Smoleńsk, przeciek i potwarze

„Newsweek” twierdzi, że jego dziennikarze uzyskali dostęp do 70 tomów akt śledztwa smoleńskiego.
„Newsweek” pisze (a „Gazeta Wyborcza” za „Newsweekiem” powtarza), co szef BOR Marian Janicki miał zeznać na temat tego, co odpowiedzialny za ochronę prezydent Lecha Kaczyńskiego (+ 10.IV.2010) oficer BOR płk Jarosław Florczak (+ 10.IV.2010) mówił mu na temat ochranianego Prezydenta i jego współpracowników.
Trzy pytania:
Czy płk Florczak sporządził notatkę na temat ewentualnie stwierdzonych nieprawidłowości?
Czy płk Florczak sporządził notatkę na temat swej rozmowy z przełożonym?
Czy szef BOR wyegzekwował sporządzenie przez płk. Florczaka notatki na temat sygnalizowanych nieprawidłowości?
Jeżeli odpowiedź brzmi: trzy razy NIE, to proponuję nie zawracać sobie głowy i tymi i innymi potwarzami rzucanymi przez szefa BOR (za pośrednictwem prokuratury, „Newsweeka” i „Gazety Wyborczej”) na nieżyjących oficerów BOR i Prezydenta.
Czwarte pytanie:
Czy prokuratura wdroży śledztwo mające ustalić źródło przecieku materiałów z postępowania?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Basia

18-11-2012 [20:23] - Basia | Link:

to szef ochrony natychmiast podał się do dymisji! A jak zginął "ochraniany" przez Janickiego Prezydent Lech Kaczyński to co dostał Janicki? Ot zagadka.... MEDALE!!!! Wszystko na temat.

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

18-11-2012 [20:46] - Marcin Gugulski | Link:

Tak. Medale. I awans. Więcej na ten temat pod linkiem tutaj.

Obrazek użytkownika grzechg

18-11-2012 [21:43] - grzechg | Link:

i nic więcej na ten temat.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

18-11-2012 [21:43] - xena2012 | Link:

dlaczego dopiero prawie po trzech latach media i gen.Janicki podaja takie rewelacje? Z początku były to nieśmiałe próby wrobienia Kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego w chaos,złą organizację choc pracownicy dostarczyli dowody ,że to Kancelaria Premiera jedynie była władna organizować wyjazd do Smoleńska.Teraz licząc na niepamięć i upływ czasu ponawia się kolejny atak.

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

18-11-2012 [22:02] - Marcin Gugulski | Link:

To pytanie do mediów i nieszczelnej prokuratury, bo sądzę, że Janicki - usiłując chronić własny odwłok - zeznawał w ten sposób już dawno temu. Pozdrawiam