Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jak Kanał Zero komentuje przeprowadzkę Ziobry do USA?

Ijontichy, 11.05.2026

UCIEKŁ!!! ZWIAŁ!!! ZDRADZIŁ!!! 

Ustami czołowego politruka p.Prusinowskiego został Ziobro rozjechany i spluty...

Kanał Zero...szybko sie okazało czyj to wentyl...Mazurek,Zalewski i sam szef,to ekipa sprawdzona w boju.

Bój polega na tym,żeby kilka milionów kretynów uwierzyło w NIEZALEŻNOŚĆ tego kanału.

Na tym portalu kwitnie cenzura w wykonaniu debila po 3 klasach podstawówki,który nie rozumie na czym 

miał polegać ten geszeft! 

Tam nie ma dziennikarzy [prawdziwych] tylko zbierania ludzi którzy sie dali Stanowskiemu kupić.

Projekt oparty na wejsciach,kliknięciach i REKLAMACH ordynarnie przerywających wypowiedź.

Nie ma niezależnych mediów!!! Odkąd Fenicjanie wynaleźli pieniądze,to jest Szef z workiem pieniedzy

i niewolnicy z ukłonem spełniają każdy rozkaz.

A teraz link do tego artykułu:

youtube.com

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 474
u2

u2

11.05.2026 09:46

A poniżej inne ciekawe linki z kanału ZERO. Wszystko piszą dużymi bukwami, widać, że umieją reklamować się na YT. Jeszcze by dodali trochę wykrzykników i wielokropoków, jak antysemicki Krakus, który się nazwał dla niepoznaki jak bohater opowiadań literackich Żyda Lema czyli "Ijontichy", i byliby Mistrzami nad Mistrzami w reklamie internetowej :)

POTĘŻNA BAZA PALIW POWSTAJE BEZ POZWOLENIA NA BUDOWĘ. MIESZKAŃCY SZCZECINA ŻĄDAJĄ ROZBIÓRKI.

youtube.com

POCZOBUT TŁUMACZY, DLACZEGO ZAMIERZA WRÓCIĆ NA BIAŁORUŚ

youtube.com

NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

11.05.2026 09:54

Canal Grande czyli Kanał Zero, tfu mniej niż ZERO 😡
Ijontichy

Ijontichy

11.05.2026 14:53

Jest kolejny do plucia na Ziobrę...zapamietajcie to nazwisko...Przemysław Szubartowicz...

W niemieckiej spluwaczce tyt. Interia.pl  to pl na końcu interii,to kolejne splunięcie...na Polske.

spike

spike

11.05.2026 18:45

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Jest kolejny do plucia na…

znam tego osobnika z Polsatu, nazywam go Szubrawtowicz, to lewizna i POlszewik, wyjątkowo oślizły typ, nie wykluczam że resortowy, śmiesznie to wyglądało, jak sam Miller go zdemaskował, jako "swojaka", niewiele od niego różni się nijaka Gozdyra feminazistka, tym samym też POlszewicka lewizna. z prawej strony tam powinni chodzić tacy, co sobie nie pozwalają w kaszę dmuchać, inaczej zostaną przeżuci i wypluci.

Zofia

Zofia

11.05.2026 17:28

Drogi autorze - napisał pan słowa, że nie ma niezależnych mediów. A ja panu odpowiem więcej - nie ma człowiek wolności od urodzenia. Kiedy się urodzi jest zależny od Rodziców, kiedy pójdzie do szkoły musi słuchać nauczyciela, kiedy pójdzie do pracy musi słuchać przełożonego, kiedy wstępuje w związek małżeński postępowanie jego jest uzależnione od drugiego małżonka. To jest normalne, bo tak jest przyjęte w życiu .Nie poruszam tu spraw ideowych a czysto ludzkie.

Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 299
Liczba wyświetleń: 336,282
Liczba komentarzy: 2,379

Ostatnie wpisy blogera

  • Żeleński już nigdy nie przyjedzie do Polski jeśli Nawrocki to zrobi...ostrzegają lewicowcy i agenci!
  • Kostiuk,kopacze gały i Żeleński...
  • Tak tylko pytam...

Moje ostatnie komentarze

  • Sami agenci SB i ludzie Kiszczaka...można wymieniać tych "patriotów' bez końca...ale TU nie wszyscy przejdą :-((
  • Już JFK groził,że USA wyjdą z ONZ i sprzedadzą ten wieżowiec nad Potomakiem
  • Piszę dopóki mogę...jeszcze.1 Pierwsze Prawo Lema: "Najważniejsze to nie myśleć...a jakoś to bedzie"   Jakoś to będzie...od początku istnienia "tego państwa"2.Piszesz ironicznie o…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • Tomaszek, To se "fajny" heroizm znaleźli . Kolejny przykład przyzwolenia "elit" . Nikt im  tegonie narzucał . A zaczął na ostro "przyjaciel" i "postępowiec" juszczenko . Wtedy na starcie można go było po…
  • paparazzi , Tomaszku. Mój core jest mocny i zgadzam się z Twoim wpisem. Natomiast politykę globalną mam opanowaną – do widzenia zza oceanu. Są biedni Ukraińcy, tak jak i biedni Polacy (nawet sobie tego nie…
  • Tomaszek, Papa , opanuj sie . Te flagi takie fałszywe aż Ryże . Te wszystkie epistoły , biedni UPAdlińcy i wszyscy ich podpuszczali i napuszczali a oni tacy biedni i poszli . A przed wojną to "do ptaszków…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności