Ijontichy, 27.06.2026 Belgowie uchodzą za czarnego konia: Trafione!!! Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze Odsłony: 94 Ty rasisto! A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-))) Gorzej, Hanys i to z dziada pradziada, ty centusiu galicyjski ty... . I rasisto. Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru amputowali ci razem z pępkiem?
Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru amputowali ci razem z pępkiem?
Ty rasisto!
A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-)))
Gorzej, Hanys i to z dziada pradziada, ty centusiu galicyjski ty... . I rasisto.
Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę?
Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę???
A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.
PS.Poczucie humoru amputowali ci razem z pępkiem?