|
|
Tezeusz @ Admin
Za to ban permanentny Ruszkiewiczowi należy się od dawna :
naszeblogi.pl
To są jego słowa o nas :
"To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane?
Masakra..." a po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie "
" A jak ci się podoba nasz wspólny "znajomy" @tezeuszek vel ścierwousz vel fekaliusz?Niezły palant, nie? :))W sumie to mi jest go nawet trochę żal...Słyszałem, że podczas służby w ZOMO dostał przypadkowo pałą w czasie akcji od swojego kumpla jak rozpędzali jakąś demonstrację. Od tego czasu słabuje na głowę i jest na rencie inwalidzkiej. I ubzdurał sobie, że jest "największym polskim patriotą". Szkoda, że nie Napoleonem :)
itd.... |
|
|
Tezeusz @ Ruszkiewicz
"A swoją drogą to podziwiam pana prezydenta Putina bo to chyba największy Mąż Stanu obecnie na świecie. Szkoda że nie jest Polakiem i nie może być naszym prezydentem..."
Wylizałeś ? smaczne ?
"Żeby taka niegramotna menda jak "tezeusz
E tam Ruszkiewicz kto tutaj jest prawdziwą " mendą" dodam sowiecką.. zgadnij kogo wywalili za chamstwo z Niepoprawnych.pl. Salonu24, z Adminka NEon24 no zgadnij ? |
|
|
Alina@Warszawa Niejedna taka "bzdura" okazywała się po czasie początkiem wojny. Taką "bzdurę" zastosowali Niemcy np. w Gliwicach - sami napadli na swoją radiostację, wysyłając swoich kryminalistów w polskich mundurach. |
|
|
Tomaszek Dla mnie to raczej bzdura na zamówienie , takie gadki mord najemnych na temat na czasie . Ciekawsze jest to że najwięcej mieli stracić Wietnamczycy , połowa sklepów należała do nich . Oni stracili najwięcej . Ktoś ich chciał wyeliminować grupowo . ale tu ten ktoś ma problem .Oni po pożarze zebrali sie do kupy i stworzyli fundusze samopomocowe i aktywnie odbudowują swoje interesy . Do niedzieli wieczorem zrobili wielokrotnie więcej niż cały rząd i samorząd zrobi kiedykolwiek . Jest też sygnał i to nie jeden że Ukraińcy próbowali tam przejąć trochę biznesów . Takie próby są od momentu masowej imigracji Upadlińców powszechne w Polsce i nie tylko . Tak tak , całe bydło nam zjechało z Upadliny przy wielkim aplauzie rządzących i nie tylko . Uczciwi zostali i walczą , im współczuć , a szuja do Polski . Teraz mamy fajerwerki .Te pożary nie mają moim zdaniem jednego "źródła" ale tendencja będzie narastała , tak jak rośnie państwo z dykty na trytytki . Już szuja o to zadba ., nawet trytytki sfinansuje . |
|
|
Alina@Warszawa A nie mówiłam? Nawet chazarskie TOK FM zauważyło problem i zrobiło filmik:
Rosjanie stoją za ostatnimi pożarami w Polsce? Co naprawdę wydarzyło się na Marywilskiej 44? |
|
|
Pers @admin
//Pers -- sam stosujesz ubeckie metody, przekręcając obraźliwie nawet Nicki tych, którym się chcesz odwinąć. I robisz to z uporem maniaka//
Nauczyłem się tego od twoich faworytów. W ich wykonaniu nie przeszkadza ci to? O zwykłych wulgaryzmach wobec mnie już z litości nie wspomnę.
//To jedno w zasadzie wypełnia znamiona bana permanentnego. //
Co ty nie powiesz? Ich też zbanujesz? Chciałbym to zobaczyć :))))
Niech żyje strefa "wolnego" słowa! |
|
|
NASZ_HENRY Alina@Warszawa ...od rana mam dobry humor ... jak czytam: A zaczęło się niewinnie od zapalenia płuc Tuska.🌹
|
|
|
Admin Naszeblogi.pl Pers -- sam stosujesz ubeckie metody, przekręcając obraźliwie nawet Nicki tych, którym się chcesz odwinąć. I robisz to z uporem maniaka. To jedno w zasadzie wypełnia znamiona bana permanentnego. Nieopublikowanie komentarza to lekka kara. |
|
|
Alina@Warszawa Konkurencyjne centrum chińskie w Wólce Kosowskiej ogłasza się, że ma wolne powierzchnie do wynajęcia. Czyżby sponsorowało podpalaczy?
gdpoland.pl;
Różne teorie na temat pożaru na Marywilskiej 44 głoszą dwaj panowie tu: Dlaczego spłonęło Centrum Handlowe Marywilska 44 i wysypiska śmieci? Były agent CBA ujawnia prawdę! Do pana Pińskiego mam zerowe zaufanie, ale może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy czy mówią prawdę.
Jest pod tym filmem ciekawy komentarz byłej celniczki:
@dorotagluszczak1896
11 godzin temu
Celnikiem przestałam być w 2007 i zawsze mówiłam, że tak długo jak funkcjonują takie przybytki jak Wólka Kosowska ( GD Poland), Bakalarska, Marywilska, Nadarzyn i Piaseczno niech nikt mi kitów nie wciska o jakichś uszczelnianiach vat i walkach z Vietnamszczyzną. Pracowałam ponad 10 lat w komórkach kontrolnych i tam do dziś nic się nie zmieniło. Nie szkoda mi żadnego Vietnamca. Żaden z nich nie płaci grosza podatku. Jakiegokolwiek. A wszyscy ci, którzy robią z nimi interesy także nie zasługują na żadne wsparcie. Pralnia pieniędzy, góra gotòwki, handel ludzmi, niewolnictwo, hazard i zero podatków.
Tu zaś: Niepokojąca seria pożarów i milczenie kierownictwa MSWiA. "Teraz mamy podpalanie Polski w praktyce"
ktoś przytomnie zauważa, że seria pożarów (seryjni podpalacze?) ma miejsce w czasie, kiedy następują poważne zmiany w rządzie, m.in. na stanowisku szefa MSWiA.
To wystarczy żeby mieć pojęcie w jakim kraju żyjemy. |
|
|
Alina@Warszawa I kolejny pożar - piszą "złomowiska", a powinni "na złomowisku"! Przecież złom się nie pali!
wydarzenia.interia.pl;
Tu można podejrzewać podpalenie zaplecza biurowo-socjalnego przez jakiegoś konkurenta, pokrzywdzonego pracownika, albo bezmyślne wyrzucenie niedopałka w jakieś śmieci. Jest susza i jeszcze parę dni może potrwać, bo nie widać na mapach jakichś deszczowych chmur. |
|
|
Pers @sake
Widzisz maglareczko...
Ja bardzo często odpowiadam na twoje miłe komentarze ale zawsze ukazuje się wiadomość:
"Twój komentarz został przesłany do akceptacji przez administratora serwisu i zostanie opublikowany po zatwierdzeniu."
I bardzo często nie zatwierdza. A mój język ma się nijak w porównaniu z takim @fekaliuszem czy @qvakiem.
Prawda @adminku? :))
Prawda jest taka, że jestem tutaj ofiarą cenzury i represji.
Bo widzisz @adminku... Żeby taka niegramotna menda jak "tezeusz" mógł sobie pozwalać na co chce a ja mu nawet nie mogę się odwinąć?
Stosujesz metody ubeckie. Przykro mi to mówić ale tak jest... |
|
|
Pers @sake
//@Pers....to pan pisze z Księżyca,albo Saturna,że nic nie wie i nie jest zainteresowany?//
Aż tak daleko to nie :)))
Siedzę sobie na moich Kujawach w fajnej, starej chałupinie co jeszcze do moich przodków należała. Blisko lasu i wody. I Mysiej Wieży. To tam gdzie myszy skonsumowały złego Popiela, który znęcał się nad swoimi poddanymi. I niech przypadek Popiela będzie przestrogą dla pajaców i marionetek, którzy robią od dziesiątek lat za naszych zarządców.
A nie jestem zainteresowany polskim piekiełkiem bo potrafię sam sobie wyprodukować żywność, którą potrzebuję i mam na wasze biedry i lidle wyrąbane :)) Na wasze partyjki marionetkowe też.
Dużo bardziej interesuje mnie to co dzieje się w Pekinie, Moskwie i Waszyngtonie. Bo to oni decydują jak ma ujadać polski ratlerek.
Wy tu sobie możecie stroszyć piórka, ujadać i szlochać ale prawda jest zgoła inna. To inni rozdają karty a wy głosujecie tylko na ich marionetki i tracicie czas na jałowe dyskusje.
//No chyba nie jest aż tak źle bo jakos nie może pan się rozstać z NB?//
A dlaczego mam się rozstawać? Dobrze mi tu, pocieszni jesteście :)
Jak mi jeszcze @adminek odblokuje bloga to będzie super :)
(No jak tam @adminku szanowny? Da się coś zrobić?
Nie? To mi psiklo stlaśnie...:) |
|
|
sake2020 @Pers....to pan pisze z Księżyca,albo Saturna,że nic nie wie i nie jest zainteresowany?No chyba nie jest aż tak źle bo jakos nie może pan się rozstać z NB? A jest tam kawa na tym Księżycu czy siedzi pan tam o suchym pysku?? |
|
|
Alina@Warszawa Kolejny pożar - w Grodzisku Mazowieckim:
Pożar szkoły w czasie matury 2024. Wielka akcja w Grodzisku Mazowieckim
Zanosi, że po rządach Tuska zostanie w Polsce spalona ziemia. Pewnie takie dostał zadanie i właśnie realizuje. A zaczęło się niewinnie od zapalenia płuc Tuska. |
|
|
Pers @sake
//.Czy pan jest pewien że reżim Tuska będzie trwał i trwał.?//
A co mnie to obchodzi?
Spytałem z ciekawości.
Ostatni rząd który upadł to był zdaje się PiS. Myślałem że @Alina ma jakieś wiadomości. |
|
|
sake2020 @Pers.....Rządy mają to do siebie,że upadają.Tak jest od wieków.Czy pan jest pewien że reżim Tuska będzie trwał i trwał.? Nawet miłość nie jest wieczna.No wizjoner amator z pana, |
|
|
Tezeusz @ Pers
Twój rozumek upadł już dawno... |
|
|
Alina@Warszawa Interia uaktualnia wiedzę o pożarach:
Pożar hali przy Marywilskiej. Nowe informacje służb
(...) Seria pożarów w Warszawie. Jasny komunikat policji
W trakcie konferencji prasowej dziennikarze dopytywali przedstawiciela policji o "łączenie" kolejnych pożarów, które miały miejsce w Warszawie i okolicach. Zdaniem podinsp. Roberta Szumiaty sprawa jest szczegółowo badana przez funkcjonariuszy i prokuratorów, jednak obecnie taka teoria nie znajduje potwierdzenia. (...)
Jest jedna okoliczność, która teraz łączy coraz to częstsze nieszczęścia w Polsce: to rząd Donalda Tuska! |
|
|
Alina@Warszawa Jak to kiedy! Natychmiast! Im wcześniej, tym mniej będzie wielkich pożarów i trupów w GROM-ie |