Gierek pobity!

Donald Tusk tylko w jednej dziedzinie nie pobił Gierka – w całowaniu Ruskich. Nikt tak jak Gierek nie całował Breżniewa! A Tusk Putina tak tyko delikatnie w policzek – cmok, cmok. Ale wszystko przed nami!
W uroczystym otwieraniu czegokolwiek, to premier już dawno pobił Gierka. Nawet w otwieraniu czegoś, co było otwarte.
Otóż dzisiaj premier uroczyście otworzył oczyszczalnię ścieków w Warszawie.Chłopina tak jest zalatany, że zapomniał, iż kilka miesięcy temu tę oczyszczalnię otwierała, równie uroczyście, pani prezydentka Walzowa zwana przez wielbicieli Bufetową.
Ale nic to! Pokaże się premier w telewizorach, rzuci mądre słowo, a nawet całe zdanie: „Teraz to woda z oczyszczalni jest czystsza niż ta w Wiśle”.
Jogibabu brawo Donald!
U nas w Robakowie mają otworzyć Biedronkę. Może by pan premier się pofatygował z nożyczkami? Ale co tam Biedronka! Jak pod Kaponierą wyremontują kibelki, to się je uroczyście otworzy z pomocą pana premiera. Przy okazji pan premier dostanie okolicznościowy dyplom, goździka oraz siarczystego całusa od  pana prezydenta Kulczyklandu (oby żył nam wiecznie). Ba, nawet premier okolicznościową mowę odpali i pogrozi paluchem, że foty tych, co będą sikali na deskę wywiesi się w gablocie przed szaletami!

W takich chwilach najbardziej brakuje mi mistrza Barei

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gregoz68

22-03-2013 [19:54] - gregoz68 | Link:

Ten wajdowski ściek bardzo dobrze pasuje do dzisiejszych realiów. Marzyli o pisowcach w kanale. Spełniło się to. Nie będąc pisowcem awansuję do rangi szczura.