MARIAN KOWALSKI U JANKA POSPIESZALSKIEGO

W najbliższy czwartek, w programie J. Pospieszalskiego "Bliżej" (TVP INFO  godz. 22.30) wystąpi Marian Kowalski z Lublina (rzecznik prasowy ONR). W krytycznym momencie Marszu przejął mikrofon organizacyjny i  zapanował nad zamieszaniem. Skierował też pojednawczy apel do zwykłych policjantów. Przypominam, że w zeszłym roku to również on wyrwał z ręki mikrofon jednemu z prowokatorów (temu z muszką) i zapobiegł napuszczeniu uczestników na konfrontację z czekającą na to policją. Czyżby i tym razem Kowalski pokrzyżował szyki władzy?

Tu zajawka czwartkowego programu

Tu Marian Kowalski opowiada, jak rozwiązał na czas zeszłoroczny Marsz

Tu konferencja prasowa przed Marszem - prewencyjne akcje ABW

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

14-11-2012 [18:21] - Paweł Chojecki | Link:

http://www.fronda.pl/a/jak-rze...

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika xena2012

14-11-2012 [19:49] - xena2012 | Link:

że Marsz Niepodległości uratował poseł PiS-u Górski.Czy takie przeciwstawianie jednych drugim jest korzystne dla prawicy ?

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

14-11-2012 [21:27] - Paweł Chojecki | Link:

Ale to tytuł z "Frondy"!?

pozdrawiam,

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika ed89998

14-11-2012 [22:07] - ed89998 | Link:

Na Marszu zarowno dzialania Mariana Kowalskiego jak i trzech poslow PiSu pomogly. Pozostaje nadzieja, ze w przyszlym roku bedzie jeden Marsz Niepodleglosci. Niezrozumiale jest to oburzenie na ruch narodowy, ze chce stworzyc partie. Oczywiscie, kolejnym wersjom Falangi, i neo-LPRu dziekujemy!

Obrazek użytkownika stanczykblazen

15-11-2012 [06:18] - stanczykblazen | Link:

Pojedyncze postawy bohaterskie skladaja sie na sukces. Zarowno Pan Kowalski , jak i Posel Gorski przyczynili sie do obrony uczestnikow marszu Niepodleglosci. Dali swietny przyklad, jak maja postepowac poslowie uczestniczacy w marszach, otoz - madrze i odwaznie!!

Obrazek użytkownika Sizar

14-11-2012 [20:31] - Sizar | Link:

"Silny człowiek, na trudne czasy"

Słyszałem na filmach z Marszu jak uspokajał i maszerujących i policjantów. Szacun!

Obrazek użytkownika Złotnick

14-11-2012 [23:00] - Złotnick | Link:

Pan Marian Kowalski zaprezentował, co znaczy mądry, odpowiedzialny przywódca. Na szczęście był we właściwym miejscu i w porę zareagował. Szacunek wielki!

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

15-11-2012 [00:53] - Paweł Chojecki | Link:

Warto dodać, że Marian nie był organizatorem Marszu w ścisłym znaczeniu tego słowa - jest tylko rzecznikiem prasowym ONR. Pojawia się pytanie, gdzie byli i jaki mieli plan formalni organizatorzy Marszu?

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-11-2012 [10:33] - NASZ_HENRY | Link:

we właściwym miejscu i czasie. Ale to już wielokrotnie pisałem ;-)