Sukces naszej Ewy! Gratulujemy nagrody im. Jacka Maziarskiego!!


Ewa Stankiewicz laureatką nagrody im. Jacka Maziarskiego!!!

Za "odwagę i film "Krzyż"!!!
26 października po raz trzeci została wręczona nagroda im. Jacka Maziarskiego.
Jest to nagroda przyznawana za działanie na rzecz wysokich etyczno-moralnych standardów w twórczości literackiej i publicystycznej.

Ewo! Twój sukces jest sukcesem nas wszystkich - Solidarnych 2010!!!!

Do nagrody im. Jacka Maziarskiego za 2011 r. nominowani zostali:

Anita Gargas,
Cezary Gmyz,
Paweł Lisicki,
Tomasz Merta (pośmiertnie),
Ewa Stankiewicz
Tomasz Sakiewicz

Uroczysta gala wręczenia nagród odbywa się 26 października 2012 o godzinie 11.00, w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Warszawie, na Foskal 3/5.
- Jedna cecha wspólna dla ludzi nominowanych to odwaga. Nagroda jest nie tylko dla dziennikarzy ale dla wszystkich tych, którzy sprawują służbę publiczną – powiedział podczas przedstawiania decyzji Krzysztof Czabański.

- Ewa Stankiewicz jest naszą Joanną d’Arc. Ma odwagę mówić, że w wyniku zamachu smoleńskiego władze w Polsce objeli ludzie pod kontrolą Moskwy – powiedział podczas laudacji Krzysztof Kłopotowski

Decyzję kapituły przedstawił profesor Jan Żaryn, laudację wygłosił redaktor Krzysztof Kłopotowski, a całe spotkanie prowadzi redaktor Bronisław Wildstein.
---
ewastankiewicz.pl
solidarni2010.pl
niezalezna.pl
---

zob też: 

Krzysztof Kłopotowski, który wygłosił laudację na cześć laureatki podkreślał jej bezkompromisowość i cenę jaką zapłaciła zajmując się tematem smoleńskim wbrew mediom mainstreamowym, które wcześniej po filmie “Trzech kumpli” gotowe były kreować ją na swoją celebrytkę.

Mogła zostać w TVN i nawet zatańczyć w “Tańcu z gwiazdami”. Ale coś się stało. Smoleńsk. To był dla niej przełom  – mówił.

Ewa Stankiewicz zadaje proste pytania i prosto na nią odpowiada. Kocham Panią pani Ewo miłością Starego Wiarusa  – zakończył emocjonalnie.

http://blogewystankiewicz.wordpress.com/2012/10/26/nagroda-im-jacka-maziarskiego-za-film-krzyz-i-walke-z-klamstwem-smolenskim/#more-651

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

26-10-2012 [12:43] - dogard | Link:

moja faworytka byla Gargas--dlugotrwala walka z patologiami wladzy,bezkompromisowosc i swietny warsztat dziennikarski.Przypuszczam,ze ustapila miejsca mlodszej kolezance wchodzacej przebojem do zycia spoleczno--politycznego.

Obrazek użytkownika Jolanta Pawelec

26-10-2012 [15:55] - Jolanta Pawelec | Link:

że będę się musiała z Panem - Dogard -zgodzić. No ale tak wyszło - nie komplementujemy - ta wada nas pogodzi. Do następnego spięcia (mam nadzieję).

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

26-10-2012 [12:44] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

A ten orzeł,niech będzie symbolem Wielkiej Polki...

Obrazek użytkownika Loli

26-10-2012 [13:45] - Loli | Link:

Serdecznie gratuluje. Wszyscy cieszymy sie z sukcesu Pani Ewy. Brawo nasz zuch - Ewa Stankiewicz!!!!

Obrazek użytkownika Jolanta Pawelec

26-10-2012 [21:40] - Jolanta Pawelec | Link:

nie miałam zaszczytu zamienić z laureatką nawet grzecznościowego wpisu - podczas rocznej ( z okładem) mojej bytności na Solidarnych 2010 i na Jej blogu. Mimo najszczerszych wysiłków ( bo te ochy i achy, no i te liczne galerie, a i video trzeba było sprawdzić)- aby się zachwycić! Może wszystko przede mną? Pan Kłopotowski mnie znowu nakręcił - na uczucia wzniosłe. No ale jakże to tak - bez wzajemności?

"Sukces naszej Ewy" - naszej, czyli czyjej? Mimo wytrwałości nie doszłam do sedna. A i odpowiedzi na pytanie: Z kim właściwie jesteście Solidarni? - nie otrzymałam.