MARIAN KOWALSKI: Ukraina, Owsiak i CIA

MARIAN KOWALSKI: Ukraina, Owsiak i CIA

Marian Kowalski komentuje ostatnie wydarzenia: sytuację na Ukrainie i zachowania polskich polityków wobec protestujących, umowę węgiersko-rosyjską, ujawnienie współpracy SLD z CIA, a także przypomina, jak zaczynał karierę Jerzy Owsiak.

114

Comiesięczne felietony Mariana Kowalskiego znajdziesz w "Idź Pod Prąd".

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Józef Darski

30-01-2014 [17:50] - Józef Darski | Link:

Broniłem Pana przed atakami, moim zdaniem niesłusznymi, gdyż ich autorzy wyolbrzymiali zarzuty. Miał Pan swobodą wypowiedzi, ale powtarzanie tez rosyjskiej propagandy się w niej nie mieści. Blog przechodzi do archiwum.

Obrazek użytkownika fritz

30-01-2014 [18:22] - fritz | Link:

Co ciekawsze, wspolnym "resortem" laczacym te perelki, wlacznie z Ziemkiewiczem i Michalkiewiczem, jest UPR. Rowniez Kowalskiego i Chojnackiego jak ponownie przypomnieli.
JKM musi posiadac nieprawdpodobnia sile perswazji.
Moze hipnoza?

Obrazek użytkownika gorylisko

31-01-2014 [11:22] - gorylisko | Link:

ale od momentu kiedy odkryłem u jkm jakieś aberracje filorosyjskie a już atak na prof. Biniendę był kroplą która przepełniła miarę...
dla mnie jkm i jego gang to rosyjska zadaniowana agentura... kryterium proste jak konstrukcja cepa, stosunek do rosji...
ciekawe, że jak rozmawiam z ludźmi i zyczę rosji rozpadu na dwadzieścia rosji, najlepiej prawdziwych...a jeszcze lepiej  na sto kawałków to
od razu,że co to będzie, co to będzie, co to będzie... nic nie będzie... spokój bedzie i dodatkowo panika w tzw. łuuujniii, bo może okazać się, skąd tyle kasy chłopaki mają....ano od putina

Obrazek użytkownika Sizar

30-01-2014 [18:56] - Sizar | Link:

Pozwolę sobie zapytać, co pan uznał w tym nagraniu za powtarzanie tez rosyjskiej propagandy? Ja może jeszcze mało wyczulony jestem, to nie zauważyłem, a chciałbym umieć rozróżnić.

Obrazek użytkownika Józef Darski

30-01-2014 [19:05] - Józef Darski | Link:

np. sprzeczność wewnętrzna: Unia nas musiała ratować przed umową Pawlaka czyli przeciw Rosji działała, a jest pod wpływem Rosji i dlatego Ukraina nie powinna do Unii się zbliżać. Szczegóły - patrz wpis Ksawerego Meta-Kowalskiego. Nie będę się poza tym powtarzał. Wielokrotnie już o tezach Kowalskiego pisałem. A generalnie zajmowałem się tym 20 lat temu i nie widzę powodu by przedrukowywać to co pisałem w prasie podziemnej, bo idiotyzm zwyciężył. trudno. Uznaję, że kretyni są górą. Ale tutaj ruskiej propagandy nie będzie. Właśnie te same brednie co Kowalski w skrócie powtórzył Celiński. Od prawa do lewa wszystkie siły dla Rosji - matki naszej. Niektórzy robią to z głupoty inni powodowani EGO, a agentura nadaje kierunki i wykorzystuje atmosferę. Ale mnie to nie wzrusza, że idioci zachowują się jak agentura, choć agenturą nie są.

Obrazek użytkownika Sizar

30-01-2014 [19:17] - Sizar | Link:

Karze pan red. Chojeckiego, za poglądy Mariana Kowalskiego? Jestem zdumiony. To jest wywiad. Wywiad jest po to żeby poznać czyjeś poglądy, ale to nie znaczy, że pan Chojecki promuje je wszystkie jako słuszne i dobre. Ja jako użytkownik naszychblogów chętnie zapoznałem się poglądami Mariana Kowalskiego na kwestie Ukrainy. Dobrze wiedzieć jakie w Ruchu Narodowym poglądy krążą. Mam nadzieję, że nie zamierza pan wzorem telewizji publicznej selekcjonować kogo można zapraszać do wywiadów, a kogo nie.

Obrazek użytkownika Józef Darski

30-01-2014 [20:50] - Józef Darski | Link:nie ze mną te numery Sizar. Wystarczy popatrzeć na aprobatę i pytania Chojeckiego. Prawdziwy wywiad wygląda inaczej, a to jest propaganda jak u MO. Na tym zamykam dyskusję, nie mam czasu na głupoty.

Obrazek użytkownika pst

30-01-2014 [21:29] - pst | Link:

Strategiczne partnerstwo nie oznacza, że pozwala się partnerowi na wszystko. Być może ktoś wyliczył, że to, na co zgodził się Pawlak uderzy nie tylko w gospodarkę polską. Mamy lepiej od Ukraińców, ale Polska przecież zanika ludnościowo i gospodarczo. Przypuszczenie, że Ukrainę czeka podobny los tylko na niższym standarcie życia wydaje mi się całkiem uzasadnione.

Obrazek użytkownika Józef Darski

31-01-2014 [00:29] - Józef Darski | Link:

tylko wybiorą rząd nie pilnujący interesów pasożytów. Chyba wybory nie odbywają się pod lufami karabinów, a Sejm nie jest obstawiony przez wojska rosyjskie jak Sejm Niemy?

Rozumiem, że Ukrainą pod ruską władzą i rodzimymi oligarchami, którzy ją wyssali i doprowadzili do ruiny, będzie lepszy. No to może pst przeniesie się do Rosji. Tam krwiożerczej Unii nie ma. Jak ktoś nie umie dostrzec różnicy, to ma duże problemy.

Obrazek użytkownika pst

31-01-2014 [20:54] - pst | Link:

"niech tylko wybiorą rząd nie pilnujący interesów pasożytów". Skąd wziąć Ludzi do takiego rządu? Dyskutanci widzą tu duży problem.

Obrazek użytkownika gorylisko

31-01-2014 [11:16] - gorylisko | Link:

jakiś czas temu, zamieściłem tutaj relację z warunków na Syberii... jak opowiedziałem to koledze z Nigerii to robił wielkie oczy...
strategiczne partnerstwo...tak...ale z krajami cywilizowanymi a nie z państwem zarządzanym przez gangsterów politycznych

Obrazek użytkownika elig

31-01-2014 [17:22] - elig | Link:

  Czy według Pana blogerzy portalu Naszeblogi.pl mają prawo rozmawiać tylko ze sobą lub ze swoimi klonami?  To bez sensu.  W końcu zostanie Pan tu sam.  Sigma, Coryllus,  Ma-dey,a teraz pastor - czemu?

Obrazek użytkownika V

30-01-2014 [19:52] - V | Link:

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem wypowiedzi tego człowieka, od razu wyczułem fałsz. Obecnie nie mam najmniejszych wątpliwości, że to agent POesbecki. Właśnie układ POstsowiecki próbuje utworzyć nam kolejną reglamentowaną oPOzycję kontrolowaną przez agentów.

Obrazek użytkownika kolo003

30-01-2014 [21:35] - kolo003 | Link:

Będę uważnie śledzić działalność pastora Chojeckiego - jakoś dam radę bez tego bloga, Pan Pastor na pewno!

Obrazek użytkownika osoba człowiek

30-01-2014 [23:30] - osoba człowiek | Link:

Moim zdaniem to strata dla NB. Ale skoro tak, to czekam na nowego bloga gdzie indziej. Jakoś znajdziemy :)

Obrazek użytkownika m.

31-01-2014 [13:04] - m. | Link:

Też tak uważam.
Profesor Zybertowicz powiedział kiedyś, że rozwijają tylko takie myśli, które nie są identyczne z naszymi. Teksty Pana Chojeckiego wywoływały polemikę. Choć często spotykały go ataki poniżej elementarnego poziomu, to wielu czytelników bardzo go ceni.
Czasem podawał linki do swoich artykułów sprzed kilku lat - zestawienie ich z obecną rzeczywistością budzi uznanie dla jego umiejętności wyciągania wniosków. Komentarze pod tymi tekstami też były pełne inwektyw...

Obrazek użytkownika Ela K.

30-01-2014 [23:48] - Ela K. | Link:

A mi będzie bardzo brakowało wpisów pastora Chojeckiego. Był tu chyba prawie jedynym głosicielem chrześcijaństwa niekatolickiego. Prawdopodobnie zapanuje tu teraz jednomyślność w sprawach wiary.

Obrazek użytkownika gorylisko

31-01-2014 [11:06] - gorylisko | Link:

np. konsekwentnie nie dostrzegał znaczenia KK w historii Polski i Europy... Europy powtarzam a nie łuuuujniii jewropejskiej...
inna sprawa, że nie raz próbowałem uzyskać odpowiedź od niekatolików w sprawie przynależności do kręgu kultury europejskiej...
no własnie, jakiego kręgu ? czy oglądając obrazy w Rzymie czuje wspólnotę kulturowa czy nie ? o ile ogląda ?
co do historii Polski też miałem doń kilka pytań ale nie raczył był odpowiedzieć...
trzeba było adminowi kopa ze strony nowej targowicy, żeby zrozumieć, że pastor Chojecki jest tutaj zadaniowanym kombinatorem z zadaniem popularyzowania innych zadaniowanych kombinatorów...
trochę szkoda, bo co zrobi taka madame daf/kasia ? zostanie jej tylko "profesor" bardzo nadzwyczajny...
no i z ciekawości pytam admina, czy gdyby chciał blogować tutaj Waldemar Łysiak czy otrzymałby aprobatę...zważywszy nawet Jego zdanie w sprawie wydarzeń na Ukrainie... ten hurrrra optymizm napawał mnie niepokojem... no i masz babo placek... Przemyśl ? a co z Lublinem ? to może później ?

Obrazek użytkownika goral

31-01-2014 [12:33] - goral | Link:

Pomijajac przyczyny,ktore sprawily,ze zamknieto mu bloga,uwazm ,ze zrobiono mu przysluge.
On naprawde wierzyl w swoja "Misje".
Niestety ambicje i aspiracje ktore posiada,przerosly jego intelektualne mozliwosci:))
Bedzie mogl poswiecic teraz wiecej czasu swojej kongregacji i"bladzacym owieczkom"
Odpadnie mu stres zwiazany z wysilkiem intelektualnym:))
Kaznodzieje tak modnego w Niemczech lub wsrod Amerykanskich Neokonow,Protestanckiego Judaizmu
nie znajda w Katolickiej Polsce zbyt wielu okazji do promowania wlasnej agendy:))
Jak by admin nie tlumaczyl swoich decyzji,wszyscy powinni czuc sie usatysfakcjonowani z Chojewskim wlacznie:))

Obrazek użytkownika Ela K.

31-01-2014 [21:49] - Ela K. | Link:

Ale panowie za to nie będą już mieli odtąd takich wspaniałych okazji do napominania błądzącego i zwiedzionego pastora.
Komóż to teraz panowie będą mogli dawać przykład prawdziwej miłości chrześcijańskiej ( nie tej fałszywej i obłudnej protestanckiej),z której to zapewne wynika ta ostatnia troska o "intelektualne możliwości" p.Chojeckiego?
Komu będą panowie teraz udowadniać, że poziom duchowy i moralny polskich Katolików to coś, czego wszyscy na świecie nam zazdroszczą, chyba sobie nawzajem.
Życzę zadowolenia ze swoich wysokich "możliwości intelektualnych" i znalezienia u swojego duchownego chociaż części czasu, jakie pastor poświęca swoim "owieczkom"( czy błądzącym to się kiedyś okaże).