Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Fałszywe poczucie jakoś to będzie

jazgdyni, 28.06.2025






Gdy dokładnie 6 dni temu napisałem zaniepokojony możliwym rozwojem sytuacji, o konieczności zwiększenia ochrony prezydenta elekta [ https://naszeblogi.pl/73… ] odezwało się sporo prześmiewczych kpin i hejtów. Ludzie, którzy od urodzenia żyją w ciepłym i przytulnym gniazdku, a mama regularnie karmi prosto w dziubek, zaistnienie dramatycznych sytuacji jest nie do wyobrażenia.

Piszę to o 6:00 rano w ten piątek. Od wczorajszego popołudnia dowiedziałem się, prosto z ust, również naszego szefa, prezesa, redaktora Sakiewicza, że zdobył wiadomość, że wściekłe psy, te łyse karki Giertycha planują zajęcie - coś jak było z TVP, Sądu Najwyższego. Będą się starali ukraść ile się da, wszystkie papiery związane z protestami wyborczymi, a także rozwalić co się da, by w sądzie długo się nie pozbierali. W taki sposób chcą zablokować zaprzysiężenie na prezydenta Karola Nawrockiego.

Jedno źródło informacji to za mało w czasach, gdy w mediach i doniesieniach jest więcej kłamstwa i wymyślnych fantazji. Próbowałem się dodzwonić do moich przyjaciół w Warszawie, którzy mają swoje oczy i uszy szeroko otwarte, ale się nie dodzwoniłem. To pora dnia, gdy ciężko pracują.
Ale wkrótce potem wiadomość powtórzył kanał wPolsce24, a następnie wysłuchałem apel Bąkiewicza, oraz alarm profesora Andrzeja Nowaka.
To wystarczy – coś uśmiechnięci i silni razem ze stajni Giertycha szykują, co tu dużo wymyślać – ZAMACH STANU.

Potrafimy zwołać pod SN naszych patriotów i te wściekłe pit bulle, jak to widzieliśmy na tym paskudnym marszu równości, raczej przemocą szans nie mają. Mimo, że może być sporo wytatuowanych i grypserujących gangusów, bo pamiętamy, że na Trzaskowskiego głosowali niemalże wszyscy więźniowie kryminalni.
Problemem mogą być panowie w mundurach, maskach i hełmach, sikających po oczach gazami łzawiącymi i rażącymi elektrycznymi pałkami. Chyba, że większość znowu zachoruje na tę tradycyjną "psią grypę".

Bardzo dokładnie, dosłownie minuta po minucie, przestudiowałem zamach i śmierć prezydenta RP Gabriela Narutowicza. Większość narodu w Warszawie, zmobilizowanych m.in. przez już wtedy bohatera narodowego Józefa Piłsudskiego, zablokowało ulice tak, że nie można tam było dokonać zamachu. Niestety zrobiono błąd: - nikt się nie spodziewał, że atak może przyjść ze strony elit – arystokratów, profesorów, czy artystów. A taki właśnie spęd był w Galerii "Zachęta"i prezydent udał się tam na zaproszoną uroczystość. Strzelił mu w plecy trzykrotnie, zabijając na miejscu, artysta Eligiusz Niewiadomski.

Jeszcze raz powiem: - piszę to rano. Módlmy się i trzymajmy kciuki, byśmy wieczorem mogli zadowoleni odetchnąć.

Naszym atutem jest to, że ta rozfanatyzowana banda Tuska i Giertycha – z nimi na czele – to prawdziwie durne debile. Na dodatek rozhisteryzowane po przegranych wyborach i w panice, bo gdy wreszcie rząd upadnie, to czeka ich nawet dożywocie. I tak powinni odetchnąć, bo dawniej za zdradę dostawało się kulkę w łeb.

Zobaczymy za kilka godzin. Ucieszę się, że to tylko fałszywy alarm.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 3799
Maverick

Maverick

27.06.2025 07:49

Wbrew pozorom jestesmy cora blizej 3 swiatowej.
https://youtu.be/Oj6fG07…
Ijontichy

Ijontichy

27.06.2025 08:16

Dwa cytaty: 
1.Njważniejsze to nie myślec,a jakoś to będzie.--S.Lem
2.Kazdego można zabić.Don Corleone 
Na ten temat nawet ja wstawiłem pare słów...
jazgdyni

jazgdyni

27.06.2025 09:11

@@@
Jest za dziesięć 9:00. Miało być 100 tysięcy naszych. A jest może 100 - 200 osób. A już tam rządzi babcia Kasia. Ot, Warszafka...
u2

u2

27.06.2025 10:35

Dodane przez jazgdyni w odpowiedzi na @@@

***Miało być 100 tysięcy naszych. A jest może 100 - 200 osób.***
No nie, aż tylu manifestantów to nikt się nie spodziewał. Jest tłumek około 200 osób z flagami i to wystarczy. Raczej nie będzie szturmu Kapitolu, za mało ludzi. Ale trzeba być czujnym, bo prowokatorki w postaci różnych "babć" już są na miejscu. :-)
Lech Makowiecki

Lech Makowiecki

27.06.2025 10:23

@Jazgdyni. Januszu! 
Dla podniesienia morale:
TU JEST POLSKA!
http://www.youtube.com/watch?v=wCem7Tiou9o
Es

Es

27.06.2025 12:00

Czy ktoś się spodziewa ataku w bialy dzień i na kierunku głównych sił obrońców? I jeśli otoczenie czy może ktoś zarządzający otoczeniem tuska z nim włącznie planują taki sposob roztrzygnięcia problemu z prawdopodobnie "niewlaściwym" werdyktem SN to sposób " ustawki" z bejsbolem w ręku byłby najbardziej właściwy?
Tak "łopatologiczny" przykład jak wyprowadzenie Kamińskiego i Wąsika  powinien dywersyfikować sposoby zabezpieczeń. Zaczynając od gwarancji ochrony Sędziów na wypadek ataku na ich osoby fizycznego jak i emocjonalnego związanego z zagrożeniem bezpieczeństwa ich rodzin. 
A jakis "zepsuty autobus" w przypadku tak jednostronnego działania rozkladajacy na lopatki wszelkie podejmowane wysilki zdarzyć się może w każdej chwili.
tricolour

tricolour

27.06.2025 13:02

Jest 13:02.
Zajob dalej trzyma? Nic nie popuścił?
spike

spike

27.06.2025 13:20

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Jest 13:02.

ciebie zawsze trzymał i trzyma, aż zapomniałeś o kagańcu, a pewnie i kaftan by ci się przydał, "do twarzy ci w nim".
tricolour

tricolour

27.06.2025 14:04

Dodane przez spike w odpowiedzi na ciebie zawsze trzymał i

@spike
Każdy sądzi według siebie - nikt oprócz ciebie o kagańcach nie pisze więc zasadne staje się pytanie, czy sukę trzymasz w kagańcu? Psie w kaftanie.
😁😁😁
spike

spike

27.06.2025 15:19

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @spike

tobie bym założył kaganiec, kaftan i zamknął w klatce.
:))))))
tricolour

tricolour

27.06.2025 16:29

Dodane przez spike w odpowiedzi na tobie bym założył kaganiec,

To prawda - mógł BYŚ mi założyć kaganiec, kaftan i zamknąć w klatce gdybyś mógł. Ale nie możesz. I na tym koniec.
Mordę też możesz szczerzyć, członku.
😁😁😁
spike

spike

27.06.2025 17:09

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na To prawda - mógł BYŚ mi

"Nim język puścisz w taniec, załóż na mordę... kaganiec!"
vituperatio stultorum laus est.
tricolour

tricolour

27.06.2025 18:15

Dodane przez spike w odpowiedzi na vituperatio stultorum laus

Każdy sądzi według siebie więc cytat możesz sobie powiesić nad łóżkiem - pasuje. A zaraz obok coś dla fanatyków religijnych:
"Jestem taki, jak mnie Pan Bóg stworzył, No – trochem świństwa od siebie dołożył."
spike

spike

27.06.2025 19:26

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Każdy sądzi według siebie

@tri, poważnie, zostałeś stworzony, a nie powstałeś z małpy, co byłoby prawdopodobne, ilość świństw jakie sobie sobie dołożyłeś, jest większa, niż ta, z której powstałeś.
No dobra
-"To była taka scenka kabaretowa do śmiechu, bo wszystkie teraz lubią się pośmiać.
Ale było i koniec. A kto się teraz zacznie śmiać, ten dostanie w ryj".
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

27.06.2025 13:37

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Jest 13:02.

@tri. 
Zajob-Inaczej trzyma ciebie.
obawy sa uzasadnione a scenariusze rozwalki jak najbardziej mozliwe i nie tylko takie o ktorych spekuluja media.
ci ktorzy maja wszystko do stracenia zrobia WSZYSTKO zeby do tego nie doszlo.
tak bylo w przypadku postrzelenia Trumpa. to nie Iluminaci rekrutowali zjeba assasina na wykonawce wyroku, podczas gdy ochrona byla farsa bo dostala rozkaz zabezpieczenia imprezy na najnizszym priorytecie. dla zjebow-inaczej Trump sam zorganizowal zamach na siebie a Kaczynski zorganizuje aramagedon w tymkraju.
tricolour

tricolour

27.06.2025 14:02

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na @tri. 

@KK
A co to jest to "wszystko" do stracenia skoro prezydent pisowski zamieniany jest na prezydenta pisowskiego, a reszta się nie zmienia?
u2

u2

27.06.2025 14:55

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @KK

***prezydent pisowski zamieniany jest na prezydenta pisowskiego,***
Baju, baju, wasz antypolski kandydat przegrał z kandydatem propolskim. Teraz kolej na POgonienie waszego antypolskiego nierządu, który zawiązał się nomen omen 13 grudnia 2023 roku :-) :-) :-)
tricolour

tricolour

27.06.2025 16:37

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***prezydent pisowski

Zupełnie prawdopodobne. Potem, po pogonieniu, sami też zostaniecie pogonieni... a tymczasem zamykamy sześć kopalń, wypłacając po 170 tysięcy każdemu górnikowi, z czego się cieszą dealerzy niemieckich samochodów z terenu Śląska. Polscy podwykonawcy niemieckich marek motoryzacyjnych sfinansują zamknięcie polskich kopalni węgla, by niemieckie firmy energetyczne (na bazie węgla) mogły sprzedawać prąd krajowi bez węgla i prądu.
To jest biznes!
u2

u2

27.06.2025 16:48

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Zupełnie prawdopodobne. Potem

***po pogonieniu, sami też zostaniecie pogonieni.***
Wiem, wiem, chciałbyś tryc granicy szkopsko-kacapskiej na Wiśle. Ale to nie przejdzie. Stosowne wizje już przytaczałem. Skończy się to dla was bardzo, bardzo źle. Żeby nie było, że was niemieckich cieciów nie ostrzegałem :-) :-) :-)
tricolour

tricolour

27.06.2025 17:25

Dodane przez u2 w odpowiedzi na ***po pogonieniu, sami też

Nie, koleżko, ty nikogo nie ostrzegasz. Ty wołasz o pomoc.
Każdy twój wpis, to wołanie, by się ktoś zainteresował twoją chorą osobą, by zwrócił uwagę na ciebie, byś nie był sam ze sobą i wizjami. To dlatego łazisz po forum, nie po to, by rozmawiać, tylko po to, by coś się w końcu działo. Nawet ze swojego rodowego nazwiska i wizerunku zrobiłeś ścierkę więc twoja optyka "ciecia" jest spójna z oceną samego siebie.
u2

u2

27.06.2025 18:35

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Nie, koleżko, ty nikogo nie

"To dlatego łazisz po forum, nie po to, by rozmawiać, tylko po to, by coś się w końcu działo."
No fakt, nic się nie dzieje. Tylko dostaliście łupnia w wyborach prezydenckich i dostaniecie łupnia w wyborach parlamentarnych. To są proste sprawy niemiecki cieciu. To napisałem ja Jerzy Ciruk z Dowspudy :-) :-) :-)
tricolour

tricolour

27.06.2025 18:46

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "To dlatego łazisz po forum,

Nie żaden ciruk tylko pizduk z dowspudy. Na kogo głosowałem w ostatnich wyborach prezydenckich?
😁😁😁
u2

u2

27.06.2025 18:51

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Nie żaden ciruk tylko pizduk

"Nie żaden ciruk tylko pizduk z dowspudy"
No widzisz, na tyle tylko ciebie stać niemiecki cieciu. Skaczesz innym do gardeł, chcesz abyśmy do ciebie tak samo skakali :-) :-) :-)
tricolour

tricolour

27.06.2025 18:58

Dodane przez u2 w odpowiedzi na "Nie żaden ciruk tylko pizduk

Taka miała być prosta sprawa, a okazało się, ze jedno pytanie i leżysz. A nawet leżycie. Pizduki z dowspudy.
😁😁😁
u2

u2

27.06.2025 19:19

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Taka miała być prosta sprawa,

"Pizduki z dowspudy."
Ale co mi do tego na kogo głosowałeś. Jesteś niemieckim cieciem i chcesz granicy szkopsko-kacapskiej na Wiśle. To się liczy, a nie to na kogo deklarujesz się, że zagłosowałeś lub nie :-) :-) :-)

Stronicowanie

  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
jazgdyni
Nazwa bloga:
Żadnej bieżączki i propagandy
Zawód:
inżynier elektronik, oficer ETO (statki offshore), obecnie zasłużenie odpoczywa
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 130
Liczba wyświetleń: 8,832,814
Liczba komentarzy: 31,995

Ostatnie wpisy blogera

  • PO/KO do góry a PiS dołuje. Dlaczego?
  • Spanikowany Bilderberg wściekle atakuje
  • PAŃSTWO NALEŻY DO NAS

Moje ostatnie komentarze

  • @@@Koncentrując się na antypolskich działaniach tych międzynarodowych cwaniaków z realizacją przez część władzy kraju można sobie wyobrazić w zakresie teorii spiskowych inny, bardzo prawdopodobny…
  • @@@Wyjątek: - cwaniacy z Berlina i opanowanej przez nich Brukseli, to dzisiaj wyjątkowi durnie.Wystarczy sobie przypomnieć zaproszenie emigrantów do siebie, bo tak socjalem rozleniwili swoich Niemców…
  • @Imć WaszećMam glupie pytanie, do dzisiaj zafascynowany linijkami zer i jedynek w chaoyucznej kolejności. Tak więć: - czy wy, matematyce, pracujecie głównie w systemie binarnym, czy również w…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • PROWOKATOR
  • Czego my nie wiemy, choć powinniśmy wiedzieć.
  • Mafia powstała w Trójmieście. Tak, jak obecny rząd.

Ostatnio komentowane

  • spike, Jeżeli dobrze pamiętam, chodziło o Sumerów, odkryto że posługiwali się systemem liczenia trzydziestodwójkowym (32), co było zaskoczeniem.
  • Lech Makowiecki, [email protected] właśnie miało być. Dziękuję, już poprawiłem...Ostatni nabój (raper Basti & Lech Makowiecki)https://www.youtube.com/watch?v=qBI0g5ZR1uc
  • Zofia, Nastał już czas wskrzesić zapomnianą organizację późnych lat siedemdziesiątych XX wieku o nazwie TOTO. Kto walczył z komuną ten ten skrót rozszyfruje. Oni znowu łby podnoszą i protestują.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności