CZY EMIGROWAĆ?

Jak mają zachować się chrześcijanie, kiedy sytuacja w kraju staje się coraz gorsza? Czy wyjazd jest dobrym wyborem? - na te pytania staram się odpowiedzieć w poniższym nagraniu. "Ratujcie się spośród tego pokolenia przewrotnego." Dz.Ap. 2:40

CZY EMIGROWAĆ?

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kolo003

17-09-2012 [21:18] - kolo003 | Link:

Dziękuję za to przypomnienie - i takie ustawienie we właściwej pozycji - niestety na co dzień często zapominam, do czego zostałam powołana - chociaż nie miałam mysli o emigracji - zmotywowało mnie to do walki o uratowanie naszych rodaków!

Obrazek użytkownika MACIEJ

17-09-2012 [23:05] - MACIEJ | Link:

Dzieki za zwrócenie uwagi na Obj. 22,11 w tym, jak się okazuje, nie najłatwiejszym temacie oraz biblijną zachętę do pozostania tu! Rozważanie problemu emigracji sprowadza się do badania siebie, sprawdzania swojej odwagi. Przypominają mi się słowa Hubala gdy padło pytanie: zostać czy uciekać...Pozdrawiam!