Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Mnie w Brukseli,Berlinie i w ogóle Unii...nikt nie ogra!!!

Ijontichy, 11.10.2025

Nie będzie w Polsce relokacji migrantów; załatwione - przekazał w sobotę premier Donald Tusk. Do środy spodziewane jest oficjalne przedstawienie przez Komisję Europejską obowiązków krajów UE wynikających z paktu migracyjnego.

No i co ja mały żuczek mam na to powiedzieć? 

Premier powiedział,prezydent napisał list do tej niemry von coś tam...załatwione!!! 

Nie bać Tuska...się nie bać...uffff!

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 246
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

11.10.2025 17:07

..................Jak sędzia Strzembosz mógł powiedzieć, że środowisko samo się oczyści,
zapodaj.net
to Tusk też może powiedzieć tak, tfu tam 😉
sake3

sake2020

11.10.2025 19:20

Panie mały żuczku proszę się przebrać za Zorra i w Brukseli powiedzieć to co chciał powiedzieć. Nie bać Tuska,nie bać Tuska.....Ale nie na NB tylko w PE.

Ijontichy

Ijontichy

11.10.2025 20:07

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Panie mały żuczku proszę się…

Ulżyło ci? Czym sie różnisz od  @jzg,on zawsze się starał opluć i zmieszać z błotem mnie i innych. 

Tobie jeszcze brakuje...ale juz niewiele...krocz dalej tą drogą...zawsze cię miałem za idiotkę 

teraz tylko podpisałaś życiorys.

sake3

sake2020

11.10.2025 20:26

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Ulżyło ci? Czym sie różnisz…

Dlaczego? Po mojej radzie ma pan okazję stać się dużym żukiem. Zabolało? I tym się różni pana nieustanne opluwanie mnie i nazywanie mnie idiotką i chorą psychicznie od moich wcale nie obraźliwych słów. Czyżby pana ślina była aż tak cenna by miał pan zielone światło stale mnie obrażać? W przeciwieństwie do wielu z was nigdy nie obrzucałam ani pana ani nikogo błotem. Znam regulamin forum ,panu tez radzę się z nim zapoznać.I na koniec -,,nie czyń drugiemu co tobie niemiło''.

Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 309
Liczba wyświetleń: 339,758
Liczba komentarzy: 2,447

Ostatnie wpisy blogera

  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.
  • Prezydent ...

Moje ostatnie komentarze

  • Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???
  • Niesamowite!!! Złodzieje w Budapeszcie!!! :-)))
  • Arleta Bojke sie ona nazywa...ona jest rusofilem i ukrainofilem...Stanowski ją eksponuje...jego sprawa.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • sake2020, Od podpisywania ma kapciowego.
  • JzL, Kilka dni temu  tusk mówił, że popiera i rozumie decyzję Prezydenta Nawrockiego ale odebrał telefon z Berlina i już nie  popiera i nie rozumie tej decyzji. Jaka to jest szmata bez…
  • spike, Z tego co wiadomo w kwestii Orła Białego, nijaki Tyfus, zwany premierem nic nie musi podpisywać, nie podpisywał nadania, nie podpisuje odebrania, Prezydent przewodniczy kapitule, nikt więcej.Ciekawy…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności