WSI spokojna, WSI wesoła

Ależ mamy czasy! Prezydent Komorowski cytuje szkolonego przez GRU WSIowego klasyka Dukaczewskiego. "Likwidacja WSI była zbrodnią i hańbą" - grzmi więc Bronek Dukaczewskim u Stokrotki w RMF. I tak strzela sobie w kolano, bo nawet Stokrotka, córka funkcjonariusza SB, nie ma odwagi bronić postsowieckiej WSI. Chwyta się za głowę sztab Bronisława w "bulu i nadzieji" (wg prezydenckiej ortografii, hm może - prezydęckej?), no więc sztab Bronka chwyta się za głowę i myśli jak tu lansować swojego trudno lansowalnego kandydata na prezydenta, który cudem raz już został prezydentem (może były cuda na ruskich serwerach?).
Ale karnawał musi trwać, choć pan prezydent jest mało taneczny. A ojcowie założyciele macierzystej partii Bronisława (iście obywatelskiej PO), potomkowie tych, co zakładali KPP, nie mają śmiałości przypominać jak się trudzili, sfinansowali tę partię w jej początkach, a teraz Bronisława trzeba finansować. Nawet główny awionauta wśród WSIoków gen. Gromczysław cicho i skromnie stoi w cieniu, mimo iż, jak wiadomo, jego miejsce na rampie jest przy Komorowskim...
Darz bór!

fot. ze strony detektywprawdy.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

28-03-2015 [21:11] - cichy | Link:

Dzis widziałem gajowego jak to probowal plywac..wielu już to nadmienialo..ja znowu spojrzałem w te z nieprawdopodobnie zimne oczy ojca narodu..i znowu wykrzykiwal o zgodzie i bezpieczeństwie i jedności..widze potworny strach w jego oczach..

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-03-2015 [09:27] - NASZ_HENRY | Link:

Dwaj okularnicy ;-)

Obrazek użytkownika kat

29-03-2015 [13:31] - kat | Link:

Witaj Lara
zdjęcie z cyklu " Od sowieckiego rezydenta do polskojęzycznego prezydenta".....pozdrówka

Obrazek użytkownika Lara

29-03-2015 [14:01] - Lara | Link:

Tak! Zdjęcie powala. Zrobiłam jeszcze takie zestawieni - dwie foty, ale ile mówią! Pozdrawiam!!!!

Obrazek użytkownika kat

29-03-2015 [20:19] - kat | Link:

Lara
pozwolę sobie wykorzystać to zdjęcie