Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Tak tylko pytam...

Ijontichy, 30.05.2026

Jest afera! Nawrocki obiecuje,ze odbierze...ale dobrze wie,że sie nie da...

Duda to żydowski sługa i wycieraczka...ma zonę,teścia i cały sanhedryn,UD/UW nawet z sekretarzem PZPR  w Krakowie.No to musiał...IDIOTA!!!

Na NB wrze,Admin wywala do archiwum notki...ocalał tylko jeden wpis.

Ale ja mam pytanie: 

CO NA TO NADREDAKTOR SAKIEWICZ??? MILCZY WE WSZYSTKICH ZNANYCH MU JĘZYKACH! 

Sprawdziłem tylko 5 portali...Republiki nie mam...a ta żebracza 24pl coś tam...to jest koszerna TV.

Wracam do Nadredaktora Sakiewicza...czyżby jednak te wszystkie teorie...były prawdziwe??? 

PS.Admin! Juz wywalisz,czy za chwilę? 

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 346
Es

Es

30.05.2026 08:28

Wciąż pokutuje w narodzie, a szczególnie w sferach go reprezentujących stary sowiecki zwyczaj oklejania orderami kazdego kto sie pod rękę nawinie. A, że dzięki szczegółowym zabiegom najczęściej nawijaja się ci " właściwi" , to juz insza inszość. 

Piszesz o Nadredaktorze. A ten który tej przypinki dokonał juz głos zabrał?Bo nie rzuciło mi się w oczy. 

Ijontichy

Ijontichy

30.05.2026 08:38

Dodane przez Es w odpowiedzi na Wciąż pokutuje w narodzie, a…

Ponoć sie przymierza do funkcji prezydenta Krakowa...tfu,tfu,tfu...na [ co chcesz] urok!

Nawet go Stanowski z Kanału Zero wykopał,bo miał ,a właściwie nie miał żadnych wejść.Nudził po swojemu.

paparazzi

paparazzi

30.05.2026 16:46

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Ponoć sie przymierza do…

No miał Stanowski słynny wywiad gdzie Duda na pytanie jaki polityk i kto ma największy szacunek za jego rządów odpowiedział Siemoniak i wszystko jasne. Zachowywał sie w studio jak wypisz wymaluj inż. Maliniak z Alternatywy 4.

NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

30.05.2026 08:30

Dodam Ci mema - może zdążę przed apokalipsą ⚫️

...................................................... dakowski.pl

Jan1797

Jan1797

02.06.2026 19:15

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Dodam Ci mema będzie…

"Niech nie pręży wywianych piór, już nam wszystkim zapiał kur."

Trza mu dać, niech mo :)

Warto zauważyć co się dzieje w głowach, jak wydaje się bystrzaków. Na jakiej podstawie epatują się bezmyślnością, niczym wypuszczeni przez kogoś, brnąc w niewolniczą propagandę, eskalując filozofię samozatracenia instynktu samozachowawczego? 

W świecie realnej polityki (realpolitik) odpowiedź brzmi: "nie". Skuteczność jest ostateczną walutą, ponieważ to ona, a nie intencje ani retoryka, zmieniają rzeczywistość. Jak mierzyć skuteczność bez poparcia wyborców?

PS

Szwajcaria jest powszechnie uznawana za „kraj referendów” (669 inicjatyw referendalnych w porównaniu z 15 w Polsce). Dzięki systemowi demokracji półbezpośredniej obywatele regularnie głosują nad ustawami i kluczowymi kwestiami państwowymi, korzystając z inicjatyw ludowych i referendów fakultatywnych.

Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 310
Liczba wyświetleń: 340,304
Liczba komentarzy: 2,453

Ostatnie wpisy blogera

  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?
  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.

Moje ostatnie komentarze

  • Panie Rokita! Pana zgubi ta inteligencja...jest niebezpieczna...zwłaszcza w "tymkraju"
  • Rokita wam odpowiada...oszołomy...zablokują całą pomoc dla Ukrainy nawet tę z zachodu (sic!) 
  • Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • NASZ_HENRY, @JzL..co szkodzi Tuskowi obiecać ...😉😡⚫️... Obiecanki w załączniku: dakowski.pl
  • JzL, Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...
  • NASZ_HENRY, Nawrocki obdarzony jest wrodzonym politycznym talentem – i tego się trzymajmy ...😉... Napisał tak Jan Rokita: wszystkoconajwazniejsze.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności