Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

FINIS CORONAT OPUS...

Ijontichy, 22.09.2025

Tekst o d..pie Maryny czyli o kiełbasie  dalej tkwi na SG Naszych (?) Blogów.

Tekst mjk ze stajni trolli też nie zaśmieca NB? 

Bełkot sekatora sobie spokojnie wisi

Wspomnienia Czarneckiego które tylko jego obchodzą...są! Bo muszą.

A moja notka o Morawieckim i jego żądzy władzy,syndyka....i zbieracza złomu...poszła w p***u bo strach pośladki 

ścisnął....ŻE SIE KOMUŚ NIE SPODOBA TAKA PŁYTA??? 

Bawcie się dalej...że na smartfonie trzeba usunąć zawartość pamięci,aby się zalogować i żeby odczytać cokolwiek.

Nie mówie ŻEGNAM tylko do widzenia...może...w odległej galaktyce..innym czasie...

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 118
Art

Art

22.09.2025 17:32

Morawiecki jest nietykalny.Choćby dlatego, że jest wahadłowym-może być premierem z PiSu, PO, UNI Wolności,ba on może wejść także do Konfy. Zakazał mi wejścia do lasu i ...do kościoła.To pierwsze nawet bym szybciej strawił,ale tego drugiego nigdy. Czyli paszoł ...!

Es

Es

22.09.2025 18:01

Ijonie daj spokój. "Trzeba twardym być..." Zęby zacisnąć. Jak klasyk mawiał:"tak się gra jak przeciwnik pozwala". Na tę dymisję nie ma zgody.

mjk1

mjk1

22.09.2025 18:35

"Tekst mjk ze stajni trolli też nie zaśmieca NB?"

A potrafiłbyś uzasadnić Ijon dlaczego uważasz mnie z Trolla? 

Tak w kilku zdaniach zrozumiałych dla wszystkich.  

sake3

sake2020

22.09.2025 18:37

Ośmielę się spytać -a kiedy notka o obecnej władzy i obecnych świetlanych rządach? Jest tak dobrze,że trzeba się cofać tylko do krytyki Morawieckiego? Proszę więc by zaczął pan pisać scenariusz do serialu o zasługach i osiągnięciach Tuska ,jego ekipy i mocodawców. I tak jest już pan spóźniony, bo za blisko dwa lata jest już tego tak wiele,że nie wiadomo od czego zacząć reklamowanie i spisywanie tych zasług. i chwalebnych dzieł. KOmentatorzy z NB zapewne pomogą panu udekumentować  wielkość tych rządów. Powodzenia!

Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 309
Liczba wyświetleń: 339,792
Liczba komentarzy: 2,447

Ostatnie wpisy blogera

  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.
  • Prezydent ...

Moje ostatnie komentarze

  • Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???
  • Niesamowite!!! Złodzieje w Budapeszcie!!! :-)))
  • Arleta Bojke sie ona nazywa...ona jest rusofilem i ukrainofilem...Stanowski ją eksponuje...jego sprawa.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • sake2020, Od podpisywania ma kapciowego.
  • JzL, Kilka dni temu  tusk mówił, że popiera i rozumie decyzję Prezydenta Nawrockiego ale odebrał telefon z Berlina i już nie  popiera i nie rozumie tej decyzji. Jaka to jest szmata bez…
  • spike, Z tego co wiadomo w kwestii Orła Białego, nijaki Tyfus, zwany premierem nic nie musi podpisywać, nie podpisywał nadania, nie podpisuje odebrania, Prezydent przewodniczy kapitule, nikt więcej.Ciekawy…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności