Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Mogłaby być wzorem jak św. Zyta

Jan Kalemba, 27.10.2012
Ale ktoś złośliwie ujawnił te poufne informacje...
Tak , mówię o tej pani, która chyba tylko z powodu pokrewieństwa, a nie za przyczyną poglądów czy przykładnego, cnotliwego prowadzenia się – jak się okazało – stała się „ikoną” środowiska konserwatywnych wyznawców tradycyjnych wartości.
Owa dama, w czasie trwania swego pierwszego, kilkuletniego małżeństwa była łaskawie 2 razy w ciąży, ale niestety za każdym razem z kim innym, niż z sakramentalnie poślubionym mężem. Ponieważ, po rozpadzie pożycia, pan ten domagał się stałego kontaktu ze swoją – jak mniemał – córką, nasza bohaterka pozbawiła go ojcostwa na drodze prawnej przy pomocy analiz DNA...
Czy to nie jest „magiel”? Ależ jest! Tyle, że – „Nie pchaj się na afisz wyznawców tradycyjnych wartości z takim dorobkiem etycznym!” Zawsze znajdzie się „życzliwy”, który taki dorobek ujawni. Wzmiankowana pani pełni natomiast funkcję wiceprezesa Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego i aspiruje do parlamentu krajowego lub europejskiego z list Prawa i Sprawiedliwości.
Powiem otwarcie – ja dla tej pani nie widzę miejsca wśród reprezentantów nas, pisowskiego ludu!
Szanowny Panie Prezesie
Apeluję, tą krewną proszę trzymać na daleki dystans od struktur PiS!
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 11935
Domyślny avatar

dogard

27.10.2012 19:16

prawdziwe nazwisko--tylko takie komuszo--ludyczne,z tych kalembow juz zapoznanych.?Powiem otwarcie, zycie intymne jest udreka lub radoscia kazdego z nas.cZY ZNASZ DOKLADNIE JEJ ZYCIE. Zapominasz, iz jest corka ZABITEGO PREZYDENTA I DLATEGO JEJ MIEJSCE JEST NA CZELE RUCHU JEGO IMIENIA.POniewaz jednak zblizyles sie do koltunerstwa, nie widze w naszym ruchu takich osobnikow.Najwazniejsze ,ze dba o swoje dzieci---chlopy polujace na dobry mariaz to przecie jak u kobiet, wcale nie wyjatki.
Jolanta Pawelec

Jolanta Pawelec

27.10.2012 19:32

Dodane przez dogard w odpowiedzi na prawdziwa matura,prawdziwy dyplom

i lepiej bym tego nie ujęła. To jest faryzeizm - ja jestem święty, ten obok to straszny grzesznik. Lepiej takim panom do życiorysu nie zaglądać. A może o to chodzi - wystawili go by rozbił PIS? Święci na Prawo - grzesznicy na lewo. Panie Kalemba tak czy tak jest pan żałosny.
Domyślny avatar

gregoz68

27.10.2012 21:15

Dodane przez Jolanta Pawelec w odpowiedzi na Gratuluję Dogard -

Przede wszystkim ta Pani nie pchała się nigdy "na świecznik". I to jest najważniejsze. A zresztą...gdyby przyjrzeć się przykładowo życiorysowi Józefa Piłsudskiego... Paranoja. No może jeden prawy by się znalazł. Cyryl i jego metody... Pozdrawiam Panią z Krakowa. Niestety nie z Dębnik:) "prawdziwa matura"...
jan.kalemba

Jan Kalemba

27.10.2012 19:42

Dodane przez dogard w odpowiedzi na prawdziwa matura,prawdziwy dyplom

Poza tym życzę asanowi takiej małżonki, która będzie mu rodziła cudze bachory
Jolanta Pawelec

Jolanta Pawelec

27.10.2012 19:49

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na Chyba się nie znamy, skąd przeto te "tykanie"

Niech Pan napisze do św. Józefa - on Panu wszystko wytłumaczy. I tymi "dziećmi" to Pan mnie dobił - bo co jak co, ale od dzieci wara nawet posłom RP.
jan.kalemba

Jan Kalemba

27.10.2012 20:20

Dodane przez Jolanta Pawelec w odpowiedzi na Panie Pośle -

Nie jestem posłem, a pseudonimem "Jan Kalemba" posługiwałem się jeszcze wtedy, kiedy panu Stanisławowi Kalembie Sejm nawet się nie śnił.
Może dzisiaj dla kobiet to normalne, aby oszukiwać mężów w kwestii ojcostwa dzieci rodzących się w małżeństwie. Pani to pewnie lepiej wie ode mnie starego człowieka. Ja takiego świata nie akceptuję i pewny jestem, że pisowski lud podobnie.
Powoływanie się na św. Józefa jest fałszem, bo jego nikt nie oszukał.
Jolanta Pawelec

Jolanta Pawelec

27.10.2012 20:41

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na Jolanta Pawelec

powinniśmy być bardziej ostrożni w wydawaniu wyroków. Zdaje sobie Pan sprawę - że to jest wyrok? Ja nie będę odwoływała się do wiary - nie to miejsce. Ale odwołuję się do starej polskiej tradycji - obrony honoru kobiety. ( A tym bardziej napiętnowanie dziecka - na całe życie) Czy męski honor jest Panu obcy? Czy honor ojca - jest Panu obcy? Ludzie trzydziestoletni - to dla nas proszę Pana jeszcze dzieci -dajmy im szansę, na początku życia - i kiedy tak się z nimi postępuje - owocuje to dumą. Na ostatnim etapie życia - chce Pan niszczyć? Brak Panu wyobraźni jak łatwo zdruzgotać młodych ludzi? A Panu w młodości nikt nie przebaczył? Tak było idealnie i dożył Pan tych lat nie ubrudziwszy rączek. Proszę Pana - życie mija - jeszcze chwila a staną nam przed oczy wszystkie nasze postępki. Niech Pan wymaże z tej listy ten - jest hańbiący ( w imię moralności czyni nieprawość i krzywdzi być może bardzo wielu ludzi). Nie jest przyzwoite liczyć cudze winy - odpowiadać przyjdzie nam za swoje.
Pyza na mazowieckich dróżkach

Pyza na mazowieckich dróżkach

27.10.2012 22:13

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na Jolanta Pawelec

Czy Ty człowieku, wiesz ile ona nocy przepłakała, jak wyglądały jej rozmowy wtedy, kiedy ona płakała. Czy wiesz dlaczego, pod wpływem jakich zdarzeń, zranień i uczuć ludzie podejmują decyzje? Ludzie, we dwoje. Wiesz z kim rozmawiała i co jej ta druga osoba mówiła? Wiesz, jak rozgrywają się życiowe dramaty? Wiesz, że ona wcale nie musiała być kłamcą. Skąd wiesz, że ona oszukiwała? Mało w książkach i to z dobrej, górnej półki (klasyka literatury polskiej i obcej) opisali jak niejednowymiarowe są czasami fakty. Jak możesz na podstawie suchych faktów sądowych, wyniesionych wbrew jakimkolwiek cywilizowanym standardom z akt, dopisywać swoją "widzimisie" historię. Kiedyś coś równie obelżywego, ale bez odniesień personalnych, napisał o kobietach Waldemar Łysiak, przestałam go czytać. To duża odwaga wziąć kamień i rzucić jako pierwszy, zasłaniając się wiekiem, pis-em, i ludem. Wiesz, że nie każdemu życie układa się tak jak w Twoim regulaminie życia? Skąd w Tobie ta pogarda? Nigdy nie aspiruj do wszechwiedzy na temat świata dwojga ludzi. Zostaw biedną Martę Kaczyńską w spokoju, Ty stary, mądry człowieku.
Domyślny avatar

dogard

27.10.2012 21:30

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na Chyba się nie znamy, skąd przeto te "tykanie"

zal mi twojej matki,ze takie bydle zrodzila.Zapamietaj GOSTKU; matka zawsze rodzi DZIECI.
Pyza na mazowieckich dróżkach

Pyza na mazowieckich dróżkach

27.10.2012 22:25

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na Chyba się nie znamy, skąd przeto te "tykanie"

A żona imć Kalemby to chyba dzień w dzień do świętej Rity zanosi błagania o nawrócenie Kalemby. Tamta tyle zniosła od męża, że świętą została, od beznadziejnych przypadków.
Domyślny avatar

amfetamina

27.10.2012 19:31

to moze wartoby zdefiniowac co pisowski lud uwaza za wzorce godne nasladowania, bo jak powyzszy teks ma byc jednym z nich, to ja sie z pisowskiego ludu chce wypisac? bez pozdrowien aquaholic
jan.kalemba

Jan Kalemba

27.10.2012 19:47

Dodane przez amfetamina w odpowiedzi na Panie Kaleba,

Tradycyjne wartości, do których nie zalicza się rodzenie mężowi cudzych bękartów
Domyślny avatar

amfetamina

27.10.2012 20:07

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na @ Aquaholic

popieramy aborcje?
Domyślny avatar

Bondaree

27.10.2012 21:26

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na @ Aquaholic

"Cudzych bękartów"??? To są dzieci, chamie. Małe, niewinne dzieci, prostaku. Wicie, rozumicie chamstwo i buractwo z was wylazło, Kalemba. Prostactwo i słoma z butów. Was się nawet na udeptaną ziemię nie da wyzwać, bo to nie honorowo od takiego satysfakcji żądać. Wam jedynie można mordę obić i kopów w zad nawsadzać.
Domyślny avatar

Bondaree

27.10.2012 19:39

"Wzmiankowanej Pani", jak to byłeś łaskaw się wyrazić, na żadnj z wymienionych list nie widziałem. Nie masz innych problemów poza zaglądaniem komuś pod kołdrę? Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale to jest zwyczajnie chore. Czep się prądu, najlepiej o wyższym napięciu niż 220V.
kat

Cat

27.10.2012 20:13

czy chcesz za tuska robotę wykonać?Robisz tu za trola?
Domyślny avatar

Studentka

27.10.2012 20:49

Dziękuję za ten wpis. Przynajmniej nie mam już wątpliwości, że jest pan w głównym nurcie rynsztokowym,a pana blog należy omijać, żeby się nie pobrudzić.
emilek

emilek

27.10.2012 21:12

pwenie jestes z tej samej klasy co pani prokurator z sopotu i dziennikarze co wysmarowali artykul o corce naszego prezydenta.jej prywatne problemy i sprawy to jest jej i tylko jej problem . A tacy jak ty co czyjes prywatne sprawy pruboja oglosic swiatu .wedlug mnie to lubia sie grzebac w gownie. i jak o to ci chodzi to powinienes isc sie zalatwic i pomieszac swoja wlasna reka w swoim wlasnym gownie. odczep sie od corki NASZEGO PREZYDENTA. pozatym pomysl lepiej o swoich gierkach seksualnych i co sam {sama} do tej pry wyskrobales {las}. przyganial rondel garnkowi!!!!
Domyślny avatar

kanadyjczyk

27.10.2012 22:37

Kiedyś, jeden jedyny raz "zaszczyciłem" blog pewnego eurodeptanego i POgratulowałem mu rozpoczęcia nowej,krętej drogi "rzycia" w obozie złamanego tuska, a dzisiaj staropolskim zwyczajem życzę złamania karku również szanownemu panu. ps. proszę nie dziękować za życzenia. Trzym się brzozy.
Domyślny avatar

xena2012

27.10.2012 22:47

wpisuje się w mentalność komentatorów Faktu ,Dziennika.pl czy Superekspressu.Ten sam styl wypowiedzi pełnych nienawiści,to samo zacietrzewienie,a różnica polega wyłącznie na tym,ze pan Kalemba nie robi błędów ortograficznych.Autor zawył ze zgrozy na niesprawdzoną wiadomość ,że pani Marta mogłaby kandydować do PE.A dlaczego nie? PE pełen jest parlamentarzystów nie nadających się do niczego,głupich,skorumpowanych,żałosnych.Wysoko postawiona urzedniczka w PE chwali się dokonaniem aborcji z których jak sama mówi ,,jest dumna''.Pani Marta nie jest celebrytką szokującą na codzień swoim zaachowaniem,nie pcha się do mediów,trzyma na uboczu polityki,a jej grzechem nie są dzieci tylko znienawidzone przez salon nazwisko Kaczyńska.
Emigrant Szkot

Emigrant Szkot

27.10.2012 23:00

I tyle.
Domyślny avatar

stokolesny

27.10.2012 23:30

są istoty małe i podłe mieniące się "ludźmi" znam takich wielu, posługujących się tzw. "tradycyjnymi wartościami" i znakami "S", używajacych słów, słów, których znaczenia nie znają, a forma jakiej używają te istoty małe i podłe, narusza wszelkie tradycyjne wartości, którymi wycierają sobie gębę te istoty małe i podłe, a na co dzień to co mówią i robią te istoty małe i podłe nie ma nic wspólnego z człowieczeństwem, wszyscy mają pełne prawo do poszanowania niezbywalnego prawa do życia w godności, a zatem nikt, tak też i te istoty małe i podłe nie mogą tej godnosci naruszać, a już sama ta celowo prezyjęta bezimienna wręcz bestialska forma obdzierania człowieka z godności jakiej użył autor tego bloga pozbawia go prawa do prowadzenia jakiejkolwiek publicznej dyskusji o otaczającej nas rzeczywistości, dlatego portal niezależna.pl powinien bezwzglednie pozbawić tę istotę prawa blogowania, niech sobie komentuje co chce i jak chce, ale nie jako bloger z wyrazami ubolewania stokolesny
jan.kalemba

Jan Kalemba

28.10.2012 06:06

Dodane przez stokolesny w odpowiedzi na @jankalemba

oraz własnego dziecka, które rozpoczęło życie w atmosferze skandalu.
Błąd popełnić można raz, ale brnąć dalej - porzucenie męża i pozbawienie go ojcostwa - to świadome czynienie zła.
Domyślny avatar

stokolesny

28.10.2012 10:57

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na Podłością jest takie potraktowanie sakramentalnie poślubionego

jesteś nie tylko małą podłą istotą, ale jesteś również pospolitym głupcem, który nie rozumie jaki kardynalny błąd popełnił obdzierając człowieka z godności, albo jesteś wyrafinowanym cwaniakiem, który do niedawna uchodził za dość przyzwoitego blogera, gdybyś był człowiekiem dawno przeprosiłbyś za niegodne zachowanie, albo bys przynajmnie milczał, a ty jeszcze komentujesz wpisy w sposób wręcz haniebny dla istoty mieniącej się człowiekiem z wyrazami współczucia i ubolewania stokolesny
danuta

danuta

28.10.2012 01:53

Jeśli Pan zdaje sobie sprawę, w jakim celu rozpętano kolejną nagonkę na Martę Kaczyńską, to powyższa notka stawia Pana w karnym szeregu kundli Tuska i Putina.
Jeśli Pan nie zdaje sobie sprawy, w jakim celu rozpętano kolejną nagonkę na Martę Kaczyńską, to - bardzo delikatnie rzecz ujmując - zalecam dokonanie szczegółowego przeglądu własnych możliwości intelektualnych.
A poza tym - męskie to nie było. Ani etyczne. I proszę nie uzurpować sobie prawa do reprezentowania "pisowskiego ludu". Wstyd by mi było za takiego reprezentanta.
jan.kalemba

Jan Kalemba

28.10.2012 07:20

Dodane przez danuta w odpowiedzi na albo - albo

do tak dalekiego sprzeniewierzenia się uczciwości małżeńskiej, aby to teraz wykorzystać?...
Domyślny avatar

xena2012

28.10.2012 10:00

Dodane przez jan.kalemba w odpowiedzi na A może Tusk i Putin nakłonili ją wtedy podstępem

bardzo to dowcipne ,bardzo.Zwłaszcza ta zjadliwa ironia powala na kolana.To może Pan -wzór moralności równiez wie,kto nakłonił niemoralną propozycją prokurator Skibicką do sprzeniewierzenia się prawu i sprzedania poufnych wiadomości? Bo aspektu,, moralności'' pani prokurator jakoś boi się Pan poruszyć .Znacznie łatwiej ordynarnie obszczekać panią Martę,bo to proste ,dobrze widziane , odbierane i wszyscy to robią.Pana odrażające komentarze i odpowiedzi na wpisy internautów świadczą z jaką determinacją usiłuje Pan dostac się na tzw.,,salony'',bo trudno uważać ,ze miał Pan po prostu słabszy dzień.Pojęcia,,bachory' czy ,,bękarty''stawiaja Pana w jednym rzędzie z Palikotem,Niesiołowskim,czy Kutzem.
Domyślny avatar

KOCHAM POLSKE

28.10.2012 08:41

Dodane przez danuta w odpowiedzi na albo - albo

W pełni się zgadzam z Panią-Młoda POLKA.
tagore

tagore

28.10.2012 02:00

Ujawniona informacja dotycząca spraw rodzinnych Pani Kaczyńskiej była adresowana do właśnie takich zwolenników PIS jak Pan Kalemba ma utrudnić przejście córki prezydenta od działalności społecznej do politycznej powiązanej z PIS. W życiu prywatnym nie zawsze postępujemy najmądrzej i najlepiej. Dla dobra rodziny nie raz trzeba zrobić coś co eleganckie na pewno nie jest. Bardzo dobrze ,że nożyce kalemby się odezwały ,lepiej teraz niż jak Marek Jurek po wyborach .Zwycięstwo opozycji wymaga porozumienia różnych ludzi, adresaci tej prowokacji podobni do kalemby mogą je storpedować. tagore
Domyślny avatar

KOCHAM POLSKE

28.10.2012 08:39

oh,tak się boicie w tych strukturach o swoje stołki, o to że przyjdą nowi i was wygryzą a tu kredyty jeszcze nie pospłacane. "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień".
Domyślny avatar

JurLa

28.10.2012 08:49

jak pokręcony POmiot. Wpisuję ciebie do karty wydeletowanych. Nie zapomnij odebrać jednego srebrnika od POjebów.
Domyślny avatar

Dziadek bez dowodu

28.10.2012 15:54

niewyparzonym językiem ;) O ile Dziadkowi za wczorajsze śliskie wpisy w temacie pani Marty na Niezależnej znowu przylepią łatkę świra, rozrabiacza, prowokatora, trola, kryptokomucha i homosowietikusa to pan już dla nich jesteś sowiecki agent pełną gębą i na pełnym etacie ;) Strasznie to niewdzięczna rola dla nas starszych "prostować ścieżki" i "szukać zaginionych dziatek" ale jakoś musimy uswiadamiać te "gorące głowy" ktore nam za to w podzięce jeszcze nie raz złoją skóre. Moja już jest odpowiednio wygarbowana i nieczuła na prostackie razy. A pana? Zyczę powodzenia w życiu w zgodzie z Dekalogiem, co w naszych czasach okazuje sie niełatwe. Pozdrawiam dziadek
Jolanta Pawelec

Jolanta Pawelec

28.10.2012 16:18

Dodane przez Dziadek bez dowodu w odpowiedzi na No to żeś pan wsadził kij w mrowisko tym swoim wpisem i

- aby nie machano Dekalogiem jak pałką - aby uwzględniono zobowiazania Dobrej Nowiny - aby poważnie traktowano powierzenie świata Bożemu miłosierdziu Aby religii nie używano do politycznych prowokacji. Wiek starszy - to pora na osiem błogosławieństw. A nie na wciskanie kitu.
Domyślny avatar

Dziadek bez dowodu

28.10.2012 21:54

Dodane przez Jolanta Pawelec w odpowiedzi na Życzę i wymagam

Kalembą, bo my nic nie przeskrobaliśmy, tylko od pani Marty. Skoro sie znasz na Dekalogu i sprawach kościelnych to powiedz nam co pani Marta powinna teraz uczynic w celu zmazania win i osiagnięcia wybaczenia zarówno od Koscioła do którego należy jak i od nas , prostaczków. Wymień te elementy niezbędne do przebaczenia i zmazania win w kontekscie tego co do tej pory pani Marta uczyniła albo wiesz,ze zamierza uczynić. A może nic nie powinna robić tylko liczyć na pewną, damską solidarność? hę? Dziadek jak zwykle będzie czekał ;)
Jolanta Pawelec

Jolanta Pawelec

28.10.2012 22:27

Dodane przez Dziadek bez dowodu w odpowiedzi na Jola , skoro zyczysz i wymagasz to chyba nie od nas z panem

Proszę iść do spowiedzi albo egzorcysty - nie zwlekać. Przypadek beznadziejny. Jak Pan się zajmie swoja duszą - to nie będzie pan miał czasu na pornografię ( Pornografia - Gombrowicza to studium dwóch starych fagasów podglądających i projektujących co robią/albo mogą zrobić młodzi ludzie). Powodzenia - może jeszcze ktoś będzie w stanie te wasze dusze skąpać w święconej wodzie. Równolegle proszę się udać do psychoterapeuty - pomoże wam rozpracować urazy z dzieciństwa, fobie młodzieńcze - czyli blokady rozwoju osobowości. I proszę nie nawiązywać ze mną konwersacji - nie mam wam nic więcej do powiedzenia. Mówiłam jak do ludzi błądzących - ale jesteście faktycznie ciężko chorzy. Na leczenie nie mam kwalifikacji. Specjaliści potrzebni od zaraz.
Domyślny avatar

Dziadek bez dowodu

28.10.2012 23:23

Dodane przez Jolanta Pawelec w odpowiedzi na Jola radzi - Pani Jola, jak dla Pana

Upsss.. pani Jola , przepraszam ...po pijaku zawsze skracam dystans..;) Dziadek już tak ma , trzeba go przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza albo i nie. . Poeta by powiedział: kochaj albo rzuć! Hej, hej, hej sokoły , omijajcie pola , lasy doły.. la la laaaa.. ( jak tan dalej szło? ) Tak czy siak zostałem tu publicznie razem z Sz. panem Kalembą zmieszany z błotem, wyśmiany i poniżony! Ale to nic! Jak mówił mój mentor i guru Sz.P Charles Bukowski: dobrze jest czasem poczuć nienawiść. Rozjaśnia człowiekowi w głowie. Mam nadzieję, że pani Joli sie po tym dzisiejszym wieczorze tez troche przejaśni. bedę sie za to modlił. Z patriotycznym pozdrowieniem Czuj czuj czuwaj! Dziadek
Domyślny avatar

kasia

28.10.2012 18:57

pania Marte Kaczynska , jako reprezentantke pisowskiego ludu do ktorego naleze od dawna.... Sposob jaki pan o tym piszesz jest OBRZYDLIWY i ta pani nie jest " owa dama" ta pani jest corka PREZYDENTA POLSKI , ktory zginal w ZAMACHU, " ta pani" jest sierota po nim i dlatego nalezy jej sie SZACUNEK....chociazby za to ...ze ZDARZYL SIE SMOLENSK.... To ze ZDARZYL SIE SMOLENSK, jest tez wina takich jak pan " publicystow" ktorzy , beda sie znecac nad kobieta a zgadzaja sie z tym BURDELEM,ktory mamy w Polsce...i zgadzali sie na to ze platforma z Prezydenta robila posmiewisko.. Badz pan taki odwazny i idz powiedz Tuskowi co myslisz o nim , o Smolensku o jego synu.... Nie odnosisz sie pan do tego co zrobila sedzina a to co zrobila jest SKANDALEM ale interesujesz sie pan czyims zyciem osobistym .... Wiesz pan jak bylo, byles pan materacem???? Kazdy popelnia bledy i musi ponosic KONSEKWENCJE tych bledow i Marta Kaczynska wywiazuje sie ze swoich obowiazkow a za to co ja spotkalo i co ja spotyka po Smolensku NALEZY JEJ SIE SZACUNEK!!!!
Domyślny avatar

Dziadek bez dowodu

28.10.2012 19:20

Dodane przez kasia w odpowiedzi na A ja panie Kalemba , jak najbardziej widze.....

troche jak łysy grzywką o Kant kuli . Nie znasz przysłowia , ze w domu powieszonego nie rozmawia sie o sznurze?;) Mozna by jeszcze użyć innego przysłowia: troche ciszej na ta trumna. Kapewu Kasia czy nie kapewu?;) Pozdrawiam serdecznie
Jan Kalemba
Nazwa bloga:
Ciąg Dalszy Nastąpi
Zawód:
ekonomista
Miasto:
Warszawa

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 424
Liczba wyświetleń: 1,118,214
Liczba komentarzy: 1,104

Ostatnie wpisy blogera

  • Pedofilia w Polsce - liczby
  • Pycha kroczy przed upadkiem
  • Ustępstwa i zwłoka tylko szkodzą

Moje ostatnie komentarze

  • Jednak tutaj chyba nie ma cenzury
  • Tylko durnie (z obu stron) mogą podpisać traktat niezgodny z konstytucją!
  • "...oto jest pytanie"

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Co się dzieje w pałacu prezydenta
  • Pedofilia w Polsce - liczby
  • Łysiak Uważam Rze przerabia na GW

Ostatnio komentowane

  • Tomaszek, Piszę o Bonim  ,Cimoszewiczu , Kwaśniewskim , Millerze i całej reszcie znanych i nieodkrytych twoich ulubieńcach ,  o  Piotrowiczu tęż . Tak to bywa , krowa tonie , łańcuch pływa .…
  • paparazzi , youtube.com
  • tricolour, @xena Tak przemówil arcybiskup i Prymas: - Jednym z konkretnych wezwań będzie to, że w najbliższym czasie, 22 maja będzie też Rada Stała [Episkopatu], a więc od razu arcybiskup [Stanisław] Gądecki…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności