą". Szkoda, że nie Napoleonem :) itd....
Tezeusz
@ Ruszkiewicz "A swoją drogą to podziwiam pana prezydenta Putina bo to chyba największy Mąż Stanu obecnie na świecie. Szkoda że nie jest Polakiem i nie może być naszym prezydentem..." Wylizałeś ? smaczne ? "Żeby taka niegramotna menda jak "tezeusz E tam Ruszkiewicz kto tutaj jest prawdziwą " mendą" dodam sowiecką.. zgadnij kogo wywalili za chamstwo z Niepoprawnych.pl. Salonu24, z Adminka NEon24 no zgadnij ?
Alina@Warszawa
Niejedna taka "bzdura" okazywała się po czasie początkiem wojny. Taką "bzdurę" zastosowali Niemcy np. w Gliwicach - sami napadli na swoją radiostację, wysyłając swoich kryminalistów w polskich mundurach.
Tomaszek
Dla mnie to raczej bzdura na zamówienie ,  takie gadki mord najemnych na temat na czasie . Ciekawsze jest to że najwięcej mieli stracić Wietnamczycy , połowa sklepów należała do nich . Oni stracili najwięcej . Ktoś ich chciał wyeliminować grupowo . ale tu ten ktoś ma problem .Oni po pożarze zebrali sie do kupy i stworzyli fundusze samopomocowe i aktywnie odbudowują swoje interesy . Do niedzieli wieczorem zrobili wielokrotnie więcej niż cały rząd i samorząd zrobi kiedykolwiek . Jest też sygnał i to nie jeden że Ukraińcy próbowali tam przejąć trochę biznesów . Takie próby są od momentu masowej imigracji Upadlińców powszechne w Polsce i nie tylko . Tak tak , całe bydło nam zjechało z Upadliny przy wielkim aplauzie rządzących i nie tylko . Uczciwi zostali i walczą , im współczuć , a szuja do Polski . Teraz mamy fajerwerki .Te pożary nie mają moim zdaniem jednego "źródła" ale tendencja będzie narastała , tak jak rośnie państwo z dykty na trytytki . Już szuja o to zadba ., nawet trytytki sfinansuje .
Alina@Warszawa
A nie mówiłam? Nawet chazarskie TOK FM zauważyło problem i zrobiło filmik: Rosjanie stoją za ostatnimi pożarami w Polsce? Co naprawdę wydarzyło się na Marywilskiej 44? 
Pers
@admin //Pers -- sam stosujesz ubeckie metody, przekręcając obraźliwie nawet Nicki tych, którym się chcesz odwinąć. I robisz to z uporem maniaka// Nauczyłem się tego od twoich faworytów. W ich wykonaniu nie przeszkadza ci to? O zwykłych wulgaryzmach wobec mnie już z litości nie wspomnę. //To jedno w zasadzie wypełnia znamiona bana permanentnego. // Co ty nie powiesz? Ich też zbanujesz? Chciałbym to zobaczyć :)))) Niech żyje strefa "wolnego" słowa!
NASZ_HENRY
Alina@Warszawa  ...od rana mam dobry humor ... jak czytam: A zaczęło się niewinnie od zapalenia płuc Tuska.🌹  
Admin Naszeblogi.pl
Pers -- sam stosujesz ubeckie metody, przekręcając obraźliwie nawet Nicki tych, którym się chcesz odwinąć. I robisz to z uporem maniaka. To jedno w zasadzie wypełnia znamiona bana permanentnego. Nieopublikowanie komentarza to lekka kara.
Alina@Warszawa
Konkurencyjne centrum chińskie w Wólce Kosowskiej ogłasza się, że ma wolne powierzchnie do wynajęcia. Czyżby sponsorowało podpalaczy?  gdpoland.pl; Różne teorie na temat pożaru na Marywilskiej 44 głoszą dwaj panowie tu: Dlaczego spłonęło Centrum Handlowe Marywilska 44 i wysypiska śmieci? Były agent CBA ujawnia prawdę!  Do pana Pińskiego mam zerowe zaufanie, ale może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy czy mówią prawdę.  Jest pod tym filmem ciekawy komentarz byłej celniczki:  @dorotagluszczak1896 11 godzin temu Celnikiem przestałam być w 2007 i zawsze mówiłam, że tak długo jak funkcjonują takie przybytki jak Wólka Kosowska ( GD Poland), Bakalarska, Marywilska, Nadarzyn i Piaseczno niech nikt mi kitów nie wciska o jakichś uszczelnianiach vat i walkach z Vietnamszczyzną. Pracowałam ponad 10 lat w komórkach kontrolnych i tam do dziś nic się nie zmieniło. Nie szkoda mi żadnego Vietnamca. Żaden z nich nie płaci grosza podatku. Jakiegokolwiek. A wszyscy ci, którzy robią z nimi interesy także nie zasługują na żadne wsparcie. Pralnia pieniędzy, góra gotòwki, handel ludzmi, niewolnictwo, hazard i zero podatków.  Tu zaś: Niepokojąca seria pożarów i milczenie kierownictwa MSWiA. "Teraz mamy podpalanie Polski w praktyce"  ktoś przytomnie zauważa, że seria pożarów (seryjni podpalacze?) ma miejsce w czasie, kiedy następują poważne zmiany w rządzie, m.in. na stanowisku szefa MSWiA.  To wystarczy żeby mieć pojęcie w jakim kraju żyjemy.
Alina@Warszawa
I kolejny pożar - piszą "złomowiska", a powinni "na złomowisku"! Przecież złom się nie pali!  wydarzenia.interia.pl; Tu można podejrzewać podpalenie zaplecza biurowo-socjalnego przez jakiegoś konkurenta, pokrzywdzonego pracownika, albo bezmyślne wyrzucenie niedopałka w jakieś śmieci. Jest susza i jeszcze parę dni może potrwać, bo nie widać na mapach jakichś deszczowych chmur. 
Pers
@sake Widzisz maglareczko... Ja bardzo często odpowiadam na twoje miłe komentarze ale zawsze ukazuje się wiadomość: "Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu." I bardzo często nie zatwierdza. A mój język ma się nijak w porównaniu z takim @fekaliuszem czy @qvakiem. Prawda @adminku? :)) Prawda jest taka, że jestem tutaj ofiarą cenzury i represji.  Bo widzisz @adminku... Żeby taka niegramotna menda jak "tezeusz" mógł sobie pozwalać na co chce a ja mu nawet nie mogę się odwinąć? Stosujesz metody ubeckie. Przykro mi to mówić ale tak jest...
Pers
@sake //@Pers....to pan pisze z Księżyca,albo Saturna,że nic nie wie i nie jest zainteresowany?// Aż tak daleko to nie :))) Siedzę sobie na moich Kujawach w fajnej, starej chałupinie co jeszcze do moich przodków należała. Blisko lasu i wody. I Mysiej Wieży. To tam gdzie myszy skonsumowały złego Popiela, który znęcał się nad swoimi poddanymi. I niech przypadek Popiela będzie przestrogą dla pajaców i marionetek, którzy robią od dziesiątek lat za naszych zarządców. A nie jestem zainteresowany polskim piekiełkiem bo potrafię sam sobie wyprodukować żywność, którą potrzebuję i mam na wasze biedry i lidle wyrąbane :)) Na wasze partyjki marionetkowe też. Dużo bardziej interesuje mnie to co dzieje się w Pekinie, Moskwie i Waszyngtonie. Bo to oni decydują jak ma ujadać polski ratlerek. Wy tu sobie możecie stroszyć piórka, ujadać i szlochać ale prawda jest zgoła inna. To inni rozdają karty a wy głosujecie tylko na ich marionetki i tracicie czas na jałowe dyskusje. //No chyba nie jest aż tak źle bo jakos nie może pan się rozstać z NB?// A dlaczego mam się rozstawać? Dobrze mi tu, pocieszni jesteście :) Jak mi jeszcze @adminek odblokuje bloga to będzie super :) (No jak tam @adminku szanowny? Da się coś zrobić? Nie? To mi psiklo stlaśnie...:)
sake2020
@Pers....to pan pisze z Księżyca,albo Saturna,że nic nie wie i nie jest zainteresowany?No chyba nie jest aż tak źle bo jakos nie może pan się rozstać z NB? A jest tam kawa na tym Księżycu czy siedzi pan tam o suchym pysku??
Alina@Warszawa
Kolejny pożar - w Grodzisku Mazowieckim: Pożar szkoły w czasie matury 2024. Wielka akcja w Grodzisku Mazowieckim    Zanosi, że  po rządach Tuska zostanie w Polsce spalona ziemia. Pewnie takie dostał zadanie i właśnie realizuje. A zaczęło się niewinnie od zapalenia płuc Tuska.
Pers
@sake //.Czy pan jest pewien że reżim Tuska będzie trwał i trwał.?// A co mnie to obchodzi? Spytałem z ciekawości. Ostatni rząd który upadł to był zdaje się PiS. Myślałem że @Alina ma jakieś wiadomości.
sake2020
@Pers.....Rządy mają to do siebie,że upadają.Tak jest od wieków.Czy pan jest pewien że reżim Tuska będzie trwał i trwał.? Nawet miłość nie jest wieczna.No wizjoner amator z pana,
Tezeusz
@ Pers Twój rozumek upadł już dawno...
Alina@Warszawa
Interia uaktualnia wiedzę o pożarach: Pożar hali przy Marywilskiej. Nowe informacje służb (...) Seria pożarów w Warszawie. Jasny komunikat policji W trakcie konferencji prasowej dziennikarze dopytywali przedstawiciela policji o "łączenie" kolejnych pożarów, które miały miejsce w Warszawie i okolicach. Zdaniem podinsp. Roberta Szumiaty sprawa jest szczegółowo badana przez funkcjonariuszy i prokuratorów, jednak obecnie taka teoria nie znajduje potwierdzenia. (...) Jest jedna okoliczność, która teraz łączy coraz to częstsze nieszczęścia w Polsce: to rząd Donalda Tuska!
Alina@Warszawa
Jak to kiedy! Natychmiast! Im wcześniej, tym mniej będzie wielkich pożarów i trupów w GROM-ie
Do wpisu: Ostrzeżenie ósmoklasistów przed szkołami sodomitów
Data Autor
spike
@sake no jak wygląda, no jak, ano tak: na początek obsługa prezerwatywy, ćwiczenia na bananach, po zaliczeniu kursu, praktyki w parach, niekoniecznie hetero. Potem wiedza ogólna skutków, jak coś zrobi się źle, w konsekwencji której, może być ciąża, co należy robić, jakie są metody zapobiegania ciąży, do kogo się zwrócić, gdzie można kupić na lewo tabletki Platformy Obywatelskiej, w jakim czasie i jak je używać, by znowu być w formie do kolejnej zabawy. Następny etap, to przygody "niebinarne" itd.itp. matura będzie egzaminem z nabytej wiedzy i umiejętności w dobranych parach, lub grupach.
MFW
To szkoły średnie, których powinni się wystrzegać rodzice ośmioklasistów, ale podobnie jest z uczelniami wyższymi. Taki np. Uniwersytet Warszawski, to zagłębie lewactwa i sodomii.
r102
Ale zegar tyka tyk tyk - trzeba przykładać właściwą miarę - muzułmanie w Europie mnożą się - za kilkanaście/dziesiąt lat te problemy będą nieistotne w krajach szariatu...
sake2020
Jak wygląda program nauczania w tych wymienionych szkołach? Pytam bo mamy w rodzinie ośmioklasistkę.
Tezeusz
Rodzice decydują o swoich dzieciach a nie zboczona tęcza.
Marek Michalski
Ile było wniosków do prokuratury w sprawie demoralizacji z wykorzystaniem stanowiska państwowego? Trzaskowski z Rabiejem sami się pchali do ciupy i co? I nic. Widocznie to wszystkim odpowiada.