Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Mają krew na rękach

Kaczysta, 27.06.2026

Brak słów, że dopuszczono tych bandytów do Mundialu

Reżimowa zgraja – dokładnie jak ruska – w ogóle nie powinna wąchać mundialu. Iran ma na sumieniu śmierć własnych piłkarzy i trenerów, a FIFA tylko wzrusza ramionami i robi słodkie oczy. Perypetie irańskiej kadry na MŚ 2026 były istnym hitem

Najpierw chcieli bojkotować turniej, bo USA (współgospodarz!) ich zaatakowało w lutym. Potem błagali, żeby mecze przenieść z USA do Meksyku, bo dostali tylko 24 godziny na terenie Stanów. Straszne upokorzenie, prawda? 

Jakie to wzruszające.I co? Cały lewacki i sowiecki świat nagle płacze nad biednymi Irańczykami, złorzeczy na "oprawców" i współczuje. Brawo, reżimie – wizerunek wyczyszczony do połysku. Genialna zagrywka.Tymczasem w domu nie wpuścili na mundial swojego najlepszego zawodnika. Sardar Azmoun, 31-letni "irański Messi", grał w topowych ligach, a tu nagle zakaz za jedno zdjęcie z szejkiem Dubaju z początku roku. Chwalił się znajomością, a z ZEA leciały pociski – no to pa, mundial odpada. Czyste, nikczemne draństwo.

Ale to jeszcze pikuś.W marcu "Josimar" opublikował tekst Iranki Zohreh Abdollahkhani (tej "Icy Girl" od medalu we wspinaczce). "Cicha rzeź". Podczas styczniowych protestów reżim zamordował blisko 20 piłkarzy, trenerów i działaczy. 26-letni trener futsalu i sędzia Amir Mohammad Koukhan. 23-letni bramkarz Mohammad Mehdi Mardani. Trener Mehdi Lavasani – zastrzelony, a Strażnicy Rewolucji bezczelnie zażądali od rodziny kasy za "koszt kul". FIFA o wszystkim wiedziała. Członkowie związku piłkarskiego ginęli za pokojowy protest. 

I co zrobił Infantino? Nic. Cisza.

Za to irańskie piłkarki próbowały protestować – nie śpiewały hymnu, chciały azylu w Australii. Reżim szybko zagroził rodzinom i większość wróciła. Klasyczny szantaż. A szef FIFA dalej nawija o "apolityczności futbolu". 

Taaa, jasne. Jednocześnie zakazał flagi wolnościowej na trybunach, bo reżim się obraził. Rosja i Białoruś mają sankcje  a Iran to święta krowa. Infantino kłania się Trumpowi, milczy przy represjach, ale od irańskich morderców trzyma ręce z daleka. 

Apolityczność? 

Nie rozśmieszajcie nas. Iran jest trzeci w grupie, jeszcze nie odpadł. W rankingu trzecich miejsc zajmuje 6. lokatę – realnie może wejść do 1/16 finału. I dobrze byłoby, jakby odpadli. Bo w ogóle nie powinno ich tam być.

Z Tel Awiwu z dumą

Wasz bloger z Izraela

Potomek  Radzieckich Wołyniaków

Am Yisrael Chai!

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 398
u2

u2

27.06.2026 14:52

"I co zrobił Infantino? Nic. Cisza."

Z całym należym szacunkiem dla sympatycznego łysola, to nie Infantino decyduje, czy ktoś może grać w USA. Sędzia z Somalii przekonał się o tym osobiście. USA nie wpuszczają ludzi z państw terrorystycznych. Iranowi trochę jeszcze brakuje do miana takiego państwa, choć wspierali Hezbollah, Hamas i Huti. I rządzą za pomocą fanatyków religijnych z brudnymi brodami. :)

Domyślny avatar

Mirek Skalski

27.06.2026 15:52

Izraelska gazeta Ynet potwierdziła ostatecznie narrację o uwikłaniu CIA i Mossadu w działania w Iranie, przyznając, że izraelski Mossad przygotował grunt pod gwałtowne powstania poprzedzające wojnę USA i Izraela z Iranem, które główne media przedstawiały jako pokojowe i spontaniczne protesty. ynet.co.il

„David Barnea został mianowany szefem Mossadu w 2021 roku. Iran od lat był głównym obszarem działalności organizacji. Barnea nakazał drastyczną zmianę na dotychczas marginalnym obszarze, skupiając się na całej ludności Iranu. Pod jego przywództwem próby wpłynięcia na ludność Iranu stały się centralnym punktem kampanii przeciwko Iranowi” – ​​czytamy w raporcie. „Reżim można obalić od góry, przez jego wysokich rangą urzędników, albo od dołu, poprzez podżeganie do masowych protestów i zbrojnego oporu ze strony mniejszości. Izrael wybrał obie opcje jednocześnie: odetnie głowę kurczaka i ugotuje mu nogi” – dodał. Sam Barnea dodał, że Mosad rozmieścił w Iranie „maszynę trucizny” mającą na celu wzniecenie niepokojów.

Według śledztwa, zorganizowane przez Mossad zamieszki wywołały sztuczne protesty, które Izrael wykorzystał, aby przekonać administrację Trumpa do bandyckiej agresji na Iran. Irańskie służby wyłapały izraelskich agentów i powiesiły. Brawo Persja!

Kaczysta

Kaczysta

27.06.2026 16:43

Dodane przez Mirek Skalski w odpowiedzi na Izraelska gazeta Ynet…

ruszkiewicz

oddaj złodzieju pieniądze

ile lat parchu musimy czekać

Domyślny avatar

Mirek Skalski

28.06.2026 14:46

Wyjątkowo banderowski wpis. Wiem doskonale, że niektórym tutaj świat wywrócił się do góry nogami. Jakoś mi was nie szkoda banderowskie szmaty :) Jak to jest być banderowską podpaską? Ciepło?

Ryan

Ryan

28.06.2026 15:38

Dodane przez Mirek Skalski w odpowiedzi na Wyjątkowo banderowski wpis…

wyjątkowa kurwa z ciebie ruszkiewicz

Jakoś mi was nie szkoda sowieckie szmaty gdy ukraińcy was utylizują co dnia

ale tylko tak trzeba z zoofilami,nekrofilami i ruszkiewiczami

salute 

Domyślny avatar

Mirek Skalski

28.06.2026 15:43

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na wyjątkowa kurwa z ciebie…

Zwieracze puszczają? Rozumiem... Może Stoperan?

Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

28.06.2026 16:59

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na wyjątkowa kurwa z ciebie…

@Ryan

BINGO

W punkt

Domyślny avatar

Mirek Skalski

28.06.2026 17:04

Widzę, że banderowskie podpaski już w komplecie :) Wiecie co się robi z zużytymi podpaskami?

Ryan

Ryan

28.06.2026 17:35

Dodane przez Mirek Skalski w odpowiedzi na Widzę, że banderowskie…

wkłada się to penisie w twój sowiecko-żydowski ryj

zgadlem parchu?

Kaczysta
Nazwa bloga:
Kaczysta

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 515
Liczba wyświetleń: 1,242,008
Liczba komentarzy: 5,706

Ostatnie wpisy blogera

  • Potomek Wołyniaków - jak mordowaliśmy w Buczy i Mariupolu
  • Krym – rosyjska „niezatapialna forteca”, która tonie w ogniu ukraińskich dronów
  • Ci sędziowscy zwyrodnialcy w Iranie to hańba dla rodzaju ludzkiego

Moje ostatnie komentarze

  • ruszkiewiczpotomku NKWD-zisypowiedziec ci ze jestes chujem to nic nie powiedzieć ludzka padlino
  • To kultura  mojej armii, która rabuje pralki, gwałci babcię i strzela w potylicę związanym dzieciom. To nasi nekrofile dopuszczają się gwałtu na trupach ukraińskich kobiet. I superTo moja Rosja…
  • ruszkiewicz w rozpaczybloga na S24 mu ukryli

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Najsłynniejsza i najlepiej zareklamowana polska firma za darmoszkę?
  • Azow - Bohaterski batalion armii Ukraińskiej
  • Pomagajmy naszym braciom

Ostatnio komentowane

  • Ryan, wkłada się to penisie w twój sowiecko-żydowski ryjzgadlem parchu?
  • Mirek Skalski, Widzę, że banderowskie podpaski już w komplecie :) Wiecie co się robi z zużytymi podpaskami?
  • Siberian Dog Husky, @RyanBINGOW punkt

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności