Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

To już 10 lat??? I coraz gorzej...

Ijontichy, 07.02.2026

Link zamieszczę na końcu tej notki,która powstała 10 lat temu...no bez kilku miesiecy.

WZÓR REESEGO Z LINIOWYM ROZWINIĘCIEM...CZYLI O INTELIGENCJI

System, 03.09.2016

Reese był amerykańskim socjologiem,który badał inteligencję różnych zbiorów ludzkich,od studentów na Uniwersytecie,po więźniów w celach smierci.
Oto jego podsumowanie badań ujętych w wzór algebraiczny.
IQ[Z]= IQ n [Z] / x [Z] 
Rozwijam...IQ danego zbioru,równa sie IQ n [Z] czyli najgłupszego osobnika w badanym zbiorze,podzielone przez x[Z] czyli przez ilość badanych osobników.
Mianownik tego ułamka,czyli x[Z] im większy,tym IQ[Z] jest mniejsze,a nawet dąży do zera...ja kiedyś to określiłem,że dąży do minus nieskończonosci,ale matematycy to odrzucili.
Po "badaniach" moich na terenie III RP ustaliłem kilka grup inteligencji:
1.Inteligent [no tak z dobroci serca] 
2.Półinteligent.
3.Ćwierćinteligent
4.Przeciętny pracownik mediów prywatnych,,,TOK-FM,RMF-FM,ANTYRADIO,TrUjka,ZETKA,TVN24,TVN,POLSAT,POLSAT NEWS...
5.Funkcjonariusze gazetowi---Warzecha,Zaremba,Lis,Michnik...mozna dodawać nazwiska.
6.Osobną kategorię tworza blogerzy na różnych portalach... oprócz zwykłych hejterów,agentów i frustratów,sa typowi 1/16 inteligenci...odsyłam do artykułu W.Łysiaka sprzed kilku lat.
Osoby te,muszą się wygadać,w domu ich nikt nie słucha,albo pisza dla pieniędzy...
Żyjemy w epoce mediów...a mediami mozna wykreować każdego na mędrca,albo mędrca zniszczyć i zrobić z niego idiotę.
Jest pełno podręczników od tych spraw...od sterowania,wywierania wpływu,manipulacji etc.
Są podręczniki od mowy ciała,nawet każda źrenica jest opisana i skatalogowana...jak powiadał dr House---"wszyscy kłamią"...jedni lepiej,inni gorzej,ale kłamią.
Każdy z czytelników prasy,blogów,oglądaczy TV,musi sam sobie odpowiedzieć...DLACZEGO KŁAMIĄ? Bo muszą,bo im za to płacą,bo są degeneratami? 
Szczególnie polecam podręczniki do mowy ciała...każdy z Was,kto się poświęci i dokładnie będzie patrzył na "mówcę"...od razu zobaczy...ON KŁAMIE! 
Co innego stanowi prasa...tam juz musi wystarczyć...Wasza inteligencja :-))
Miłej i dobrej niedzieli---P.

salon24.pl

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 166
Edeldreda z Ely

Edeldreda z Ely

07.02.2026 09:10

Mówisz, że taka szesnastka jestem? ;-) Jak to mówi młodzież - można ;)

NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

07.02.2026 13:21

Dodane przez Edeldreda z Ely w odpowiedzi na Mówisz, że taka szesnastka…

Żadna szesnastka. Ta krakowska wyliczanka jest w systemie dwójkowym 😉
Trzeba w końcu zejść na Ziemię ;-)
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

07.02.2026 15:47

skoro wszyscy klamia to trzeba sie z tym pogodzic, trudno taka ma konstrukcje homo sapiens sapiens. a wiedzac ze wszyscy klamia, ci bardziej rozgarnieci powinni potrafic korygowac przekaz klamcow. 

w kategoriach zaszeregowania proponuje dodac:

0. ci ktorzy nie klamia, rzekomo zbior pusty, moze jednak z wartosciami urojonymi

7. ljontichy, ktory wie jak jest

8. w.lysiak, ktory tym bardziej wie jak jest, jak bylo i bedzie

Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 310
Liczba wyświetleń: 340,382
Liczba komentarzy: 2,454

Ostatnie wpisy blogera

  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?
  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.

Moje ostatnie komentarze

  • Panie Rokita! Pana zgubi ta inteligencja...jest niebezpieczna...zwłaszcza w "tymkraju"
  • Rokita wam odpowiada...oszołomy...zablokują całą pomoc dla Ukrainy nawet tę z zachodu (sic!) 
  • Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • mada, Panie Rokita.Z mafii się nie wychodzi, w mafii się jest do końca życia.
  • NASZ_HENRY, @JzL..co szkodzi Tuskowi obiecać ...😉😡⚫️... Obiecanki w załączniku: dakowski.pl
  • JzL, Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności