Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Była TU notka na temat sondaży...ale się zniknęła!

Ijontichy, 12.11.2025

Złapałem na siostrzanym portalu artykuł...uwaga!!! link!!!

niezalezna.pl

Zgadliście!!! Portal p. Sakiewicza promuje Morawieckiego [piszę jak jest,bo taki sondaż jest wzięty z rozkazu] 

Od 2017 do "dziś" Morawiecki był premierem tego nieszczęsnego kraju...dzięki Dudzie,Kaczyńskiemu i sanhedrynowi 

kształtującemu WSZELKĄ WŁADZĘ W POLIN!!!

Chało by się napisać: NIE GROZI,ale ....

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 210
spike

spike

12.11.2025 12:19

Dobra, dobra i co z tego? a kto byłby lepszym premierem i dlaczego?
AŁTORYDET

AŁTORYDET

12.11.2025 12:35

Dodane przez spike w odpowiedzi na Dobra, dobra i co z tego? a…

Dla Ijona, to bez znaczenia. To polityczny wizjoner, którego "Kampf", można streścić jako s....nie do buta, wlewanie mleka do kieszeni i smarowanie klamki klejem. Dlatego nie czekaj na odpowiedź.

sake3

sake2020

12.11.2025 12:42

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na Dla Ijona, to bez znaczenia…

@Ałtorytet.......Tyle że to jest co ciekawe s..nie do wybranego zawsze tego samego buta, mleko i klej do tej samej kieszeni i do tej samej klamki.

spike

spike

12.11.2025 12:33

"Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy. Co nam obca POlszewicka przemoc wzięła, Szablą odbierzemy. " - - - - Polacy szable w dłoń, POlszewika goń,goń !
Es

Es

12.11.2025 14:53

To jeden z tych " sondaży" ktore maja kształtować opinię  wyborcow, a nie sprawdzać ich nastroje. Się płaci, się ma. 

Jeśli mu wierzyć, to sanhedryn licytuje ponownie wysoko. I wcale nie przejmują sie ze to może sie ziścić...dopiero za sześć lat. Nie są nastawieni na współpracę. A współpraca z innymi partiami opozycyjnymi eliminuje ich wybrańca juz w przedbiegach. 

Chociaż trzecia opcja tez jest możliwa: "sondaż" jest miarą wysokosci lewitowania kaczynskiego, morawieckiego i sakiewicza. I tutaj, to bym się nawet zgodził. Bo jest wysoko.

Ijontichy

Ijontichy

12.11.2025 15:00

Dodane przez Es w odpowiedzi na To jeden z tych " sondaży"…

Es!!!  12.11.14.53

MACTE!!! 

Ijontichy

Ijontichy

12.11.2025 14:58

Dobra!!!

Jak mam wam do Q***nędzy odpisać,jak admin znowu wypierdolił mój teks do archiwum??? 

Sorry za ten wybuch,ale ja juz mam dość szukania swoich notek w śmietniku,bo wymienilem

nazwisko to na S...! 

Przestańcie udawać,ze nie znacie powodu postępowania Morawieckiego wobec UE!!! 

Nie udawajcie,że "pandemia" to był wymysł i ZAROBEK milionów PiS-u na czele z Morawecem!!!

Obaj z Dudą przy sklerozie Kaczyńskiego...sprzedawali Polskę Urszuli von coś tam i Izraelowi! 

Ten duet chcecie powołać ponownie do władzy???Bez Dudy...ale reszta emerytów z PiS????

@jzg odszedł,ale ten idiota musiał wrócić....imperatyw...ja się namyślę.

Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 307
Liczba wyświetleń: 339,592
Liczba komentarzy: 2,442

Ostatnie wpisy blogera

  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.
  • No dobra...teraz Dudę pod Trybunał! Za Covid,sługę "narodu ukrainskigo"i Gowina,Glińskiego i Ciapciakiewicza!

Moje ostatnie komentarze

  • Arleta Bojke sie ona nazywa...ona jest rusofilem i ukrainofilem...Stanowski ją eksponuje...jego sprawa.
  • Daj spokój!!! Lekarz Michalski jest ginekologiem...a ty chcesz aby był jak Kopacz??? Strach sie bać:-)))
  • Oni te odznaczenia dostali...bo ktoś musiał...a że ukraina była nie daleko to dostali :-)))

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • JzL, Kilka dni temu  tusk mówił, że popiera i rozumie decyzję Prezydenta Nawrockiego ale odebrał telefon z Berlina i już nie  popiera i nie rozumie tej decyzji. Jaka to jest szmata bez…
  • spike, Z tego co wiadomo w kwestii Orła Białego, nijaki Tyfus, zwany premierem nic nie musi podpisywać, nie podpisywał nadania, nie podpisuje odebrania, Prezydent przewodniczy kapitule, nikt więcej.Ciekawy…
  • sake2020, Polskie patoelity tak ryczące na prezydenta Nawrockiego mając przed sobą miraż odbudowy Ukrainy rzekomo zniszczony przez K.Nawrockiego powinny się zastanowić. Ten wyczekiwany udział Polski w…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności