|
|
sake2020 @Adam66......TVRepublika jest telewizją pisowską, agenturalną, niemalże wrogą teraz jeszcze dodano ukropolińską. Czy jest przymus jej oglądania,zwłaszcza że do wyboru są inne ,,wiodące'' telewizje? Dlaczego ma być oglądana jak tu padło ,,na razie''? Są jakieś plany zbudowania innej stacji spełniającej warunki by nie była pisowska, agenturalna, wroga i ukropolińska? Używanie słowa ,,pisowski,pisowska''ma być straszakiem,ostrzeżeniem i wskazówką dla społeczeństwa jak nie należy prowadzić polityki,uczyć szukać wroga podanego już na tacy i jak z nim postępować.Tak osmiogwiazdkowo tzn w imię polityki miłości. |
|
|
Alina@Warszawa @ sake! No gdzie ten Braun szkaluje TV Republika? Myślisz, że jakiś polityk jest taki głupi, żeby zadzierać z jakąkolwiek telewizją? |
|
|
Alina@Warszawa Jeśli od 400 lat nie mieliśmy polskiej władzy, to znaczy, że Polska dawno przegrała, a teraz próbuje się jakoś odrodzić.
Jak na razie trzeba oglądać TV Republika, bo jako jedyna zawiera mimo wszystko najwięcej treści polskich. Być to może dla uwiarygodnienia się, ale póki co warto.
Przede wszystkim trzeba śledzić aferę ruskiego pułkownika GRU ksywka dla zmyłki hiszpańska "Gonzales", który znalazł sobie w Polsce (albo została mu przydzielona, co bardziej możliwe) lewacką kochankę dziennikarkę, i razem brali udział w lewackim życiu politycznym. Dla mnie to on nie "brał udział" tylko sterował, kierował i płacił temu całemu towarzychu za konkretne rozróby, jak np. "Strajk Kobiet", czy kolejne parady zboczeńców.
Co powinni Polacy przyswoić w pierwszej kolejności? Otóż taką podstawową rzecz:
POLSKA JEST WŁASNOŚCIĄ POLAKÓW, ZAWSZE BYŁA I NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST PILNOWANIE, ABY TAK BYŁO W PRZYSZŁOŚCI. JEST TO NASZE PAŃSTWO NASZE MIEJSCE DO ŻYCIA NA ZIEMI I NIKT OBCY NIE MA PRAWA DO NASZEGO PAŃSTWA. NIKT SPOZA POLSKI, BEZ POLSKIEGO RODOWODU I OBYWATELSTWA NIE MA PRAWA DECYDOWANIA O NASZYCH SPRAWACH.
KAŻDY KANDYDAT DO FUNKCJI URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO/SAMORZĄDOWEGO MUSI PODAĆ SWÓJ RODOWÓD DO 3 POKOLEŃ WSTECZ WRAZ ZE ŹRÓDŁAMI UTRZYMANIA RODZINY.
To takie minimum na początek. Najważniejsze wg mnie jest silne poczucie własności, bo jak na razie to jakieś ciemne siły usiłują nas tego poczucia i własności po prostu pozbawić. Robią to konsekwentnie od 1945 roku. A bez własności nie ma niczego ... |
|
|
Adam66 @[10:57] - Alina@Warszawa
"Republika jest telewizją PiS-owską" - Republika jest przede wszystkim telewizją ukropolińską bo taką partią jest PIS, a przynajmniej wierchuszka PISu. Powtórzę się po raz kolejny, Polska nie miała polskiego rządu od 400stu lat, z wyjątkiem krótkiego epizodu pomiędzy pierwszą i drugą wojną światową, wszystkie pozostałe to sługusy ruskie, pruskie, chazarskie ale nie polskie. I to jest największy problem Polski, czy ten najazd Polska przegra, zobaczymy wkrótce... |
|
|
Adam66 @[10:04] - mjk1
Pomijając chęć czy niechęć do przeprowadzenia wywiadu z Braunem, dlaczego żaden dziennikarz TV Republiki albo Gazety Polskiej nie mówi czy też pisze o problemie z banderowcami i stanowisku PISu wobec tego wazeliniarstwa polskich (?) władz? |
|
|
Alina@Warszawa Tu filmik z analizami ekonomicznymi z państw, które robiły olimpiady:
DLACZEGO PARYŻ UPADNIE PRZEZ IGRZYSKA? |
|
|
sake2020 Oczywiście,bo pani chce by każda rozmowa czy dyskusja była podporządkowana pani poglądom jako jedynym słusznym i akceptowalnym. |
|
|
Alina@Warszawa Dyskusja z sake3 przypomina rozmowę ze ścianą ...
youtube.com |
|
|
sake2020 Sama pani swoim wpisem potwierdza zacietrzewienie. Czy kryterium oceny polityków mamy opierać na na ich pracy czy na ich stosunku do palenia świeczek chanukowych? Ja nie uważam,że PiS jest jedyną opcją do rządzenia w Polsce,a tylko od dawna bronię przed waszymi atakami .Nie widzieliście w PiS-ie ani ludzi godnych szacunku,ani mądrych,ani oddanych pracy więc teraz macie jak na dłoni wynik waszego ujadania-ruina gospodarcza,podległość każdemu,brak perspektyw.Nie widzicie nadal w PiS-e nic pozytywnego głosno wołacie ustami Bosaka o delegalizację,wasza sprawa-macie prawo do własnych ocen,ale dlaczego nadal widzicie w PiS jedynie wroga do likwidacji? Z kim chce maszerować po władzę? |
|
|
Alina@Warszawa Gdzie Braun wyraża się o TV Republika jak najgorzej? Link poproszę!
Dla porównania poszukaj co mówili koalicjanci 13.grudnia o TVP przed wyborami... |
|
|
Alina@Warszawa Gdzie sake3 wyczytała jakieś zacietrzewienie? Albo hołdy składane Braunowi? Dla mnie każdy polityk to narzędzie! Do realizacji polityki zgodnej z moimi poglądami i interesami! To takie trudne do pojęcia? Co mam jeszcze przyjmować do wiadomości? Że jedyna opcja do rządzenia Polska to PiS? Ten PiS, który pali chanukę w polskim sejmie?! Że o pałacu prezydenckim nie wspomnę? |
|
|
sake2020 @mjk1......Czyżby Braun widział potrzebę być zapraszanym do stacji o której zawsze wyraża się jak najgorzej? Po co? Przecież swoją niechęć i pogardę do PiS-u może swobodnie przedstawić w TVN.Tam będzie to przyjęte z zachwytem. |
|
|
sake2020 Oczywiście,bo jest pani tak zacietrzewiona że nie jest w stanie przyjąć do wiadomości inne niż pani zdanie. |
|
|
mjk1 Dla Sake: tiktok.com;
Braun nie chce, czy Brauna nie chcą zaprosić na żywo? |
|
|
Alina@Warszawa Przepraszam, ale nie mam żadnego wpływu na to jak @sake3 rozumie prosty tekst pisany mojego autorstwa ... Widzę, że zupełnie nie rozumie. |
|
|
sake2020 Hołdy składane Braunowi nie pozwalają pani na osądzenie TVRepublika jako stacji dla Polaków. Już z góry ją pani przekreśla nazywając partyjną,pisowską a nawet agenturalną w której wg pani rozsądne wypowiedzi padają jedynie z ust przedstawicieli Konfederacji. Przy takim nastawieniu jakie pani reprezentuje-pogardliwym, niechętnym, jednostronnym chyba trudno o jakiś wywiad.Dziwi mnie,że jak dotąd nie zauważyła pani,że we wszystkich debatach w tej stacji biorą udział bez przeszkód przedstawiciele KOnfederacji. |
|
|
Alina@Warszawa Tusk zwariował? Czy on tak ma?
Tu szuka jakichś 100 mld, płacze, że nie ma pieniędzy w budżecie a jednocześnie stara się o organizację igrzysk olimpijskich!
Donald Tusk: Polska podejmie starania o organizację igrzysk olimpijskich
- Formalnie podejmiemy starania o organizację igrzysk olimpijskich - powiedział premier Donald Tusk podczas piątkowej konferencji prasowej. Premier dodał, że "działania na rzecz urealnienia tego marzenia trwają od wielu miesięcy". Mowa o olimpiadzie w 2040 lub 2044 roku. (...)
Dziś Europa jest w stanie wojny, która może w każdej chwili przenieść się do Polski. Jeśli 25% PKB Tusk chce wydać na zbrojenie, to ma świadomość, że bardziej prawdopodobna od olimpiady jest ciężka wojna.
Z czego więc chce wybudować obiekty olimpijskie, których w Polsce nie ma? Wykończy emerytów (do tej pory emerycki wyż demograficzny wymrze...)? Sam Tusk ma małe szanse doczekać do 2040 roku.
Czy ktoś wpadł na pomysł, żeby zorganizować referendum z pytaniem czy Polacy chcą urządzać u siebie olimpiadę? Albo chociaż sondę internetową?
Kto Tuskowi kazał wyjść z taką propozycją? Niemcy i niemieckie firmy, które planują ynteres jak nie u siebie, to u nas, albo wspólnie? Może planują wchłonięcie Polski do 2040 roku?
Czy wiadomo jakie koszty poniesie każdy Polak na tę imprezę?
A może do tej pory Niemcy zapłacą nam reparacje wojenne i będziemy mieli forsy jak lodu?
To jak panie Tusk - odpowiedz na te pytania. |
|
|
Alina@Warszawa Braun da sobie radę w każdej tv. Był nawet u M. Jaruzelskiej i bynajmniej peanów na temat ojca dziennikarka nie usłyszała...
TV Republika jest kolejną partyjną telewizją (inne są albo partyjne, albo agenturalne, albo "SłużBowe"). Tylko TV Trwam powstała z datków wiernych, słuchaczy Radia Maryja. (tak mniemam). Najlepiej sprawdzić skąd pochodzą pieniądze na poszczególne telewizje.
Republika jest telewizją PiS-owską, więc nie jest w interesie PiS zapraszanie Brauna i Konfederacji, bo odbierają głosy PIS-owi.
Będzie zupełnie inaczej, kiedy PiS wejdzie w koalicję z Konfą i PSL, i przejmą władzę w Polsce. Z tym, że Braun będzie i tak konkurentem dla kandydata PiS na fotel prezydenta. Co więcej, będzie bardzo groźnym konkurentem.
Teraz jest w TV Republika przedstawiciel Konfy i ma bardzo rozsądne wypowiedzi, na tle innych zaproszonych gości (program "Po 10.00" - prowadzi Klarenbach). |
|
|
sake2020 @mjk.......A skąd ma pan pewność,że Grzegorz Braun chce by z nim wywiad TVRepublika przeprowadziła? Może wpaść w furię ,że ta pogardzana przez niego stacja miałaby nawet czelność prosić o wywiad. |
|
|
mjk1 Ciekawe dlaczego, żaden dziennikarz TV Republiki, podobno jedynej stacji wolnego słowa w Polsce, nie przeprowadzi wywiadu z Grzegorzem Braunem? |