Arcyboleśnie prosty stenogram

RMF FM z wielkim hukiem ujawnia nowy stenogram rozmów z tupolewa. Drodzy redaktorzy, jak coś ujawniacie, to wcześniej proponuję to przeczytać!
Bo może się okazać, że publikujecie gniota i poruta gotowa. No i proszę - na 5 stronie stenogramu o godz. 8:07 pada pytanie "która godzina?" i  odpowiedź - "w pół do ósmej".
Arcyboleśnie proste - o 8:07 jest godzina 7:30...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kat

07-04-2015 [21:58] - kat | Link:

Witaj Lara
RMF.....SB......RMF .....SB......pozdrówka

Obrazek użytkownika zawadiaka

07-04-2015 [22:05] - zawadiaka | Link:

Może skomentuję to tak: Ale zajefajne!!!!

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

08-04-2015 [08:52] - StachMaWielkieOczy | Link:

Nie wspominajac juz o takich drobiazgach jak:

Tasmy z kokpitu samolotu rzadowego panstwa nalezacego do NATO. Na pokladzie Prezydent.

Standardy rosyjsko-polskie

- Kwestia niezrozumiala
- [DROPOUT] zle przyleganie tasmy do glowicy
- Kwestia niezrozumiala

Tasmy z kabiny pilotow tanich lini lotniczych Germanwings

- oddech pilota slychac az do rozbicia samolotu
- slychac rozmowy za "pancernymi" drzwiami

Obrazek użytkownika zawadiaka

08-04-2015 [16:11] - zawadiaka | Link:

To nie tak. Po prostu odsłuchujący taśmy z Tupolewa używają aparatów słuchowych produkcji ZSRS.

A poważniej. Można by powiedzieć jaka technika, takie standardy. A technika niestety sowiecka. Tylko niestety nie dowiemy się czy mikrofony w TU154 są podobnie czułe jak te z Airbusa. A szkoda, bo mamy ponoć jeden egzemplarz na którym można przerabiać rozmaite doświadczenia, by móc lepiej określać prawdopodobieństwa lub wręcz robić próby z odtwarzaniem sytuacji z kokpitu lecącego do Smoleńska samolotu. No, ale chcieć to móc. Są tysiące możliwości, ktore mogłyby przybliżyć prawdę. Wrak samolotu to jedynie mały, choć bardzo ważny element, ale inne możliwości pozostają rażąco nie wykorzystywane. Nasuwa się pytanie: Dlaczego?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-04-2015 [12:16] - NASZ_HENRY | Link:

POpaprańcom nie o prawdę chodzi tylko o to by kłamstwo POwtórzyć tysiąc razy ;-)