Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Zwiedza, idzie wyprostowany, głowa w górze... nagle schody

Ijontichy, 12.08.2025

Schody prowadzą do jakichś pomieszczeń ....piwnica? schron? jest światło.

Nagle spostrzega drzwi,okute żelazem w drzwiach wizjer...puka...trzy razy,potem dwa...jak Klos.

Głośnik w drzwiach: Kto tam do cholery? 

To ja! Karol Nawrocki! Prezydent! 

Jakieś szmery,przesuwanie czegoś i drzwi sie uchylają...Pokaż dowód i dokument z Sejmu,żeś ten prezydent! 

Karol Nawrocki okazuje dokumenty i zostaje wpuszczony.

Ale spostrzega następne schody w dół! 

Co tam jest? Schron atomowy?

Strażnik blady,robi zeza,poci sie obficie i mówi: GORZEJ! PAN TAM NIE IDZIE!!

Co ja nie pójdę? Prowadź! 

Idą...stodwadzieścia stopni i jest...sejf klasyczny,bankowy,rosyjski! 

Wiesz żołnierzu co tam jest,ale strażnik już sztywny...zawał/

pl.pngtree.com

Tak! Tam jest ANEKS! Sławny środek...na zawały...żaden prezydent,który obiecał,że opublikuje...obiecał! 

Na razie prezydent Nawrocki "zapomniał" o tym...?

Post scriptum 13.08.2025

salon24.pl

Wklejam do notki,bo w komentarzach nie działa link!

  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 347
mjk1

mjk1

12.08.2025 10:02

Scenka fajna, ale prawdziwa historia jest bardziej skomplikowana. Aneks do raportu WSI to nie pierwszy „sejf”, do którego prezydent zagląda – poprzednicy, od Lecha Kaczyńskiego po Andrzeja Dudę, też obiecywali go otworzyć i… nigdy tego nie zrobili. Karol Nawrocki przynajmniej oficjalnie trzyma temat na biurku: dokument jest w Kancelarii Prezydenta, analizują go eksperci z BBN, a rzecznik zapowiada decyzję w najbliższym czasie. Czy tym razem sejf zostanie otwarty? Zobaczymy – ale na razie to nie jest zapomnienie, tylko etap, na którym poprzedni prezydenci się zatrzymywali.

Ijontichy

Ijontichy

12.08.2025 14:05

Sierpien 2014 powstaje Aneks...i od razu zostaje tajny/poufny nie dotyczy samych swoich! 

Ilu prezydentów,premierów,marszałkow sejmu i senatu,szefów partii i ambasad ten dokument poznało?

Na Sycylii się mówi: Tajemnica jest wtedy,kiedy o czymś wie tylko jedna osoba!!

Jeżeli o tym wiedzą juz dwie osoby...to nie jest to tajemnica.

Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

12.08.2025 17:23

czytaj: W. Sumlinski "Aneks" premiera 18 IX 2023, dosyc nudnawe, nie ma tam rewelacji, sa informacje w wiekszosci znane z innych zrodel. 

natomiast za nieujawnianiem stoja jakies mroczne interesy lub paranoiczne obawy ze KOMUS wplywowemu moze sie to sie nie spodobac.

"Historia, którą tu pokazujemy, to przełom: ujawniamy Aneks do raportu WSI i przywracamy opinii publicznej to, co jest jej własnością. To historia mroczna i niekojąca, ale warto ją poznać, bo choć brzmi jak thriller polityczny, jest to historia prawdziwa, a jej wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas…"

Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 312
Liczba wyświetleń: 340,863
Liczba komentarzy: 2,461

Ostatnie wpisy blogera

  • MUNDIAL...
  • Jak wszyscy,to Kaczyński też!?
  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?

Moje ostatnie komentarze

  • Ostatnią pozycją Łysiaka która się ukazała w Polsce jest "DÓŁ"...też polecam...
  • Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru…
  • A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-)))

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • Ijontichy, Ufff! Ciepełko ci przygrzało w łysinę? Centuś galicyjski...no to mogę przyjąć ale rasistę??? A tak na marginesie: Nikt kto chce mnie obrazić,nie może mnie obrazić.PS.Poczucie humoru…
  • mjk1, Gorzej, Hanys i to z dziada pradziada, ty centusiu galicyjski ty... . I rasisto.
  • Ijontichy, A ty może też koloru beżowego,czarnego lub wyznania handlowego?:-)))

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności