Platforma dogorywa. Młodzi już nie chcą Tuska. I najwyższa pora, bo nam zrobił z Polski szambo.
Postkomuszej szajce zatrzęsły się portki. A ogarnięta paniką Janina Maria Paradowska lansuje rozpaczliwie na premiera narwanego synalka Platformy z Biłgoraja.
Nie wiem jak dla was kochani, ale dla mnie ten pocieszny facio to żywy dowód, że Darwin miał rację – masywna żuchwa bez bródki, cofnięte czółko z prostolinijnym zarysem wałów brwiowych, typowe dla tego gatunku wieczne zadowolenie z siebie i skołtuniona grzywa jakby co dopiero się obudził albo nie miał lustra w domu.
I żaden fryzjer, kosmetyczka, SPA, ni paryski krawiec nic tu nie poradzą.
Bo najbardziej wystrzałowy garnitur od Bossa za cholerę na nim nie chce leżeć a żadne cygaro, choćby nie wiem jak markowe, nie skryje wstydliwej prawdy, że ten facet nie odróżnia aromatu Cohiby od swądu skisłego ogórka.
Bo to moi drodzy, przepraszam za przaśność gwary podkarpackiej, taki, cytuję za pewnym góralem: "wiejski kokiet, co to łazi po wsi i ku uciesze gawiedzi, to burknie, to pierdnie, to ch...ja pokaże".
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)
Patrz również: http://salonowcy.salon24.pl/353957,seks-w-kosciele
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 10786
Serdeczne dzięki za uznanie.
Anglicy mówią "Practice makes perfect".
A ja już napisałem dla Was ponad 250 tekstów.
Więc się nieco poduczyłem.
Ponad to trzymam się innej angielskiej zasady, która mówi: "the shorter the better".
Dziękuję Panu za komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
Jest wielu znacznie lepszych, ale się staram.
Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
Ładnie powiedziane, trzeba przyznać.
Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz
Długo się zastanawiałem, czy wypada. Ale kiedyś naprawdę usłyszałem to określenie "wiejskiego kokieta' na jednej z wsi podkarpackich.
I musi Pan przyznać, że na określenie tego typa nie ma lepszej definicji.
Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
Odpowiedział bym Pani ale się obawiam, że miałbym przechlapane u niektórych Internautów.
Dziękuję za dowcipny komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
Dziękuję za komentarz i pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz
Dzięki za wkazanie błędów, ale jak mi cenzura ukryła ten tekst na Salonie24, chciałem go jak najszybciej zamieścić w Państwa. Ni i znowu się okazało, że pośpiech jest złym doradcą. Już wniosłem stosowne poprawki.
Dziękuję za ocenę tekstu i pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz
http://salonowcy.salon24…
Dziękuję za uwagę i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz
http://salonowcy.salon24.pl/400794,wiejski-kokiet
Ale skoro się tak boją, to znaczy, że czują nadchodzący koniec. Ukryli mi cztery teksty pod rząd. A to świadczy, że ich ogania panika przed utratą władzy.
Ale przetrzymamy i to. Trzeba tylko zapamiętać cenzorów, żeby już nigdy więcej nie wzięli Polski w swoje brudne łapska.
Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz