CZY WOJEWÓDZKI DOSTAŁ ZLECENIE NA KUKIZA?

Po dwóch latach Paweł Kukiz odwiedzi dziś showmana Wojewódzkiego. Powinnam dodać totalnie skompromitowanego showmana, ale jak widać jego pracodawcom to nie przeszkadza. Po skandalicznych wypowiedziach kumpli Kuby i Michała w Radiu Eska  podczas Euro2012, na pożarcie został rzucony Figurski. Kubuś ze swym opluwaniem patriotyzmu jest dla swych mocodawców najwyrazniej  bezcenny. Tak więc w  nowym sezonie powrócił w glorii chwały. Cóż, TVN chwieje się w posadach, jeszcze jak lemingom zabiorą z wizji ich idola i guru...., to pies z kulawą nogą nie kliknie tego  kanału ( z całym szacunkiem dla psa z kulawą nogą).
 

Kiedy poprzednio Kukiz odwiedził Kubę jak zwykle nie szczędził mocnych słów politykom. Wtedy pod Kukizowym obstrzałem znalazły się chłopaki z SLD.  Kuba nawet czytał fragment dość niecenzuralnego tekstu Kukiza do tych polityków. Dziś tekst jest nadal  aktualny ( nawet bardzo), ale z pewnością artysta cierpkie słowa skierowałby tym razem do partii rządzącej. Dziś mówi : "Platforma musi odejść" i to jej zarzuca to, co wtedy SLD - że niszczy ten kraj. Poprzednie spotkanie miało jednak miejsce przed katastrofą 10.04 2010r, a to właśnie ta tragedia sprawiła, ze dawny zwolennik PO mówi"Państwo polskie spadło do lasu pod Smoleńskiem".

Dwa lata temu Wojewódzki wtórował Kukizowi : "ja też jestem patriotą!".Czy dziś m.in po wywiadzie dla Newsweeka  powtórzy te słowa? Przed inauguracją polskiej prezydencji tak zapowiadał swój udział jako prowadzącego w tej imprezie :

"Zrobię narodową balangę. Od dawna chciałem zdemolować polskie świętowanie patriotyzmu. Teraz nadarzyła się okazja. Jestem zmęczony historią tego kraju, tym, że kiedy pada hasło "naród", trzeba stawać na baczność, a słowo patriotyzm ma militarno-cierpiętniczo-cmentarne konotacje.(...)"

Konfrontacja takich skrajności : platformianego sługusa rapującego o Wawelu i zagorzałego krytyka tej formacji może być interesująca. Dziś oglądalność Kubie wzrośnie - wielu z ciekawości pewnie zrobi wyjątek. (se.pl juz robi sondę). Pytanie czy tvn próbuje ratować oglądalność poprzez zaproszenie kontrowersyjnego gościa, czy to raczej zadanie specjalne : obśmiać i wyszydzić patriotę Kukiza. Niepokorny artysta  jest dziś bardzo łakomym kąskiem - nagrał płytę "Siła i honor", brawurowo walczy o JOWy ( akcja zmieleni.pl), jawnie krytykuje władzę. Demolowanie polskości i patriotyzmu Kubie przychodzi wyjątkowo latwo. Numeru z flagą pewnie nie powtórzy (trochę to stację kosztowało), ale jakiś inny jest z pewnością mile widziany - im bardziej skandaliczny, tym lepszy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o  polskość, czyli nienormalność.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/35314-pawel-kukiz-panstwo-polskie-spadlo-do-lasu-pod-smolenskiem-rosjanom-powierzamy-misje-dotarcia-do-prawdy

http://wpolityce.pl/wydarzenia/10879-gratulujemy-ministrowi-zdrojewskiemu-wojewodzki-pier-religie-zdemoluje-polskie-swietowanie-patriotyzmu

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

11-09-2012 [16:57] - dogard | Link:

coskolwiek demolowac, sam sie zapedzil w naroznik bez wyjscia, chyba ze sciekiem ,ktory sam wydrazyl.To zwykly trup , najgorszy typ rezimowego alfonsa.Mam nadzieje,ze Kukiz potraktuje go odpowiednio, nawet po knajacku, na nic innego ten szmaciarz nie zasluguje.

Obrazek użytkownika kris przybysz

11-09-2012 [22:26] - kris przybysz | Link:

Trzeba mieć silne parcie na ekran tvnpodłego dziadostwa i brak honoru by przyjmować zaproszenie do kloaki gebelsowsko-stalinowskiego prymitywnego powiatowego propagandysty z sekty szechteropodobnych kanalii. Sądziłem, że artysta Kukiz ma trochę więcej godności. Cóż. Bal Targowicy w pełnym rozkwicie.

Obrazek użytkownika Bondaree

12-09-2012 [00:00] - Bondaree | Link:

Przyzwoici ludzie nie zadają się z tym farfoclem, Wojewódzkim. Przyzwoici ludzie nie piją kawy w towarzystwie Mellera, Tuska i Hołdysa. Kukiz za własne pieniądze jeździł po kraju i robił kampanię Tuskowi. Gdzie był, gdy Tusk, Bartoszewski, Kuc, Sikorski i reszta tych platformianych szmaciarzy opluwała Prezydenta? Co robił, gdy Wojewódzki, Lis, Olejnik, Kuczyński i inne kanalie niszczyły wszystko, co nie odpowiadało Tuskowi? Trzeba było zabić 96 osób, żeby pan Kukiz raczył się obudzić? Kodeks Honorowy Boziewicza zabrania zadawania się z ludźmi takimi jak Wojewódzki, Meller et consortes pod groźbą utraty zdolności honorowej. Zatem żadnej satysfakcji od Kukiza żądać nie można, gdyż nie jest on zdolny jej udzielić. Co najwyżej można go zwyczajnie i bez sekundantów wystrzelać po pysku i kopnąć w oportunistyczną d...

Obrazek użytkownika Loli

12-09-2012 [07:39] - Loli | Link:

Po co Kukiz polazl do Powiatowego? Koniecznie chce byc w tym gadajacym szkle.
A juz chcialam kupic jego nowy krazek. Chyba dam sobie spokoj, bo wyglada mi to nie na autentyczny patriotyzm , tylko na nowy sposob zrobienia kasy.