Prasa informuje cytat (https://niezalezna.pl/po…) :
"Według posła Koalicji Obywatelskiej Franciszka Sterczewskiego, na granicy polsko-białoruskiej umarło już około 50 migrantów. Zadano mu więc pytanie, jakie ma dowody na tak makabryczne informacje. Polityk odparł, że wcale nie musi tego udowadniać, a pytający dziennikarz jeśli chce, to niech sam sobie poszuka."... koniec cytatu.
Przyszła pora powiedzieć "sprawdzam" dla takich insynuacji bzdur i oczywistych kłamstw oraz urojeń. Zrobił to reporter TVP Info, który zapytał polityka skąd ma takie informacje i czy może je w jakiś sposób poprzeć dokumentami. - Ja tego nie muszę robić są ludzie na granicy, którzy odnajdują te ciała, są lekarze - odparł Sterczewski. Dopytywany o to, czy może to jednak potwierdzić, wyszedł z kontrpytaniem... w swoim stylu.
Przypomnę iż Poseł PO Franciszek Sterczewski nazywany pieszczotliwie " trampkarz" już raz biegał wzdłuż granicy Polsko - Białoruskiej w trampkach z torbą foliową w której posiadał " dary" dla emigrantów z ...Moskwy.. był także bohaterem jazdy rowerem pod wpływem bez oświetlenia w nocy ulicami Poznania, gdzie został zatrzymany przez Policję i przepraszał publicznie.
Intenauci na forach piszą o Pośle Sterczewskim z Poznania tak cytuje : " Gruczoł krokowy (stercz) jest narządem wielkości kasztana, położonym w miednicy, poniżej pęcherza moczowego. Przez jego miąższ przebiega część sterczowa cewki moczowej. Tylna część stercza przylega bezpośrednio do odbytnicy." Jakiś niewyszukany dowcip prowadzącego przy nadawaniu nazwiska operacyjnego?" Sterczewski mówi do kogoś kto nie istnieje? Głupio tak przed kamerami z kimś rozmawiać a potem prosić rozmówcę o udowodnienie, że istnieje. To chyba jakaś choroba jest. Niektórzy ludzie głównie z rozdwojeniem jażni czasami posiadają takie zachwiania.
Nazywanie, według mnie, tego człowieka politykiem jest grubym nieporozumieniem. Ten osobnik nie ma przecież żadnej wiedzy na temat funkcjonowania państwa prawa. To zwykła pacynka udająca kogoś, kim nie jest. Wystarczy posłuchać, co i jak mówi. Kolejny klon Kołodziejczaka w tej formacji. Nie jedyny zresztą. Jest ich w PO cała masa. No cóż , "polski' sejm po stronie opozycji jak widać to taki skansen różnego rodzaju naturszczyków , prymitywów , głupców , nawiedzanych , hochsztaplerów , aferzystów , kłamców ale to nic dziwnego ten stan rzeczy idealnie odzwierciedla stan społeczeństwa bo to co dzieje się w sejmie , senacie czy samorządach to lustrzane odbicie tych , którzy im te mandaty wręczają głosując na nich.
A może już czas by kandydaci na Posłów RP przechodzili gruntowne badania lekarskie w tym zdrowia psychicznego i to nie są żarty !
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 3346
"Wybrali osła na POsła, osioł się bardzo ucieszył, pożegnał żonę i dzieci i do stolicy pośpieszył. Tam w gronie podobnych osłów, których wybrano na POsłów, zasiada w sejmowych ławach, by dla nas stanowić prawa. Poci się biedne oślisko, bo chciałby zrozumieć wszystko, ale rozumu nie staje, więc pracę tylko udaje. W komisjach też uczestniczy, chociaż się nie zna na niczym. Z trybuny wygłasza mowy, choć trudno mu z pustej głowy."
W całej opozycji nie ma ani jednego człowieka, którego by warto posłuchać, słyszałem wypowiedź posła Kowala, kiedyś uważanego za rozsądnego, aż wierzyć się nie chce, że zmiana partii na PO, powoduje "syndrom małpiego rozumu", bredził o natychmiastowym przekazaniu formowania rządu Tuskowi, nawet nie zająknął się o Konstytucji, jak to wygląda, także w poprzednich wyborach takiego precedensu nie było.
Najgorsze w tym jest to, że w podobnym tonie bredni, opowiadają ludzie tzw. wykształceni, w tym prawnicy !
Co też ciekawe, nie przeszkadza im fakt, że senatorem jest człowiek mający zarzuty łapówkarskie, posłem kolejny z zarzutami oszustwa finansowego.
Immunitet chroniący przestępców to grzech zaniedbania PiSu, miał na to dwie kadencje, ciekawe czy na końcówce rządu, nie można by było uchwalić odpowiedniej ustawy?
Do chwili powołania nowego rządu, chyba dalej PiS rządzi.
PIS udaje, że rządzi, gdyby rządził to taka swołocz siedziała by za kratkami a nie brylowała w Sejmie...
13 ministrów z nierządu PO-PSL ma postawione zarzuty karne. Jeden Car-piński nadal siedzi w areszcie wydobywczym, ale niedługo wybiera się do Brukseli. Sądzeniem zajmują się wolne sądy, nie PiS. Wolne sądy spotykają się na naradach roboczych z pełomafią, nie z Peace. To są znane sprawy.
A dlaczego pisFani tak beczą @ścierwousz?
Przerżneliście po całości i teraz beczycie.
A dla mnie PiSPO to jedno zło.
Antypolskie.
PS. Pozdrów ode mnie goopiego Stasia :)))))
Pozdrawiam od ciebie w komenatrzach na stronce niemal codziennie antypolskie ścierwoneonowe agitki- przecież tam jesteś poooonnnn nr 1 adminek cwaniaczek. Mam nadzieję, że ścierwoneonek skończy jak twój blog z literką " Z" - zgadza się ? Dzisiaj poszły dwa komentarze........a co ? Mam także tobie przypomnieć jak obrażasz blogerów z NB.. przypomnieć :
https://naszeblogi.pl/64…
....."To jest bardzo łatwe bo nie macie za grosz wiedzy a i poziom intelektualny budzi śmiech i politowanie.
A piszę na NB bo jestem "misjonarzem" :)))))"Ja z was tylko drwię i szydzę."
"Żydobanderowskie ścierwa. Na co dzień rezydują w szczujni Sakevycza, kawalera orderu banderowskiej bezpieki.
Teraz mają szczytowanie bo nawet tam zdarzają się Polacy upominający się o sprawiedliwość dla pomordowanych.
To człekopodobne ścierwa, które za wszelką cenę chcą wybielić swoich ziomków.".....itd..
A może jednak jesteś napoleonem lub pejsatym - to dla ciebie nobilitacja ? a jak tam w Izraelu, jaką masz pogodę, uważaj na rakiety Palestyńskie ?
To, ze peomafia traci kontakt z rzeczywistością nie jest zaskoczeniem, myślę że oni takiego kontaktu nigdy nie mieli więc nie bardzo jest co tracić. Problemem jest to, że PIS, a konkretnie Kaczyński stracił kontakt z rzeczywistością i to już dawno , bo w 2017 kiedy wykopał Szydło z rządu. Teraz PIS zbiera żniwo tej idiotycznej decyzji i zwalanie winy na innych to typowy krzk rozpaczy "łapaj złodzieja". Wiem, jestem "ruską onucą" bo ośmieliłem się podważyć dogmat nieomylności nad-naczelnika, który jest świętszy od papieża i bardziej kocha Polskę niż Stalin.
Nikt tobie nic nie zarzuca, każdy ma prawo posiadać swoje osobiste poglądy..
Podobnie sie wypowiedziałem o Kaczyńskim u marynarza z Gdyni ....zobacz jaką gównoburzę to wywołało :-))
Tutaj nie jesteś u marynarza mego krajana..Pobudka..
Po chodniku w Johanesburgu idzie murzyn z psem na smyczy.Spotykają białego,który sie pyta: Ty! Gdzie idziesz z tą małpą?
Murzyn odpowiada: Ale Bwana Kubwa! To nie małpa tylko pies!!
Biały na to: Nie ciebie sie pytam...
Zakumałeś? Bo nie o gównach i dupie Putlerka?
Piłeś nie pisz bo tęcza zamiast mózgu wychodzi..a gówno powiadasz ? masz je w lewackich ustach ..jak na małpę przystało..panjał soviet !
"Szambo" to jak rozumiem samokrytyka ? to w świetle tego co piszesz na NB jest prawdą...Więc " @szambo ilion..
ciekawi mnie ta utrata kontaktu z rzeczywistością Kaczyńskiego, chyba nie oglądałeś wypowiedzi z kampanii wyborczej innych "polityków", jeżeli uważasz że oni "twardo stali na ziemi", znaczy to, że nic nie rozumiesz.
Co do odsunięcia p.Szydło, co takiego Polska straciła, a może zyskała, tylko nie pytaj co, jak nie wiesz, to już nigdy się nie dowiesz, by to wiedzieć, trzeba klapy z oczu zdjąć.
Co do p.Szydło, zapewne jeszcze o niej usłyszymy, tylko co z tego, pewnie znowu będą ją chciał rozdziobać niemieckie kruki i wrony.
Jeśli Kaczyński nie utracił kontaktu z rzeczywistością to znaczy, że celowo pogrzebał szanse PISu na samodzielne rządzenie bo idiotą to on nie jest. Uważam, że wszyscy politycy kłamią, jest tylko kwestią któremu lepiej to wychodzi i którego "ciemny lud kupi". Po odsunięciu Szydło, Morawiecki podpisał wszystkie eurokołchozowe idiotyzmy ograniczające suwerenność Polski, a niezauważanie tego jest także szkodliwe dla Polski bo utwierdza podpisywaczy w tym, że robią dobrze albo co bardziej prawdopodobne, to że łżą lepiej niż inni i ciemny lud to kupuje...