Właśnie w TVN24 ubiegający się o drugą turę prezydent Bronisław Komorowski ogłosił akcję pt. „Telefon do przyjaciela”.
Więc na wszelki wypadek do przyszłej niedzieli wyłączam komórkę.
Życzę państwu słonecznego weekendu.
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 8963
On szuka pomocy do debaty prezydenckiej !
To następny samobój, no bo ani kartki z której można czytać, ani suflerki Jowity Kacik, ani szoguna czy kardiologa pzry sobie. Pierwsza tłusta „dama” jak również ich stado lemingów nie pomogą, a jedynie co mogą to głosować na tatusia. A mógłby przynajmniej ten strażnik Ursusa coś zrobić. Nic – żadnej idei - pod deklem również zero. Nawet Donek przyjechał pomóc, ale na debatę nie wpuszczą – za durny. Ależ się otoczył „kanałem”. Sam jak palec – a w głowie pusto. Po prostu samobój !!!
Podpowiadamy: Lewatywę zrób sobie pan przed debatą – to pomoże !!!
@Lektor --- Kochani! Można się ponabijać, bo jest z czego, ale proszę, pamiętajcie że zależy mi na szarmanckości mojego blogu. Więc unikamy inwektyw. Piszemy elegancko. Wtedy będzie lepiej i zabawniej. Pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz
Z takich przyjaciół, to się cieszyc czy wstydzić, a nawet bać, chyba ze przyjaźń baaardzo bliska i POwiazana..
Pozdrowienia.
Jak widać,pasierbiewicz sPOdziewa się telefonu od przyjaciela!
To już nie rozkrok,tylko szpagat!
Pasierbiewicz,chwalisz się swoimi laskami słownie,a to trzeba było od razu pokazać film żebyśmy uwierzyli.
Robię więc to za ciebie.
https://www.youtube.com/…
Myślisz ,że ta w białym to tańczyła dla niego w rewanżu za te pierwsze wybibusy!? Pozdrowienia,
Na 100%!pasierbiewicz to galanty chłopak.Nawet buty ma na glac wypucowane,więc i laska w czyściutkim,białym fartuszku dla niego pogiba :)
Nie tak dawno w salonie zapraszał mnie do odwiedzenia wraz z nim kilku jako człowiekowi bywałemu lokali a konkretnie burdeli!Musi być :a.właścicielem {burdel papą] b.tak bywałym ,że obiecał mi specjalne ,korzystne zniżki,może miałem skorzystać z jego karty stałego klienta...!?
@andzia --- Pani Andziu, zrobię wyjątek i odpowiem Pani, bo się Pani sama do strzału wystawiła. Otóż co do laski, to jak o mnie chodzi nie ma Pani szans pociągnąć... Nie. Nie. Proszę sobie nie robić nadziei. Bo nie o to, co Pani myśli mi chodziło, lecz o pociągnięcie wątku. Nie dla psa kiełbasa. Bye! Krzycho Pasierbiewicz
Hi,hi,hi,udało się wywabić lisa z nory ...
Pasierbiewicz,idąc za filmikiem,to ja tjebja bum,bum ...hi,hi,hi ...
Ale chamstwo! Co za prostactwo! Mówiąc prawdę nie jestem zaskoczony, bo to było widać na odległość od zawsze. Co za komedia, że taki nie tylko dureń ale i cham ma się za jakąś elitę.
Felicjanie,bardzo Ci dziękuję,tym bardziej,iż Mężczyzn -w tradycyjnym tego słowa znaczeniu- jest jak na lekarstwo i generalnie rycerskimi nie chcą być.
Pisząc komentarze u pasierbiewicza,zdaję sobie sprawę,że narażam się na wszelakie plugastwo z jego strony,więc w żaden sposób nie dotyka mnie to,co "owo coś" pisze.
Pod tym wpisem jest komentarz:
Krzysztof Pasie...
2015-05-16 [16:05]
... pamiętajcie że zależy mi na szarmanckości mojego blogu. Więc unikamy inwektyw. Piszemy elegancko. Wtedy będzie lepiej i zabawniej. Pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz
Udało się pokazać "szarmanckość" i "elegancję" pasierbiewicza,jego prawdziwe "oblicze".
"Ide, nie ide"
https://www.youtube.com/…
Po odwiedzinach w całonocnym Krzycho idzie głosować na…
A już miałem nadzieję,że osoba K.P. pisze o sobie...vide tytuł notki :-)
Nie wyłączaj komórki!!! To ostatnia jaka ci została!
Te w mózgu juz dawno zgasły...
co tam? odlatujesz:)))))
nie martw się, młodzi przychodzą, posprzątają......:)))))
jakie tam ostatnie podrygi.To nowatorski i sprytny sposób jak podejrzewam autorstwa Miśka Kamińskiego który w ostatnich dniach dołączył do sztabowej drużyny.No bo skoro wiece bronkobusów z ludem nie wypaliły,spacerki i przyjazne rozmowy z poddanymi również już nie mówiąc o chodzeniu po domach a tam spotkanie z niezadowoloną gospodynią którą oderwano od gotowania obiadu czy ogladania ulubionego serialu.Tu idzie wszystko gładko jak w łańcuszku św.Antoniego i jak tu nie podziwiać Kamińskiego chociaż taki nieapetycznie spocony?
@xena2012 --- Niech Pani wypluje te słowa! Jak Andrzej Duda nie zrobi teraz jakiegoś dużego błędu moim zdaniem wygra gładko te wybory. Chyba, że... kończę, bo mi zwiną notkę.
Przyrzekam, ze nigdy nie nazwe autora notki PALANT, ze względu na szarmanskosc blogu,piszemy elegancko,zero inwektyw,i wogole będzie lepiej i zabawniej,i "pociagnac laski,tez nie napisze,a wtedy Jan Duda wygra gładko te wybory.
@,Tarantoga - faktycznie, ostatnia sprawna komorka wylaczona.
@angela --- Czy Pani też chciałaby pociągnąć? Temat, oczywiście, bo sorry, ale w pani przypadku na więcej mnie nie stać. Pozdro. Krzycho
Polecam http://naszeblogi.pl/547…
I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał Nie popchną Bronka - taki to ciężar I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara
Czy można udostępniać?
@jazgdyni --- I choćby nie wiem jak się natężał, wszyscy już widzą, co to za nędza! Serdecznie Pana pozdrawiam. PS. Jutro przyładuję odłamkowym przeciwpancernym.