Trotyl na butach prokuratora

W ciasnej i dusznej sali 207 usłyszeliśmy wczoraj od prokuratorów Artymiaka i Szeląga, że detektory materiałów wybuchowych wykazywały w Smoleńsku obecność trotylu na szczątkach samolotu Tu-154M nr 101.
Ale usłyszeliśmy też, że w Warszawie detektory te wykazywały ślady trotylu także na paście do butów i na mundurze oficera, który był niedawno na strzelnicy.
Poseł Kalisz uniemożliwił zadawanie dalszych pytań, więc pan prokurator nie odpowiedział na narzucające się pytanie:
Kto czyścił buty tą pastą? Czy aby nie ten właśnie oficer, który „był niedawno na strzelnicy”?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PanReyTan

06-12-2012 [12:20] - PanReyTan | Link:

daleko ten oficer nie poleci poniewaz na kazdym lotnisku go zatrzymaja... niewdzieczna jest sluzba mundurowych...

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

07-12-2012 [20:36] - Marcin Gugulski | Link:

Daleko może i nie, ale wysoko to i owszem.
Pełny cytat brzmiał:
...urządzenia PILOT i MO2M reagowały, czyli sygnalizowały „alarm” podczas „badań” takich przedmiotów jak: mundur polowy jednego z prokuratorów, w którym dwa tygodnie wcześniej odbywał strzelanie, ale także dezodorant, pasta do butów. ...