Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Nawrocki w skórze Piłsudskiego...czyli felieton Jana Rokity.

Ijontichy, 07.05.2026

Te porównanie pada dopiero pod koniec rozprawki Pana Jana...ale cały felieton powinien nie schodzić z SG 

Naszych Blogów.

Wyciągnął Majchrowskiego....komucha,którzy rządzil w Krakowie i doprowadzł do ruiny miasto.

No i starego ZSL-owca J.Zycha...90 letniego...no sami wiecie.

Rada Konstytucyjna prezydenta....z czym to się je? Obojętne...i tak niestrawność.

youtu.be

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 340
AŁTORYDET

AŁTORYDET

07.05.2026 14:15

Ile można wyjeżdżać z Maryśką Rokitą? On już miał swoją szansę i ją dokładnie i nieodwracalnie skopał. Z litości nie będę wracał do jego kretyńskich zagrań, które robił podpuszczony przez Tuska. Facet próżny i całkowicie niewiarygodny. 

Ijontichy

Ijontichy

07.05.2026 14:21

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na Ile można wyjeżdżać z…

Co ma piernik do wiatraka? 

Felietony i rozprawki Rokity są inteligentne i rozprawiają o faktach ! 

Chciałbym żeby uczestnicy tych rozpierduch na NB mieli przynajmniej 1% jego rozumu,to może NB by wyglądało 

inaczej i nie schodziło do szamba.

NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

07.05.2026 15:35

Rzućcie grosik albo dwa, za to szczęście Bóg wam da...💛💜

i.imgur.com

Obrazek Matki Boskiej uwiarygadnia Rokitę tak samo jak uwiarygadniał Wałęsę a broda stylizuje na Wernyhorę. I to cała prawda o Janie Krakusie.

pl.wikipedia.org

mada

mada

07.05.2026 19:01

Zauważcie jedno.

Rokita "wyszedł" z Po i zaginął. Cisza, ani beknął.

Porównajcie to z kimś kto odszedł z PiSu. Taki nadaje na PiS od następnego dnia.

Co to znaczy.

Tak jak wyszedł z PO Rokita, tak wychodzi się z Kamory. Zapomnijcie o mnie, jestem niegroźny, nic nie zdradzę. 

Teraz po latach cos tam bąknie.

u2

u2

10.05.2026 21:52

Dodane przez mada w odpowiedzi na Zauważcie jedno.Rokita …

Rokita 5-ciorga imion nadal nadaje na Kaczyńskiego od czasu wyjścia z zoofilii i pedofilii Tuskowej ferajny. Faktem jest, że prezes Kaczyński trochę za długo jest na politycznej scenie Bolanda, ale to samo się tyczy 99% starych zgryźliwych tetryków, nie tylko na politycznej scenie w Bolanda :)

Ijontichy

Ijontichy

08.05.2026 07:55

Po kiego diabła coś wam wklejać ,czy cytować? 

Każdy z uzytkowników NB preferuje ATAK AD PERSONAM na bohatera notki i autora tego wpisu! 

Po co  czytać? To męczy...i jeszcze zrozumieć...no nieeee.

Wystarczy opluć i ....no właśnie.

NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

08.05.2026 12:55

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Po kiego diabła coś wam…

Wklejasz i w lochu lądujesz a ja z Tobą 🖤
naszeblogi.pl
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 299
Liczba wyświetleń: 336,281
Liczba komentarzy: 2,379

Ostatnie wpisy blogera

  • Żeleński już nigdy nie przyjedzie do Polski jeśli Nawrocki to zrobi...ostrzegają lewicowcy i agenci!
  • Kostiuk,kopacze gały i Żeleński...
  • Tak tylko pytam...

Moje ostatnie komentarze

  • Sami agenci SB i ludzie Kiszczaka...można wymieniać tych "patriotów' bez końca...ale TU nie wszyscy przejdą :-((
  • Już JFK groził,że USA wyjdą z ONZ i sprzedadzą ten wieżowiec nad Potomakiem
  • Piszę dopóki mogę...jeszcze.1 Pierwsze Prawo Lema: "Najważniejsze to nie myśleć...a jakoś to bedzie"   Jakoś to będzie...od początku istnienia "tego państwa"2.Piszesz ironicznie o…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • Tomaszek, To se "fajny" heroizm znaleźli . Kolejny przykład przyzwolenia "elit" . Nikt im  tegonie narzucał . A zaczął na ostro "przyjaciel" i "postępowiec" juszczenko . Wtedy na starcie można go było po…
  • paparazzi , Tomaszku. Mój core jest mocny i zgadzam się z Twoim wpisem. Natomiast politykę globalną mam opanowaną – do widzenia zza oceanu. Są biedni Ukraińcy, tak jak i biedni Polacy (nawet sobie tego nie…
  • Tomaszek, Papa , opanuj sie . Te flagi takie fałszywe aż Ryże . Te wszystkie epistoły , biedni UPAdlińcy i wszyscy ich podpuszczali i napuszczali a oni tacy biedni i poszli . A przed wojną to "do ptaszków…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności