Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jeszcze 25 godzin... dziś pożegnalne orędzie... Dudy

Ijontichy, 05.08.2025
A właśnie,że nie! Nie będę kpił,wyzywał od tchórzy,ukranskiej wycieraczki,czy nawet delegata sanhedrynu krakowskiego....
Przytoczę Wam anegdotę z dawnych czasów,którą wyczytałem u Swetoniusza.
Obrady w Senacie rzymskim...w Rzymie źle sie dzieje,wszyscy krytykują Cezara Oktawiana...
Jeden senator wielce poruszony,,,pełen nauk erystycznych wstał z ławy i krzyknął:
POMPEJUSZU!!! PRZYBYWAJ JAK NAJPRĘDZEJ DO RZYMU!!!
Oktawian wyczekał aż się wszyscy uspokoją i sceniczny szeptem powiedział: 
Marku!!! WYJEDŹ JAK NAJPRĘDZEJ Z RZYMU!!! 
Sala Senatu ryknęła śmiechem....ale juz po chwili...śmiech ucichł...a nieszczęsny Marek wyszedł...i przepadł...bez wieści.
Co to ma wspólnego z Dudą? 
Nic  ale ...no właśnie..
..
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 1021
sake3

sake2020

05.08.2025 10:04

No własnie.Skończy się na NB dyzurny serial o Dudzie a zacznie w podobnym tonie serial o Nawrockim.
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

05.08.2025 10:22

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na No własnie.Skończy się na NB

PAD w pozegnalnym oredziu ma jeszcze ostania szanse na podratowanie swojej historii ale szaro to widze. 
serial o PAD dopiero sie zacznie poniewaz wielu krytykow woli poczekac az zlozy urzad. to nie bedzie "kopanie lezacego" a moze byc wyrazem troski o urzad nastepcy. KN nie potrzebuje "dobrych rad" z blogosfery, niemniej jednak o jej poparcie zabiegal na spotkaniach wyborczych, z dobrym skutkiem bo hejtersfera okazala sie w tym staciu slabsza.
Jabe

Jabe

05.08.2025 23:07

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na serial o PAD dopiero sie

Bardzom ciekaw, czy „KN” pójdzie w ślady po­przednika.
Edeldreda z Ely

Edeldreda z Ely

05.08.2025 10:14

Właśnie dzisiaj rano zaczęłam czytać Juliusza Cezara :-) 
O, na ten przykład na takim jestem zdaniu: "są w życiu tym chwile,
W których przeznaczeń swych panem jest człowiek.
Jeśliśmy zeszli do nędznej sług roli,
To nasza tylko, nie gwiazd naszych wina.".
Ijontichy

Ijontichy

05.08.2025 11:27

Dodane przez Edeldreda z Ely w odpowiedzi na Właśnie dzisiaj rano zaczęłam

„Nie jest zwycięzcą ten co zwyciężył, jeżeli zwyciężony nie uznał swej klęskI."
Pro memoria..dla nowego prezydenta?
Ijontichy

Ijontichy

05.08.2025 11:11

No choćbyś był świętą Adelajdą i tak ci coś znajdą...
youtu.be
Szuka roboty w PZPN???
spike

spike

05.08.2025 14:27

Nie chwalmy dnia przed zachodem Słońca.
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

05.08.2025 20:42

To powiadacie, że Donek idzie jutro do stomatologa usunąć 'mleczaka'?
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

05.08.2025 20:51

Po objęciu fotela prezydenta przez Nawrockiego - KO i silnych razem czeka kilka ciężkich nokautów. Będą to brutalne pierdolnięcia przy których Żurek to junior młodszy. Nadchodzi czas sprzątania.
pbs.twimg.com
Ijontichy
Nazwa bloga:
Wszeświat
Zawód:
Patrz wyżej
Miasto:
KRAKÓW

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 310
Liczba wyświetleń: 340,286
Liczba komentarzy: 2,453

Ostatnie wpisy blogera

  • GDZIE JEST PIS? GDZIE JEST KACZYŃSKI??? KIM JEST CZARNEK?
  • Wklejam notkę naszego blogera Józefa z Londynu czyli JzL
  • Wniosek do Pana prezydenta.

Moje ostatnie komentarze

  • Panie Rokita! Pana zgubi ta inteligencja...jest niebezpieczna...zwłaszcza w "tymkraju"
  • Rokita wam odpowiada...oszołomy...zablokują całą pomoc dla Ukrainy nawet tę z zachodu (sic!) 
  • Pracował w Radiu Wolna Europa i pisał "sprawozdania" o ludziach na emigracji...Zapalniczka ma dużo na sumieniu..Co panią "natchło",żeby przypomnieć tę postać???

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Chyba mnie szlag trafi....@maxowi jamnickiemu
  • Gdzie diabeł nie może,ale czy baba chce?!
  • Prekognicja?

Ostatnio komentowane

  • NASZ_HENRY, @JzL..co szkodzi Tuskowi obiecać ...😉😡⚫️... Obiecanki w załączniku: dakowski.pl
  • JzL, Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...
  • NASZ_HENRY, Nawrocki obdarzony jest wrodzonym politycznym talentem – i tego się trzymajmy ...😉... Napisał tak Jan Rokita: wszystkoconajwazniejsze.pl

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności