Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Przepraszam,myliłem się

JzL, 07.12.2021
Czyli jak w prosty sposób zaorać antyszczepionkowców w kilku zdaniach i krótkim filmikiem


Znacie pewnie wszyscy powiedzenie, że tylko krowa nie zmienia poglądów? Ja nie jestem krową. Jestem tylko człowiekiem, istotą omylną, wadliwą. I jak to człowiek, często tkwię w błędzie. Najważniejsze jednak według mnie, to przyznać się do tego, że tkwiło się w błędzie. Stanąć w prawdzie. Często jest to decyzja bardzo trudna. Tym trudniejsza, im dłużej w błędzie się tkwiło, ale kluczowa dla wyzwolenia się z kłamstwa i otwarcia umysłu. Decyzja konieczna aby pójść dalej i oczyścić sumienie.
Jak wiecie, moje ostatnie wpisy dotyczące kowidu, czy szczepionek, powoływały się na prace naukowe, na fakty. Starałem się w nich ignorować emocje i skupić wyłącznie na suchych danych, oprzeć wszystko na logice. Po części troszkę się usprawiedliwiam, że starałem się czynić racjonalnie, dobrze, ale z drugiej strony chcę zwrócić uwagę na pewien podstęp. Gdy diabeł chce nas zwieść na złą drogę, drogę kłamstwa, to często używa podstępu, często tym bardziej wyrafinowanego, im bardziej inteligentni jesteśmy. Ja padłem ofiarą tego podstępu. 

Dopiero wczoraj, po obejrzeniu filmu, który niżej wstawiam, otworzyły mi się na wszystko oczy. Wszystko zrozumiałem. Tych wszystkich, których w ramach tego diabelskiego fortelu próbowałem przekonywać, robiąc to często w nerwach i emocjach, zbyt impulsywnie reagując - przepraszam. Wybaczcie mi. Po raz kolejny w życiu mam nauczkę. Nie wszystko złoto, co się świeci!
Podziwiam ludzi takich jak odważna Pani, badaczka z tego filmu poniżej, odkrywająca prawdę o szczepionkach. Potrzebujemy właśnie takich ludzi. Potrzebujemy prawdy. A prawda jest taka, że jesteśmy obecnie w momencie wielkiego zagrożenia dla ludzkości i cywilizacji, w której się urodziliśmy, wychowaliśmy, i którą kochamy. Możemy ją tak szybko stracić. Dlaczego ja tego nie widziałem?
Proszę rozpowszechniajcie film gdzie się da!
https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/przepraszam-mylilem-sie
Link do filmu
https://www.facebook.com/wojtek.gawrion/posts/4740893402620662
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 12989
Niezalogowany

Niezalogowany

08.12.2021 10:38

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Nie wiem, czy rozmowa z

Całkowitą niewiedzą na temat tego, jak funkcjonują wirusy i jak działają szczepionki nie wypada ci się tak publicznie chwalić. Na pewno wypada jednak sprostować napisane tu przez ciebie bzdury. "łykną siedem dawek cudownej szczepionki, będąc zarazem przekonanymi że dwie dawki w stu procentach chronią ich przed zakażeniem" Gdyby zaszczepiła sie wymagana większość "w jednym rzucie", wirus nie mógłby namnażać się i mutować (a poprzez mutowanie oddalać się od swojego "portretu pamięciowego" zawartego w szczepionce"). Niestety, kremlowska dezinformacja antyszczepionkowa zatruła umysły ludzi mało inteligentnych i podatnych na chwytliwe spiskowe mitologie i w ten sposób udostępniono wirusowi platformę namnażania się i mutowania. Nowe mutacje są przyczyną tego, że wymagane sa dawki przypominające. "a i tak będą drżeć, że jutro umrą na kowida, czemu oczywiście będą winni niezaszczepieni." Tak, zgadza się, kazdy niezaszczepiony odpowiada za dziesiątki do tysięcy śmierci ludzi, których zabiła jedna z mutacji wirusa COVID, która mogła wytworzyć się i namnażać dzięki "współpracy" tych niezaszczepionych z wirusem. Ci ludzie z powodu swojej niewiedzy, głupoty i naiwności stali się bronią biologiczną kremla i są współodpowiedzialni tragedii wielu smierci.
Pers

Pers

08.12.2021 10:51

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na Całkowitą niewiedzą na temat

@nielog
//Tak, zgadza się, kazdy niezaszczepiony odpowiada za dziesiątki do tysięcy śmierci ludzi//
Tobie nielog kowid już mózg wyżarł.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

08.12.2021 11:13

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na Całkowitą niewiedzą na temat

@ nielog
Wirusy mają już taką naturę, że szybko mutują I to w kierunku mniej groźnych. Gdyby likwidowały swoich nosicieli to wkrótce musiałyby zdechnąć z ich braku. To podstawa wiedzy. Obecne " szczepionki" są ew na wirusy , które już dawno zmutowały i z tego powodu będziesz się wyszczepiaj co kilka miesięcy do usr...smierci. Tak jest że szczepionkami przeciwko np.grypie - musisz się szczepić każdego roku. Jeśli tego nie rozumiesz to się poducz. 
 
Niezalogowany

Niezalogowany

08.12.2021 11:52

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ nielog

"Wirusy mają już taką naturę, że szybko mutują I to w kierunku mniej groźnych" Bzdura. Mutacje mają charakter losowy i nie mają żadnego "kierunku". Gdyby istniał wektor mutacji "ku mniej groźnym", to ludzkość nie byłaby atakowana pojawiającymi się nagle zabójczymi wirusami jak HIV czy Ebola i w rezultacie na koniec wirusy wyginęłyby. Mylisz fakt tego, że większość mutacji "uszkadza" program wirusa z tym, że takie "uszkodzenie" koniecznie musi mu wyjśc na gorsze. Z wirusologii dla ciebie naciągana trója, wykazałeś jakieś ambicje, ale wiedzę przyswajasz nieprecyzyjnie i próbujesz ztakiej niekompletnej wiedzy wyciągać nieuzasadnione wnioski.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

08.12.2021 12:36

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Wirusy mają już taką naturę,

@ nielog,
rozumiem, ze czerpiesz wiedzę u zrodel. Slizgasz się po powierzchni nieuctwa.
 Weź np. wirusa opryszczki. Spora część ludzkości go ma. Ujawnia się gdy organizm jest oslabiony ale go nie likwiduje. Żyjemy z wirusami od zawsze. 
I co HIV? Jest ogloszona pandemia? Są " szczepionki "? Nie słyszałem. 
Co do eboli to wiele wskazuje na sprawczosc  człowieka ale i w tym przypadku nie ma ogloszobej pandenmi. Zapisz to sobie w kajecie - tchorze i ignoranci ośmielają oprawców. Dajcie ludziom zyc normalnie! Kto chxe się wyszczepiac niech się wyszczepia - droga wolna ale nie robta tu kolchozu i łagrów.
Niezalogowany

Niezalogowany

08.12.2021 12:47

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ nielog,

"Weź np. wirusa opryszczki. Spora część ludzkości go ma." Opryszczka nie zabija ludzi pod respiratorami. Zauważyłes? "I co HIV? Jest ogloszona pandemia? Są " szczepionki "? Nie słyszałem" Jest "ogłoszona" globalna epidemia HIV. Rzeczywiście, ślizgasz się po powierzchni nieuctwa, Straszny wstyd dla ciebie. Sprawdź, co oznacza literka "I" w skrócie "HIV", a zrozumiesz, dlaczego nie ma szczepionki. Oczywiście nie zapomnij wcześniej skutecznie nauczyć się, jak działa szczepionka, bo inaczej odkrycie co oznacza literka "I" niewiele ci da. Powodzenia!
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

08.12.2021 11:19

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Nie wiem, czy rozmowa z

@ chater
nie ma sensu dyskusja z niewolnikami wlasnej propagandy. Nikt przy zdrowych zmyslach nie wierzy w propagande, którą sam tworzy.
Pers

Pers

08.12.2021 11:28

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ chater

Waldek
//Nikt przy zdrowych zmyslach nie wierzy w propagande, którą sam tworzy. //
On jej nie tworzy. On ją tylko łyka ja pelikan.
Za nieloga myśli Kubuś Puchatek.
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

08.12.2021 12:40

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Waldek

@Jarek
Kubuś Puchatek to mial przynajmniej maly ale swoj rozumek. Ci tutaj powtarzają brednie. Pzdr
Chatar Leon

chatar Leon

08.12.2021 12:08

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ chater

Oni polemizują sami ze sobą. Najpierw wymyślają jakieś brednie o chipach w szczepionkach które Bill Gates włącza albo wyłącza, brednie te przypisują każdemu, kto ma zdanie krytyczne o skuteczności eliksirów, a potem te brednie obalają. Tak można udowadniać albo obalać absolutnie wszystko. Poza tym zero argumentów i zero odniesienia się do faktów.
Weźmy fakt z danych Departamentu Analiz i Strategii ministerstwa zdrowia: we wrześniu wśród zmarłych na covid było 945 niezaszczepionych, 29 zaszczepionych jedną dawką, w pełni zaszczepionych 563.
Na oczywisty wniosek, że szczepionka jest zbyt mało skuteczna, fanatyk szczepionek odpowie, że fejki o nieskuteczności szczepionek wymyślają wyznawcy płaskiej ziemi/ruscy agenci/elektorat PiS na ścinie wschodniej (niepotrzebne skreslić).
Niezalogowany

Niezalogowany

08.12.2021 12:16

Dodane przez Chatar Leon w odpowiedzi na Oni polemizują sami ze sobą.

"fejki o nieskuteczności szczepionek wymyślają wyznawcy płaskiej ziemi" Fejki o nieskuteczności szczepionek wymyślają ruscy specjaliści od dezinformacji. Powielają je i ubogacają ludzie o małej inteligencji i dużej podatnosci na manipulację. Szczepienia to nie proces dotyczący jednostek, ale mas ludzkich. Tylko w tym kontekście wolno oceniać jego poprawnośc czy skuteczność. Statystyki wynikające z faktu unikania szczepienia się przez ofiary ruskiej dezinformacji nie mówią nam nic o skuteczności szczepionek, ale o skuteczności tej ruskiej dezinformacji. Szczepienie inne niż "zdecydowanie większościowe" nie jest szczepieniem pełnym i poprawnym i nie będzie skuteczne, bo niezaszczepieni będą pomagać wirusowi w mutacjach, a te rozprzestrzeniające się mutacje mogą coraz skutecznie wymykać się wzorcowi zawartemu w szczepionkach. Ten mały zestaw korepetycji inteligentnej osobie wystarczy do zrozumienia jak skonstruowane są kłamstwa na których bazuje całościowa dezinformacyjna narracja antyszczepionkowa.
Pers

Pers

08.12.2021 12:38

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "fejki o nieskuteczności

@nielog
//Ten mały zestaw korepetycji inteligentnej osobie wystarczy do zrozumienia jak skonstruowane są kłamstwa na których bazuje całościowa dezinformacyjna narracja antyszczepionkowa.//
Jak to dobrze nielog, że mamy ciebie i Kubusia Puchatka...
Francik

Francik

08.12.2021 22:06

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "fejki o nieskuteczności

Co za bełkot. Nic dziwnego, że gościu, który nie potrafi sklecić kilku logicznych zdań łyka i powiela propagandę jak leming.
Niezalogowany

Niezalogowany

09.12.2021 07:07

Dodane przez Francik w odpowiedzi na Co za bełkot. Nic dziwnego,

"Co za bełkot." Nie potrafisz zrozumieć prostej wypowiedzi? Składam ci z tego powodu serdeczne kondolencje. Pamiętaj, na naukę nigdy za późno, więc możesz nie tylko podciągnąć się z języka polskiego, ale i nadrobić poważne braki w wiedzy o COVID. Powodzenia!
Tezeusz

Tezeusz

08.12.2021 18:42

Dodane przez rolnik z mazur w odpowiedzi na @ chater

@małorolny
Ty nie jesteś niewolnikiem wlasnej propagandy, ty nią jesteś taka czerwona SBcka komusza..
rolnik z mazur

rolnik z mazur Waldek Bargłowski

09.12.2021 08:06

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @małorolny

@ Tezeusz ku Jedyne co potrafisz to rzucać mięsem ty cwiercinteligencie z kotylionem w klapie..i pyskiem pełnym frazesów o patrotyzmie..
Ryan

Ryan

08.12.2021 13:22

Tusk to Polak,Lepper się powiesił, Petelicki zastrzelił, Brzeska podpaliła, Tu - 154 rozbił o brzozę, a Ziemia jest płaska
I tylko to ostatnie jest prawdą
Zofia

Zofia

08.12.2021 16:17

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Tusk to Polak,Lepper się

@Ryan -To podsumowanie to nasze współczesne czasy. W czasie dyskusji powiedziałam takie słowa - " nie lubię filmów z Murzynami" za co otrzymałam ostre słowa TY JESTEŚ RASISTKA! Tak obłupili naród. A co ma gust do rasy??? Oni nie potrafią myśleć samodzielnie tylko łykają to co im zostanie podsunięte. Współczesnemu człowiekowi zabrano INTUICJĘ I ZDROWY ROZSĄEK.
Jan1797

Jan1797

08.12.2021 16:59

Jak nic pasuje mi tu cytat z Pana Andrzeja;
"Nie wiedzą jednak jak się zabrać do „reanimacji” powalonych kolosów Buddy! Kawałki pomników
są w tak opłakanym stanie, że trudno przywrócić im dawny kształt... Dawną świetność i godność..". 
 
Dodałbym jedynie płaskoziemców:-))
Dobrze, że ławeczka szczęśliwie zdrowa. Z drugiej strony zima, później przednówek:-(
Zadania inne; buzia tam w dziubek, ale biedy nie ma, tyle że zrozumie kto zakres ich tabu?

Stronicowanie

  • Pierwsza strona
  • Poprzednia strona
  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 599
Liczba wyświetleń: 1,658,772
Liczba komentarzy: 7,248

Ostatnie wpisy blogera

  • Elona Muska kupić się nie da
  • Dzisiejszy dzień pokazał dwie Polski
  • Zapowiada się wyjątkowo perfidna i obrzydliwa ustawka

Moje ostatnie komentarze

  • Musk potwierdził że ewentualne sankcje spotkają się z taką reakcją że UE w pięty wejdzieZa każdy milion kary odzew amerykanów będzie wynosił miliard.Wie co mówi bo sam Marco Rubio już tym euro…
  • Trump również nigdy nie stanowił zagrożenia, dopóki nie zdecydował się kandydować na prezydenta jako republikaninTa sama sytuacja ma miejsce w przypadku niezależnych  poprawnych politycznie…
  • https://youtu.be/MQCam6x19HUhttps://youtu.be/5BgtAfCOIy4https://youtu.be/TL3o-Ws…https://youtu.be/cQInQMxg6Mwhttps://youtu.be/qLAPbJuidRghttps://youtu.be/I9KyMNhzRRo  

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • u2, Czerwono Czarni Pisałem już na NB. To nie nasza polska mantra, ale Bandera powtarzał : ni czytaty ni pisaty.Mój kolega mówił do mnie podpuszczając. Sraty taty pierdaty :) Pozdrawiam…
  • Grzegorz GPS Świderski, Warto jeszcze dodać, że Musk ma identyczne poglądy jak ja i Milei - jesteśmy peloeolibertarianami. To następny powód, że władze UE czy III RP nas tępią.
  • JzL, Musk potwierdził że ewentualne sankcje spotkają się z taką reakcją że UE w pięty wejdzieZa każdy milion kary odzew amerykanów będzie wynosił miliard.Wie co mówi bo sam Marco Rubio już tym euro…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności