Prof. Monika Płatek z UW – Palikot w spódnicy

 Stopień kompromitowania się ludzi z tytułami naukowymi to w Polsce chleb powszedni i zapewne jest jedną z głównych przyczyn tego, że polską wyższą uczelnię trudno odnaleźć w światowych rankingach nawet w czwartej setce.

Stałą bywalczynią na antenie TVN24 jest niejaka Monika Płatek z Uniwersytetu Warszawskiego, ponoć profesor nadzwyczajny.

Pierwsza jej wpadka, którą zapamiętałem to pospolite i prymitywne kłamstwo, jakie padło z jej ust w programie „Babilon”.

Otóż stwierdziła ona, że: "Nie było papieża Polaka. Przecież jego matka była Ukrainką"

- Ukrainką czy pochodziła z Ukrainy? – dopytywał prowadzący

- Ukrainką – brnęła w kłamstwo

- A ojciec, jakiego pochodzenia był? – drążył dziennikarz

- Tego nie wiem – odparła Płatek

Otóż łatwo sprawdzić, że matką papieża Polaka była, Emilia z domu Kaczorowska,  piąte z trzynaściorga dzieci, krakowskiego tapicera Feliksa Kaczorowskiego i pochodzącej z okolic Bielska-Białej, Anny Marii Scholz, niemającej żadnych ukraińskich korzeni.

Dzisiaj ta sama Monika Płatek w rozmowie z adorującym ją i traktującym jak krynicę mądrości oraz potakującym lokajem salonu, Jarosławem Kuźniarem przekonywała, jak to homoseksualiści są mili Stwórcy, czyli Panu Bogu.

Niedouczonej profesorce Płatek dedykuję kilka cytatów z Pisma Świętego:

Kpł 18; 22:"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!"

Kpł 20; 13:"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."

Rz 1; 26-28;"Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi."

1 Kor 6;9:"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą"

Tu nie ma pola do różnych interpretacji. Tak zwani czynni homoseksualiści żyją w grzechu, a Biblia nie pozostawia, co do tego wątpliwości.

Stacja telewizyjna lansująca na siłę takich pseudo-ekspertów ignorantów i niedouków sama nie może być traktowana inaczej, jak propagandowa gadzinówka, co w przypadku TVN24 nie jest żadnym epokowym odkryciem.

Polecam moją książkę:

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-07-2012 [13:15] - NASZ_HENRY | Link:

koleżanka profes-ożyny Środy, obie specjalistki od Gender studies.
Takie współczesne astrolożki, znaczy czarownice ;-)

Obrazek użytkownika 1235813...

26-07-2012 [16:23] - 1235813... | Link:

a tutaj o "urokach" zapinki dwóch "facetów", o których ci "eksperci" tafauenowskiego rytu nie mają pewnie zielonego pojęcia, ci "faceci" pewnie też
(od 18 lat)
http://homoseksualizm.edu.pl/i...