Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Bez komentarza...są u Krzysztofa.

Ijontichy, 09.07.2023
image
Bez komentarza...
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 572
mada

mada

09.07.2023 10:11

Tak jak na tym zdęciu - Polska po wojnie zostanie sama.
Es

Es

09.07.2023 10:34

Dodane przez mada w odpowiedzi na Tak jak na tym zdęciu -

I tak jak po poprzedniej-tej wiekszej wojnie, ci przez nas  ratowani będą nas atakować. Przy pomocy swoich nowych" przyjaciół".
marsie

marsie

09.07.2023 11:01

Jest komentarz – piękne zdjęcie!
Nie podniecajcie się tak, w "tym temacie" to niezdrowe! O ile pamiętam, Niemcy zamordowali (i wcale nie w lepszy sposób!), więcej Polaków niż Ukraińcy – ale jeździcie tam do roboty podmywać dupy esesmańskim resztkom i jakoś wasz honor nie cierpi, Tusk robi Niemcom to samo, a chcecie na niego głosować!
Teraz Ukraina jest w stanie wojny i doprawdy trudno od nich wymagać, by pod ruskimi kulami budowali "pojednanie" – tyle lat minęlo, że kolejne dwa wielkiej różnicy nie robią. Wołyń to zbrodnia, ale nawoływanie dzisiaj akurat do konfrontacji (bo o to tu chodzi!), to działanie ruskie, nie polskie, nie ukraińskie.
Być może faktycznie "po wojnie" Polska zostanie sama, nie pierwszy raz zresztą, ale nie dajmy się zwariować "ruskim onucom", którym tak zależy na ukraińsko-polskim pojednaniu, jak "totalnym" na Polsce!
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 311
Liczba wyświetleń: 340,601
Liczba komentarzy: 2,457

Ostatnie wpisy blogera

  • Jak wszyscy,to Kaczyński też!?
  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?
  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL

Moje ostatnie komentarze

  • Jaki grzeczny???Gdzie moja notka o porsche Dudy???U Sakiewicza na niezależnej.pl była...i też wcięło ;-)))
  • Ha! Tajny gabnet,,,"gdzie ja napisałem,że gabinet ma być tajny"...poznajesz styl,...gdzie ja to napisałem?Tu żadne strony nie wychodzą "trochę mądrzejsze" bo to niemozliwe...z definicji.I rozśmieszył…
  • A gdzie to sie podział trzeci muszkieter @grześ?Ty i @Zbyszek...to tylko część gabinetu :-)))

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • sake2020, Wyjątkowe widać to porsche skoro warte notki wiodącego blogerka z NB? Czyżby miało kierownicę ze złota,rozwijało predkosć kosmiczną, nabyte nielegalnie albo było jedynym takim egzemplarzem w Polsce?…
  • Ijontichy, Jaki grzeczny???Gdzie moja notka o porsche Dudy???U Sakiewicza na niezależnej.pl była...i też wcięło ;-)))
  • NASZ_HENRY, Grzeczny bloger, grzeczny, tfu grzeszny do lochu nie pójdzie 🇵🇱

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności