Kto jest największym WYGRANYM debaty zorganizowanej przezTV Republiką i "debaty ustawki" w TVP w likwidacji, która ostatecznie przerodziła się w debatę kilku kandydatów?
Magdalena Biejat
Szymon Hołownia
Marek Jakubiak
Maciej Maciak
Karol Nawrocki
Krzysztof Stanowski
Joanna Senyszyn
Rafał Trzaskowski
TV Republiką
TVP w likwidacji
Nie wiem
Nikt z wymienionych
Ważna uwaga dla wszystkich
Na portalu Niepoprawni.pl możemy głosować bez logowania się do tego portalu
Zapraszam
tu link do ankiety
https://niepoprawni.pl/ankieta/husky/kto-jest-najwiekszym-wygranym-wczorajszych-debat
Jakiś 120 letni dziadek chciał zabić Czajkowskiego
Serio
Dawid Wildstein na Twitterze -
Durny twitt tuska to tylko preludium. Kompletna porażka Trzaskowskiego w debacie oraz sukces dzisiejszego marszu powinny cieszyć propaństwową i prodemokratyczną opozycję, ale oznacza to jednocześnie, że zaraz będzie "ostro". Trzeba się na to przygotować, jak opisał to Cenckiewic. Oni muszą zniszczyć Nawrockiego. Muszą, bo wszyscy zobaczyli, że kandydat PO to jedno wielkie NIC. Zero poglądów, treści, wizji, prawdziwego programu. Zlepek komunałów, pretensjonalnych póz, nadęcia, dziecinady, populistycznych, pustych sloganów i gogusiowatości. Im pozostało już naprawdę tylko jedno. Nienawiść i najbardziej brutalna kampania wymierzoną w Nawrockiego. Muszą go opluskwić, kłamać na jego temat, rozkręcić prawdziwą kampanię oszczestw, fejków i najgorszego hejtu, nawet większą, niż to, co działo się dotychczas. Najważniejsze- to się nie bać.
W hali sportowej było 8, ale tu było 3, których nie było na Rynku: Maciak, Trzaskowski i Biejat, więc chyba powinno być 10-oro. Może ktoś wie, gdzie się mylę, albo gdzie podziali się kandydaci?
PS. Już chyba wiem - na Rynku było 4+1 - z Senyszyn. Czyli cała piątka przeszła do hali gdzie czekała ta trójka.
Wszyscy byli już zarejestrowani. W Końskich nie było więc 5 z 13 kandydatów.
Poprawione o Stanowskiego
https://pbs.twimg.com/media/GoWReupXcAADjsD?format=jpg&name=medium
https://m.salon24.pl/c25d1369d4e041975f9f65fbfe65ffbc,860,0,0,0.jpg
że pierwsze miejsce otrzymuje Magdalena Biejat 🌼
Zwłaszcza gdy dzisiaj kariery kończą się na rozwożeniu żywności, szparagach i szwagrach.
Henry,
Debata SE chwilami chaotyczna z zakłócanymi pytaniami, wycieczkami ad personam, dziwnie odliczanym czasem.
W sumie zakończyła się dobrze. Prowadzący i kandydaci robili, co mogli. Relacje są. Sprawdzić można.
Trzy kategorie; pierwsze, drugie, trzecie itd., punktowanych sześć miejsc.
Kandydaci; W, Se, N, M, H, T, St, Z, J.
-poziom pytań; N, M, St, T, J, Z.
-poziom odpowiedzi; M, St-N, Z, T, H.
-wycieczki w dyskusji ad personam (brak); N, M, St, Z, T, H.
Uwagi; Postawa przedstawiciela koalicji rządzącej. W sprawie dla mnie zasadniczej -euro (Trzaskowski) zdenerwowany (podobnie Hołownia) wypadli jak w poprzednich debatach źle. Zadając pytania panu Nawrockiemu, Trzaskowski nie potrafił wznieść się do jego poziomu. Mieszał daty, swój udział w kryzysach uchodźczych i to pan Stanowski sprawnie wychwycił. Nie cierpię poglądów "popis wszelkie zło" Załóż partie, przebij się i zajmij ich miejsce. Pani Senyszyn i Biejat poziomem swych poglądów wróciły do czterech milionów bezrobotnych w czasie rządów lewicy. Pozostali, czyli Pan Nawrocki, Mentzen, Jakubiak, Stanowski, Braun i Woch zyskali.
Przykro mi ludzi "poranka Solidarności" nie można kitowaniem przekonać.
Przyjęta konwencja debaty była dość ciekawa, ale miała i ten minus, że dużo częściej byli wzywani do odpowiedzi ci niby z pierwszych sondażowych miejsc, czyli Trzaskowski, i Nawrocki, Hołownia i Mentzen.
Ale może dzięki temu każdy mógł zobaczyć jak miałki jest Trzaskowski, jakim pajacem jest Hołownia, jak potrafią zmieniać zdanie w zależności od tego jak "się czasy zmieniły", co świetnie udowodnił Mentzen całej Polsce na żywo.
Nawrocki wypadł dobrze, ale przy cwaniakach obytych z kamerami i publicznymi występami, wydaje się być trochę speszony. Komentatorzy na kanale ZERO mówią - drewniany. Wolę drewnianego Nawrockiego niż zmiennozdaniowego i elastycznego jak pedalskie stringi (sądzę, że są takie wynalazki?) Trzaskowskiego, czy Hołownię.
Odniosłam wrażenie, że operatorzy kamer, oświetlenie, czy sama scenografia to nie był nawet średni poziom. Kandydaci poupychani w dwóch rzędach, pozasłaniani, z trudem podchodzili do rozlatującego się pulpitku dla pytającego. No cóż - Super Ekspres nie jest telewizją, tylko gazetą, ale jak się bierze za debatę telewizyjną, to niech weźmie fachowców, albo nie zawraca nam głowy debatą, której na dobrą sprawę nie da się oglądać.
Przed debatą rozmawiałam z sąsiadami jakie są w okolicy preferencje. Otóż okazało się, że większość ma zamiar głosować na Brauna, co mnie mocno zdziwiło, że jednak ludzie są odporni na chamską propagandę, którą rząd Tuska zalewa nas przez 24 godz/dobę.
Może to wynik braku w dostawach prądu we Francji? Indyjskie media precyzyjnie to opisały.