IQ rzecznika PO szczytuje

Chamstwo nawet zgrabnie opakowane w złotousty papierek, pozostaje chamstwem. Przykładem właśnie takiego stylu bycia jest rzecznik Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski. Zapytany o komentarz do rozmów Klubu Parlamentarnego PiS i Jarosława Kaczyńskiego z prezesem NBP prof. Markiem Belką raczył powiedzieć, że to dobrze, że szef Narodowego Banku Polskiego spotyka się z opozycją, po czym dodał, że rzadko ma teraz okazję prowadzić zajęcia ze studentami, a rozmowy w Sejmie z PiS, to dla profesora właśnie takie spotkanie ze słabymi studentami, takie seminarium, wykład. Krótko mówiąc, rzecznik PO, partii rządzącej w Polsce, rozmowy o finansach państwa traktuje sobie jak zwykłe jaja. To po trosze zrozumiałe, bo jego partia i jego premier, oraz słynny Vincento Moneta, kładą te finanse, jak nikt w powojennej historii kraju. Nie sądzę też, żeby ta chamska wypowiedź była w smak prezesowi NBP, który ma dowcip trochę bardziej wyrafinowany, bo zna Jennifer Lopez, a rozmowy z PiS potraktował po prostu normalnie, choć politycznie do Jarosława Kaczyńskiego jest mu daleko. Przy okazji, Paweł Olszewski dał do zrozumienia widzom TVP, że oni, czyli posłowie Platformy Obywatelskiej, to z ekonomią są na ty, każdy zaliczył MBA na SGH, albo szybki kurs z lewarowania u Vincento prymusa. To taki rodzaj prymusa, którego zparasza się na salony finansowe świata, klepie po plecach i mówi: - No badzo dobrze Ci idzie...... -a koniec tego zdania dobrze znacie. 

Niebywałą wiedzę i intelekt posłów PO dobrze znamy, bo bez sms –a od Grupińskiego, albo innego członka egzekutywy są gotowi głosować nawet za zakazem poruszania się gejów w kabrioletach. Żeby nie wychodzić poza poziom narracji rzecznika PO, trzeba powiedzieć wprost, że ten niewyrośnięty chłopina z twarzą sprzedawcy mydła, jest na tyle niekulturalny wobec widzów, że orgazm wynikający ze swojego chamstwa, przeżywa od razu na antenie, co widać po jego z trudem skrywanym rechocie i świecących pulsujących oczach. Nie wiadomo, czy to podniecenie ma u niego charakter czysto emocjonalny związany z przyjemnością, jaką niewątpliwie czerpie z obrażania innych ludzi, czy też jest to w jego przypadku – co zdecydowanie bardziej prawdopodobne po jego zachowaniu się przed kamerami – swoisty rodzaj życia seksualnego rzecznika PO, który zastępuje mu bardziej tradycyjne formy erotycznych doznań. Historia i medycyna zna takie przypadki. Wypowiedź Olszewskiego nie jest wcale taka błaha. Pokazuje ona, jacy ludzie tworzą PO. To znacznie bardziej zdegenerowane moralnie i zepsute towarzystwo niż dawni komunistyczni kacykowie. A jeśli są tam podobno ludzie uczciwi, to co oni jeszcze w PO robią? Co robi tam – mający sympatyków na prawicy – Jarosław Gowin?Jeśli miła im jest Ojczyzna, a nie władza, to dlaczego zwlekają, niech wyjdą z partii Olszewskiego, powiedzą mea culpa i zaczną w końcu pracować dla kraju, a nie dla PO.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

16-10-2012 [16:21] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Spoko!
To juz rezerwa mu świeci...

Zostało mu tylko na dociągnięcie do TVN24 i koniec!

Obrazek użytkownika grzechg

16-10-2012 [17:27] - grzechg | Link:

No tak, "duraselki" na wyczerpaniu...

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika marco.kon

16-10-2012 [16:49] - marco.kon | Link:

robią? < A jeśli ? Wynik głosowania nad votum zaufania mówi jednoznacznie - tam są TYLKO jurgieltnicy, pieczeniarze i zwykli zdrajcy polskiej racji stanu. Ja już przestałem liczyć na demokratyczne przejęcie władzy przez patriotów. Pozostaje tylko KEDYW.