Otrzymane komantarze

Do wpisu: Gietrzwałd i Lidl
Data Autor
sake2020
Od dłuższego czasu nie ma żadnych nowych informacji na temat Gietrzwałdu Daremnie szukać czegokolwiek w mediach.Może nawet ta spalarnia już tam stoi jako ,,duma'' POlski jako że to spalarnia w planach ma być największa w Europie.Najdziwniejsze że nie słychać żadnego głosu ze strony polskiego Episkopatu.
Alina@Warszawa
Bardzo ciekawy wpis Rebeliantki o Gietrzwałdzie pojawił się na stronie św. Ekspedyta "Czy Polska obroni się przed pogaństwem?"   i film  Kazimierz Krawczyk zaprasza do Gietrzwałdu  
Do wpisu: Polski kontratenor na inauguracji Olimpiady Paryż 2024
Data Autor
Alina@Warszawa
[00:30] - terenia  Dzięki, nie trafiłam na program z udziałem JJO, sami prowadzący byli zszokowani, że ktoś taki robi karierę na Zachodzie. Tym bardziej trzeba bliźnim pomagać w dotarciu do informacji uporczywie zamilczanych w "polskich" mediach.
terenia
Alina@Warszawa Był znany (niestety bardziej za granicą )  tu nagranie z 2017 r i wyświetleń 11 mln...co jest znaczące ,zwłaszcza jeżeli chodzi o klasykę   youtube.com Tu zaś materiał o początkach Jego kariery     youtube.com  
Adam66
Skoro jest binarny i do tego jeszcze Polak to lewactwo słowem o nim nie wspomni, dziwi trochę cisza w normalniejszych mediach...
Do wpisu: KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PFIZEREM?
Data Autor
Alina@Warszawa
Minął rok z hakiem, a na zadane w tytule pytanie "KTO PODPISAŁ UMOWĘ Z PFIZEREM?" wciąż nie mamy odpowiedzi. Milczą na ten temat nie tylko wszystkie media, ale i partie polityczne (no może poza Konfederacją?). Szczególnie zastanawiające jest milczenie Platformy Obywatelskiej, która przecież wyszukuje różne nieistotne bzdury przeciwko PiS-owi, wszystkie oprócz szczepień i szczepionek! Czyżby się jakoś umówili? Czy Donald T. dostał zakaz poruszania tematu od Ursuli von der Leyen? W dodatku TV Republika szuka obecnego premiera Donalda Tuska, bo nie wie, gdzie jest polski premier, gdzie wybrał się na urlop za nasze pieniądze.  Ja tam stawiam na jakąś luksusową miejscówkę z klimatyzacją i odnową biologiczną, gdzie nie tylko wypoczywa, ale gdzie odbywa także szkolenie-programowanie jak ma realizować kolejne etapy likwidacji "Hieny Europy", czyli "Bękarta Traktatu Wersalskiego". Taka luksusowa miejscówka może być gdzieś w Rosji, albo na terenach zależnych od Niemiec.  Taki premier - Donald T. - to dowód, że Polska dostała się w łapy najgorszych naszych wrogów. Mam nadzieję, że szybko się z nich wyrwiemy.
Do wpisu: Wielki PRZEKRĘT w PKP CARGO? KTO stoi za UKRAINIAN RAILWAYS
Data Autor
Jabe
Skoro nie potrafili uczynić in­westycji gospo­darczo sen­sownej, czemu się z nią tak ob­nosili? Pro­paganda!
Alina@Warszawa
Bardzo ciekawa rozmowa w TV Republika, m.in. o PKP Cargo:  Jakubiak: w Polsce nadal są rosyjscy agenci - uaktywnili się chociażby podczas podpaleń  
Do wpisu: OLIMPIADA 2024 w Paryżu - petycja do Francji i IOC/MKOl
Data Autor
spike
Makaron jest koszerny?
Alina@Warszawa
Wiem, piszę, żeby młodzi też wiedzieli i nie dawali sobie wciskać wciąż tego samego kitu.
Ptr
Alina, Pani się zajmuje drobiazgami, a filozoficzne podstawy tego stanu rzeczy zostały zdefiniowane w latach 30. NE. To znaczy 2 tys lat temu. Wszystko jest napisane. 
Alina@Warszawa
Jednak z żydowską nacją jest coś nie tak:  "Barbara Butch parodiowała Jezusa: Jestem żydowską, queerową lesbijką"  Szkoda, że nie ma badań jaki procent Żydów ma problemy psychiczne i psychologiczne. W przestrzeni publicznej jak się trafia jakiś człowiek z problemami - zaraz okazuje się, że koszerny/a. Najgorsze, że oni usiłują na wszystkim zrobić ynteres, nawet na swoich chorobach i zboczeniach. 
Tezeusz
@Rus. "Większość mieszkańców to bezrozumne bydło." Piszesz o swojej rodzinie ..nieładnie ! Jesteś frajerem i rusofilem ?
Pers
//To świadczy to ze Polacy to naród nieświadomy i kontrolowany jak kolonia, na dodatek wasalski wobec swoich kontrolerów.// Polska to Frajerowo. Większość mieszkańców to bezrozumne bydło.
Pers
"Jestem ciekawa ile MKOI wziął łapówki od ośrodków antychrześcijańskich że zdecydować się na taki ,,spektakl''.// Nic nie wzięli. Tam rządzą wasi:)
Pers
Olimpiady  Małe sprostowanie+ ,'olimpiada " to okres między Igrzyskami. Teraz mamy Igrzyska.
Alina@Warszawa
Pan Bóg nierychliwy?  Dziś pojawiły się doniesienia:  przegladsportowy.onet.pl; W poniedziałek agencje sportowe poinformowały, że już drugi dzień z rzędu nie odbędą się treningi. Powód? Zanieczyszczona Sekwana. Ulewne deszcze, jakie w ostatnich dniach przeszły przez Francję, sprawiają, że przepełniony został system kanalizacyjny. A to z kolei doprowadziło do przedostania się do rzeki nieczystości. Jakość wody w Sekwanie pokrzyżowała plany triathlonistom przygotowującym się do zawodów, ale organizatorzy zapewniają, że problem szybko zostanie rozwiązany.  Widać zasadę: jak Kuba (Francuz) Bogu tak Bóg Kubie...   Tak więc może być wielkie g... z zawodów olimpijskich w Sekwanie! 
sake2020
Na świecie dziś żyje ok.350mln chrześcijan zagrożonych konsekwencjami z powodu wyznawanej wiary.Z Paryża dotarł więc czytelny przekaz że walka z chrześcijaństwem przekształca się w wojnę.Dlatego takiej rangi imprezy jak zawody sportowe powinny być przygotowane ze starannością.Oprawy takich imprez nie mogą być niespodzianką ani dla organizatorów ani dla władz kraju w którym się impreza odbywa.Powinna być kontrola nad artystyczną warstwą i wyborem artystycznej wizji oraz wykonawców. Zapisy w umowach mają jasno określać wymogi i być doprecyzowane.W dalszym ciągu twierdzę,ze KMOI wziął łapówkę za promowanie antychrześcijańskich postaw Zamiast piękna zafundowano widzom brzydotę i antykulturę zamiast promocji państwa,jego tradycji i jego kultury niesmak i zgorszenie..Imprezami aportowymi nie mogą rządzić kwestie światopglądowe czy aktualne trendy.
Alina@Warszawa
Może jest sens? Bo następnym razem komitety olimpijskie mogą zawrzeć w umowach warunki o wycofaniu się z zawodów i odszkodowaniu w razie takich występów? I z olimpiady klapa, koszty i bankructwo? Może i w tym przypadku ktoś coś takiego spróbuje, np. obraza uczuć religijnych? Spektakl nie został chyba zaakceptowany przez francuski episkopat? W sumie ciekawe jakie jest stanowisko francuskiego episkopatu?  Sprawa jest o tyle ciekawa, że we Francji znalazło schronienie kilku apostołów (mam nadzieje, że znawcy dziejów Kościoła zaraz uzupełnią moją małą wiedzę na ten temat). We Francji w Awinion (Avignon) rezydował też papież i antypapieże     Jest też wiele innych spraw pomijanych dziś milczeniem, jak np. tak, kto organizował pierwsze szkoły i uniwersytety europejskie. 
sake2020
Jaki jest sens pisania petycji? Organizatorzy i twórca z pewnością liczyli się z protestami,ale pieniądze dane im do łap skutecznie wykluczyły wszelkie wątpliwości w przedstawieniu tego obrzydliwego spektaklu.Tak więc zadowoleni są organizatorzy bo wykonali zlecone zadanie,zadowolone są ośrodki lewackie dotujące hojnie imprezę bo spektakl się odbył,zadowolony francuski fircyk nazywany prezydentem Francji bo taka Francja mu się marzyła kiedy akceptował projekt otwarcia igrzysk.Zaś zdawkowe,lekceważące wręcz ,,ubolewanie'' nic nie kosztuje Cel osiągnięty i przykrywa wszystkie nieprzyjemności dotykające Francję-chaos na kolejach i lotniskach,podpalanie torów,walki gangów,gwałty na turystkach i wszechobecne złodziejstwo.Grunt że prezydencik zachwycony ..
Alina@Warszawa
Tego nie słyszałam w naszych mediach, że w Paryżu zapanowały egipskie ciemności. W nocy z soboty na niedzielę, po kontrowersyjnym otwarciu igrzysk,  Paryż nawiedziły ciemności. Potężna awaria, black out.  Jasna  była tylko bazylika  Św. Krzyża, górująca nad miastem. Symboliczne.  Mówiliśmy egipskie ciemności, które przeszły do historii, ale dzisiaj przebiły je paryskie ciemności. Znaki czasu. 
Ptr
Takie przeprosiny powinny mieć swoją nazwę klasyczną. Sto szerzzeni cię ugryzło , a jeden -sorry. 
Alina@Warszawa
Bogaty reklamodawca wycofał wszystkie reklamy z Olimpiady w Paryżu. Dało to natychmiastowy efekt (wpis jest z 28.07.2024 18:59): Organizatorzy przepraszają za otwarcie igrzysk. „Chcieliśmy tylko promować tolerancję”  Ja tam widzę, że przepraszał reżyser, nie organizatorzy. Może po tym skandalu pan reżyser będzie miał mniej zleceń, a może wcale?  Propagowanie obrzydliwości, bluźnierstwo skierowane do katolików i wszystkich chrześcijan, pokazywanie nieszczęsnych ludzi odbiegających od normy, to nie są tematy na pokazy rozrywkowe w czasie uroczystości OTWARCIA OLIMPIADY, światowej imprezy sportowej dla wszystkich!!!!! Takie zachowania i problemy trzeba leczyć, nie wystawiać!
Edeldreda z Ely
@Ijontichy  Ijon, a Ty już byłeś z Dzikim na piwie?  m.youtube.com
Ptr
W krajach cywilizowanych anarchiści powinni bać się prawa , a nie bojówek imigrantów., gdyż wszyscy rozumiejà ,że muzułmanie protestowaliby "czynnie." Ale to nie jest argument dla cywilizacji. Tak samo nacisk finansowy, nadużycie prawa. Szykanh instytucjonalne.