Ilu członków Krajowej Rady Radia i Telewizji jest Masonami?

Panująca nad naszym krajem ekipa po raz kolejny udowodniła, że sprawę wielkiej rzeszy Polaków ma w serdecznym poszanowaniu, a służbę, jaką powinna sprawować władza w demokratycznym kraju wykorzystuje bezwzględnie do niszczenia wszystkiego co tradycyjnie Polskie i katolickie. Jeszcze raz apeluję więc do Jana Dworaka o podjęcie stosownych działań, bowiem w przeciwnym razie będzie można stwierdzić, że do PO o wiele bardziej pasuje nazwa Perwersja Obywatelska niż Platforma.

Jednym z najgorętszych punktów kolejnego dnia w sejmie było posiedzenie Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. Chwilami, gdy przedstawialiśmy kolejne argumenty w sprawie miejsca na multipleksie dla TV Trwam, na usta nasuwało się pytanie, kim są ludzie z KRRiT, których mamy przekonać? Na sali próżno było bowiem szukać Jana Dworaka a przedstawiciel KRRiT Stefan Pastuszka robił wrażenie wysłanego za karę na spotkanie, które trzeba rutynowo odbębnić. Panująca nad naszym krajem ekipa po raz kolejny udowodniła, że sprawę wielkiej rzeszy Polaków ma w serdecznym poszanowaniu. Nie mogę jednak w tej sytuacji przejść do porządku dziennego, gdyż nie godzę się na jawną, wręcz ostentacyjną dyskryminację milionów obywateli naszego kraju. Partia, która perwersyjnie nazwała się obywatelską pokazała, że służbę, jaką powinna sprawować władza w demokratycznym kraju wykorzystuje bezwzględnie do niszczenia wszystkiego co tradycyjnie Polskie i katolickie.

Po raz kolejny nie udało się dowiedzieć, jakimi kryteriami będzie się kierować KRRiT przy przyznawaniu, bądź nie, miejsc na multipleksie. I raczej już ich nie poznamy. Kto bowiem byłby na tyle kompetentny, żeby przedstawić proces widzi mi się Dworaka i spółki, skoro podczas posiedzenia Komisji dowiedziałem się, iż ludzie odpowiedzialni za kształt TV mają poważne problemy nawet z prostymi działaniami matematycznymi. Rzekomo bowiem rada otrzymała tylko 67 tysięcy podpisów w obronie TV Trwam, a według organizatorów akcji wysłanych zostało ich już niemal 2,5 mln. Przy takim podejściu do oczekiwań obywateli i tajemniczym sposobie przydziału koncesji połączonym z obłędnym rozumieniem tolerancji dla odmienności i mniejszości, może się okazać, że miejsce na multipleksie przewidzianym dla kanału społeczno-religijnego otrzyma radiotelewizja, która się dopiero tworzy a jej program, jak zapowiada jej twórca rastafarianin, ma być przygotowany dla „żydo-taoisto-hinduso-tolteko-buddystów”. Program łączenia różnych wyznań i traktowania ich nadrzędnie nad wiarą katolicką jest jednym z elementów doktryny Masońskiej. A ponieważ posłów, którzy stawali w obronie telewizji Trwam nazwano lobbystami, a katolików KRRiT traktuje z pogardą, to ja zapytałem o to, ilu członków KRRiT jest Masonami. Niestety pan Stefan Pastuszka nie był kompetentny, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie. I dręczy mnie ono coraz bardziej. Ciekaw jestem, czy ktoś z czytelników ma wiedzę na ten temat.

Rozpatrzenie informacji o stanie zaawansowania wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej było także okazją do zgłoszenia kolejnego, bardzo niepokojącego problemu. Przełączenie sygnału z naziemnej telewizji analogowej na cyfrowy, spowoduje, że w czerwcu 2013 roku o oglądaniu polskich kanałów będą mogli zapomnieć m.in. Polacy żyjący na Białorusi czy Ukrainie. Polskie władze powinny pamiętać o tym, że los rzucił ich za wschodnią granicę wbrew ich woli i dlatego państwo polskie powinno, choćby w minimalny sposób troszczyć się o nich, a nie bezradnie rozkładać ręce. Dlatego jeszcze raz apeluję do Jana Dworaka o rozważenie dwóch powyższych kwestii i podjęcie stosownych działań w trybie natychmiastowym! W przeciwnym razie będzie można stwierdzić , że do nich o wiele bardziej pasuje nazwa Perwersja Obywatelska niż Platforma.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Francik

19-04-2013 [11:19] - Francik | Link:

Oni tam mieszkają od pokoleń. To granicę wujaszek Stalin tak fajką wyrysował, że znaleźli się nie w Polsce a na Białorusi i Ukrainie.

Obrazek użytkownika Rybak

19-04-2013 [12:53] - Rybak | Link:

" Program łączenia różnych wyznań i traktowania ich nadrzędnie nad wiarą katolicką jest jednym z elementów doktryny Masońskiej."

Dlaczego "masońskiej" pisze Pan z dużej litery? Czyżby masoneria była dla Pana świętością? Przecież to jest tajny związek o materialistycznym światopoglądzie, który w praworządnym państwie nie może mieć możliwości legalnego działania ze względu na tajność struktur i działalności.

"Polskie władze powinny pamiętać o tym, że los rzucił ich za wschodnią granicę wbrew ich woli"

Dlaczego pisze Pan "los rzucił ich"? Kwaśniewski powiedział lepiej: "Historia rzuciła Polaków do Kazachstanu".
Uczciwy człowiek rzeczy nazywa po imieniu: Decyzją mocarstw zachodnich i Związku Sowieckiego zostali poza granicami Polski.

Obrazek użytkownika mk.suski

19-04-2013 [17:09] - mk.suski | Link:

W gwoli wyjaśnienia do powyższego tekstu, oczywiście zgadzam się z tym, że Polaków na Białoruś, bądź Ukrainę nie rzucił los, a mieszkają tam m.in. w wyniku wojny, zagranięcia Polskich Ziem czy decyzjach Stalina. Z racji na wiele obowiązków, teksty piszę późnymi wieczorami, bądź nocami, dlatego przepraszam Państwa za wszelkie nieścisłości, które z tej racji czasami się w nich pojawiają.

Obrazek użytkownika Daf

20-04-2013 [00:02] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

" Program laczenia roznych wyznan i traktowania ich nadrzednie nad wiara katolicka jest jednym z elementow doktryny Masonskiej."
--------------
--------------
Takie sformulowanie, Panie Suski, wymaga powolania sie na literature zrodlowa. jezeli Pan tego nie czyni, to jest to dowod na brak Panskiej wiarygodnosci.

Takie rozwazania, ktore Pan tu snuje, nie poprawia katastrofalnej sytuacji w Polsce, w kazdej dziedzinie. Czas najwyzszy zabrac sie za rzetelna prace, bo tylko za taka prace jest Pan i inni oplacany z pieniedzy polskich podatnikow.
Nie Masoni, Zydzi, EU, Niemcy, Grupa Bilderberga itd sa odpowiedzialni to, co sie w Polsce dzieje, tylko ci Polacy, ktorym narod powierzyl obowiazek sprawowania rzadow i ci Polacy, ktorym narod powierzyl obowiazek kontrolowania rzadzacych.

Masonem byl takze Mozart, prezydent USA Jefferson i wielu, wielu innych, ktorym ludzkosc ma duzo do zawdzieczenia.