Owsiakowy Woodstok - komentarz Internauty

Internauta ~punks not dead o owsiakowym Woodstok :" tzw. wyluzowana młodzież wodstock porównuje z Jarocinem (byłem tam za PRL 7 razy) ... i ani razu nie widziałem, żeby byli tam np. Jaruzelski albo Kiszczak, a dziś na owsikowym wodstocku ? Komorowski, Koziej Miecugow i inni kłamcy i celebryci. czy wy lemingi nie widzicie, ze jesteście częścią wielkiej ogłupiającej operacji? pod przykrywka fajnej zabawy, robi się z was jeszcze większych idiotów niż jesteście, bo pożytecznych idiotów (tak jak nazywał podobnych wam Lenin) młodzież była zawsze w opozycji do władzy, a nie z nia w komitywie, tym bardziej, że ta władza robi was bambuko na każdym kroku (bezrobocie, brak perspektyw itd.) a Wy doskonale się z nimi bawicie udając kogoś kim nie jesteście. Wojewodzki, Owsiak, Miecugow to resortowe dzieci, które zawsze były na świeczniku, zarabiają krocie, zostali wylansowani przez media, które są w rękach przyjaciół ich ojców, wujków, ciotek, to jeden postkomunistyczny klan, a Wy jak ci masochiści dajecie się doić i jeszcze się z tego cieszycie. Za moich czasów taka "entuzjastycznie" i "luzacko" nastawioną młodzież nazywała się ZSMP a przynależność do tej organizacji było największym obciachem zaraz po przynależności do PZPR..Czasy się wcale nie zmieniły, co to to nie, zmieniły się tylko nośniki do wstawiania kitu,ciuchy i poziom obłudy. Macie coś takiego jak percepcja, więc zacznijcie myśleć to nie boli, bo na razie sprawiacie wrażenie jakbyście zamiast mózgów mieli dekodery TVN-u"

bez komentarza

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

04-08-2013 [00:28] - bolesław | Link:

Jestem pewien, że zamiast mózgów mają dekodery TVN-u.
Do tego założyli szkła kontaktowe.Przykre to.
A tak na marginesie mam pytanie.Czy dajesz sobie radę
z wujem.Czy nadal ma sklerozę lub kompletny raszpel?
(myślę, że wiesz o co pytam).
Serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-08-2013 [08:08] - NASZ_HENRY | Link:

nie uświadczysz, w nadmiarze ;-)

Obrazek użytkownika dogard

04-08-2013 [10:10] - dogard | Link:

to jednak wysilek propagandy komuszej jest slaby--takie persony,a mlodziezy zdegenerowanej owsikiem wcale nie przybywa.Podejrzewam ,iz nawet ci odwiedzani przez komuszych propagatorkow niezle sie z nich nabijaja--popatrz nawet komoruskie dbaja o nasza balange.Tak wiec spoko, niech sie degeneraci u owsika dowartosciowywuja, olewac debili totalnie.

Obrazek użytkownika kat

04-08-2013 [11:39] - kat | Link:

jest szansa aby ten piekielny festiwal zebraka owsiaka stał się zalązkiem nowej narodowej dyscypliny sportowej "Daj w pape komuchowi" i mam nadzieje że tak się stanie...pozdrówka

Obrazek użytkownika Janko Walski

04-08-2013 [12:29] - Janko Walski | Link:

Nie było dekoderów TVN przełączających na luz (bieg jałowy).

Obrazek użytkownika pernille

06-08-2013 [08:29] - pernille | Link:

Bardzo celnie!
:)