Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Nawrocki w skórze Piłsudskiego...czyli felieton Jana Rokity.

Ijontichy, 07.05.2026

Te porównanie pada dopiero pod koniec rozprawki Pana Jana...ale cały felieton powinien nie schodzić z SG 

Naszych Blogów.

Wyciągnął Majchrowskiego....komucha,którzy rządzil w Krakowie i doprowadzł do ruiny miasto.

No i starego ZSL-owca J.Zycha...90 letniego...no sami wiecie.

Rada Konstytucyjna prezydenta....z czym to się je? Obojętne...i tak niestrawność.

youtu.be

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 340
AŁTORYDET

AŁTORYDET

07.05.2026 14:15

Ile można wyjeżdżać z Maryśką Rokitą? On już miał swoją szansę i ją dokładnie i nieodwracalnie skopał. Z litości nie będę wracał do jego kretyńskich zagrań, które robił podpuszczony przez Tuska. Facet próżny i całkowicie niewiarygodny. 

Ijontichy

Ijontichy

07.05.2026 14:21

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na Ile można wyjeżdżać z…

Co ma piernik do wiatraka? 

Felietony i rozprawki Rokity są inteligentne i rozprawiają o faktach ! 

Chciałbym żeby uczestnicy tych rozpierduch na NB mieli przynajmniej 1% jego rozumu,to może NB by wyglądało 

inaczej i nie schodziło do szamba.

NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

07.05.2026 15:35

Rzućcie grosik albo dwa, za to szczęście Bóg wam da...💛💜

i.imgur.com

Obrazek Matki Boskiej uwiarygadnia Rokitę tak samo jak uwiarygadniał Wałęsę a broda stylizuje na Wernyhorę. I to cała prawda o Janie Krakusie.

pl.wikipedia.org

mada

mada

07.05.2026 19:01

Zauważcie jedno.

Rokita "wyszedł" z Po i zaginął. Cisza, ani beknął.

Porównajcie to z kimś kto odszedł z PiSu. Taki nadaje na PiS od następnego dnia.

Co to znaczy.

Tak jak wyszedł z PO Rokita, tak wychodzi się z Kamory. Zapomnijcie o mnie, jestem niegroźny, nic nie zdradzę. 

Teraz po latach cos tam bąknie.

u2

u2

10.05.2026 21:52

Dodane przez mada w odpowiedzi na Zauważcie jedno.Rokita …

Rokita 5-ciorga imion nadal nadaje na Kaczyńskiego od czasu wyjścia z zoofilii i pedofilii Tuskowej ferajny. Faktem jest, że prezes Kaczyński trochę za długo jest na politycznej scenie Bolanda, ale to samo się tyczy 99% starych zgryźliwych tetryków, nie tylko na politycznej scenie w Bolanda :)

Ijontichy

Ijontichy

08.05.2026 07:55

Po kiego diabła coś wam wklejać ,czy cytować? 

Każdy z uzytkowników NB preferuje ATAK AD PERSONAM na bohatera notki i autora tego wpisu! 

Po co  czytać? To męczy...i jeszcze zrozumieć...no nieeee.

Wystarczy opluć i ....no właśnie.

NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

08.05.2026 12:55

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Po kiego diabła coś wam…

Wklejasz i w lochu lądujesz a ja z Tobą 🖤
naszeblogi.pl
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 300
Liczba wyświetleń: 336,818
Liczba komentarzy: 2,394

Ostatnie wpisy blogera

  • Co zrobi Nawrocki? Juz próba łagodzenia?
  • Żeleński już nigdy nie przyjedzie do Polski jeśli Nawrocki to zrobi...ostrzegają lewicowcy i agenci!
  • Kostiuk,kopacze gały i Żeleński...

Moje ostatnie komentarze

  • encrypted-tbn0.gstatic.com O to ci chodziło?
  • Jak możesz pytać? Masz jakieś wątpliwości? :-)))
  • Ciesz się,że w ogóle ktoś to czyta...a ze bez zrozumienia..ten portal tak ma :-))

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • paparazzi , Co zrobi Ijontichy? Sami czytacie albo i nie. Kłaniam sie nisko professore. A dwa razy dwa? Ile? 
  • spike, "Bo tam nikt się Rzezi Wołyńskiej nie wstydzi! Ukraińcy uważają tę zbrodnie z słuszną!" - - - - - tu byłbym ostrożny, na Ukrainie są też mogiły Ukraińców, którzy zostali zamordowani przez UPA, tylko…
  • Es, @spikePrezydent moze to zrobić samodzielnie uznając, ze odznaczony sprzeniewierzył się zasadom i wartossciom dla ktorych odznaczenie zostało przyznane.  Oczywiście ponosi wtedy tego całą…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności