Otrzymane komantarze

Do wpisu: OLIMPIADA 2024 w Paryżu - petycja do Francji i IOC/MKOl
Data Autor
Alina@Warszawa
BERKOWICZ ZMIAŻDŻYŁ LEWACKIE IGRZYSKA I ZACHWYT ANTYPOLAKÓW! 
Ptr
Całość sprowadza sìę do faktu: prawo i instytucje chronią stare przymierze. Nowe Przymierze jest wyjęte spod ochrony prawnej i instytucjonalnej.  Świętości europejskie chronione od ok. roku AD 300 przez cesarza Konstantyna teraz przestają być chronione od 1789, 1917, 1939. 
Ijontichy
Proponuję Ci tę petycję skopiować po włosku,a może i łacinie? Dla papieża Franciszka...bo jak do tej pory,to udaje,"że nie sie stało".
Ijontichy
Proponuję Ci tę petycję skopiować po włosku,a może i łacinie? Dla papieża Franciszka...bo jak do tej pory,to udaje,"że nie sie stało".
Maverick
Oburzenie niczego nie zmienia, a kontrolerzy masonów i Deep State w nosie to oburzenie mają, Polacy zamiast ślepo posłusznie słuchać lucyferiańskiego masońskiego zachodu, powinni uwierzyć we własną siłę i siłę własnych portfeli i bojkotować oglądanie olimpiady, ale także nie kupowanie produktów firm co sponsorują olimpiadę. Tutaj ważne jest też pisanie emaili do tych firm dlaczego przestajemy ich produkty kupować. Lucyferianie rozumieją znaczenie szmalu. Tak się jednak bo Polacy myślą bardzo płytko i dalej od swojego nosa nie widzą. Ich kontrolerzy promują ginięcie za masońskich kontrolerów, judzenie do wojen i są po stronie Lucyferianów i globalistów. Dowodem jest brak dekomunizacji i nawet zawiesili Bodnara za nazwanie otwarcia "Komuną" .  To świadczy to ze Polacy to naród nieświadomy i kontrolowany jak kolonia, na dodatek wasalski wobec swoich kontrolerów.
Ptr
Ostatnia wieczerza to ustanowienie sakramentów. Tylko, że to nie było najważniejsze. Tam miało miejsce wydarzenie równe w znaczeniu do ustanowienia przykazań i arki przymierza.  I zbliżonego znaczenia do budowy świątynii.  Takie działania jak ceremonia otwarcia olimpiady są realizowane przez marsz przez instytucje. To może być wpływowa mniejszość. Dramat systemu demokratycznego , który zaniża standarty, szczególnie  gdy nie ma wybitnej jednoski. Która by te standarty podnosiła. 
Ptr
Chrześcijaństwo potrafiło wytworzyć współczesny kanon olimpijski i w miarę to działało. Co nie do końca działało? Sprawy dopingu i wstrzymania wojen na czas igrzysk. To ostatnie naruszenie w dzień otwarcia igrzysk w Pekinie 2008.  No i ukryta korupcja zapewne. Ale odwoływano się do pozytywnych wartości oficjalnie. 
sake2020
Jestem ciekawa ile MKOI wziął łapówki od ośrodków antychrześcijańskich że zdecydować się na taki ,,spektakl''..Liczyli na to,że zdawkowe i spóźnione,,ubolewanie' wystarczy ? Ciekawe co przygotowali na zakończenie Igrzysk?Może te odrażające monstra pokazane teraz umiejscowią w Watykanie jak pełzają po korytarzach?
juur
Jak to ktoś, kiedyś, powiedział: "...wy nie uczta Baltazara tylko sami się uczta..."
Alina@Warszawa
Jedno nie wyklucza drugiego ...
r102
Z tym dziedzictwem starożytności to bym uważał - były to jak najbardziej zawody pogańskie ku czci Zeusa. Ostatecznie zlikwidowano je gdy  chrześcijaństwo  stało się religią państwową w Imperium Rzymskim - i chyba wiedzieli co robią :-)
NASZ_HENRY
   Uczta Baltazara będzie na zakończenie ceremonii zamknięcia 😉    
Do wpisu: Wróg u bram! Nie ma czasu na dyrdymały! To PO likwidowała...
Data Autor
Alina@Warszawa
Szefowa MFW, Bułgarka Georgijewa chyba nie przewidziała, że klimat może jej zrobić psikusa i w tym roku przegrzać i przesuszyć całą Europę, a taką Francję - nietypowo podlać i wychłodzić akurat w roku olimpijskim.  Nie wiadomo co "klimat" wymyśli na jesieni i w zimie, czy nie postanowi np. wychłodzić, zamrozić i zasypać Europy, poczynając od Francji? Wykluczyć tego nie można. Przy okazji warto zauważyć, że susza, to przeważnie głód ...
Do wpisu: Donald Tusk MEN-struacyjny
Data Autor
chatar Leon
Cieszcie się książęta i rycerze. Grajcie, menstruele!
Alina@Warszawa
Napisałam to z nadzieją, że o ile w PSL są jeszcze jakieś chłopy (z faberge oczywiście) to powinni sobie natychmiast wybrać innego prezesa partii.  Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że dopóki Wł. K-K pozostaje prezesem PSL, nie ma tam żadnego chłopa (z faberge).  Oczywiście biorę też bardziej realistyczny wariant obecnej (a i wcześniejszej) sytuacji, że oto PSL to tak naprawdę partia utworzona i sterowana z zewnątrz (czy to wschód, czy zachód, czy chanuki - nie ma znaczenia).  Wówczas wszystkie dla nas (Polaków i Polski) nielogiczne, szkodliwe, dziwne decyzje i sojusze tej partii stają się jasne i logiczne.  To samo dotyczy WSZYSTKICH PARTII W POLSCE! To mógł zrozumieć KAŻDY KTO BYŁ W DOMOSTAWIE 14.lipca 2024!  Tam nikt nie miał wątpliwości kim jest i kim są rządzący, których tam NIE BYŁO WCALE.
spike
Co tam Tyfusa to obchodzi, ma menstruacyjną "przytulankę", w zanadrzu ustawa aborcyjna, więc "hulaj "donio" Piekła nie ma" :))
sake2020
Nic na niego nie mają.To typ człowieka całe życie prowadzonego za rączkę.Ośmieszany przez własnych koalicjantów postanowił tupnąć nogą.Tyle że utworzenie rządu PSL+KOnfederacja nie pozwala na rządzenie,a Kosiniak zastrzega,że w żadnym wypadku w tym jego przyszłym rządzie nie ma prawa być PiS.No ale podliczył słupki poparcia i przycichł.
Adam66
Grupa ryżego folksdojcza prawdopodobnie ma jakieś haki na Kosiniaka i Kamysza ;-) dlatego on się tak uporczywie trzyma tego bagna.
sake2020
Na miejscu pani Aliny nie liczyłabym na otrzeźwienie pana Kosiniaka-Kamysza.i wyjście z Koalicji.To nasze Lelum-Polelum jest w stanie przetrzymać ataki furii premiera dla utrzymania fotela wicepremiera.Nie nazwałabym też rządu menstruacyjnym,bo tak naprawdę to rząd nieudaczników i świadomych szkodników względem Polski w pakiecie.
Do wpisu: Żadne projekty antypolskie nie przejdą! - mówi G. Braun o PE
Data Autor
Alina@Warszawa
Mam dowód na zdolności prorocze! Znalazłam swój wpis z 2019 roku, w którym przewidziałam wejście G. Brauna do PE!  Wybory w Gdańsku robią się coraz ciekawsze    Polecam też drugi wpis "Dr Mirosław G. i prof. Tomasz G. - po prostu "biedne" ofiary systemu korupcyjnego w polskiej medycynie". To głośna sprawa dra M. Garlickiego z Krakowa i prof. Tomasza Grodzkiego ze Szczecina posądzonych o łapownictwo. Pierwszy - M.G. - pracuje poza Polską, miał jakieś sprawy sądowe, media nie wracają do tematu. Drugi - T.G. - awansował na senatora i marszałka Senatu, więc schronił się za immunitetem na poprzednią kadencję i niestety na obecną. Jego pryncypał Donald Tusk został 15.09.2023 premierem najgorszego rządu i nadal chroni aferzystę, chociaż kolejnym PiS-owcom z łapanki odbiera immunitety, wolność, godność, zdrowie - bez żadnych zahamowań.  Media zostały skutecznie uciszone. W sumie, czy można mieć do nich pretensje? Przecież Tusk wykończył już niejednego przeciwnika - dosłownie UŚMIERCIŁ!  Z perspektywy czasu można wywnioskować, że sprawa dra M.G. została wyciągnięta i nagłośniona tylko po to, żeby medialnym hałasem zagłuszyć sprawę profesora Grodzkiego, i przykładowo ukarać M.G.  Szkoda, że niezależne media zapomniały o sprawie i dają się sterować specom z PO od narzucania tematów zastępczych.  
Do wpisu: Skandaliczna petycja o połączenie Polski i Ukrainy
Data Autor
Jan1797
Przepraszam Sake, Pośpiech mój jest złym doradcą i bywa jak widać złośliwy. Częściowe wyjaśnienie zamieściłem na dole. Znajdę ;)
Jan1797
 Z prostej przyczyny mam do Państwa dwojga taką prośbę. Dajmy spokój niesnaskom i waśniom, bo w końcu nie ma/jest nas aż tak wielu. Ze mną też bywa różnie. Niewielu tych, którym chce się otworzyć link, którzy chcą zrozumieć sytuację, w której nie wszystko można napisać. Dodatkowo występuje problem znikających zapewne przypadkowo źródeł informacji internetowej. Jakby nie patrzeć w tak niewielkim gronie tu aktywnych jesteście niezbędni.  
sake2020
Jak rozumieć ową petycję i połączenie Polski i Ukrainy w świetle skandalu jakim jest przejęcie przez Ukrainę PKP Cargo?
Jabe
„Uważam”
Alina@Warszawa
[07:15] - admin  Pewnie tak jest, tak jak i Polaków nie ma tyle ile piszą, tylko ok. 60%, co widac po tzw. frekwencji, szczególnie na prowincji, gdzie łatwo sprawdzić, że w księgach meldunkowych i spisach wyborców są ludzie zameldowani w Polsce, ale przebywający od lat na emigracji w USA, Niemczech, Francji, i gdzie ich losy rzuciły.  Ale ja do Admina mam inną sprawę: czy taki wpis naszeblogi.pl; ma prawo jeszcze straszyć i obniżać poziom NB?