Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Dupiarz i Przydupas - kandydaci D.Tuska na prezydenta Polski

Alina@Warszawa, 10.11.2024
Dupiarz i Przydupas - kandydaci D.Tuska na prezydenta Polski 
Wczoraj media roztrząsały wiekopomną decyzję Donalda Tuska, który zgłosił 2 kandydatów Platformy Obywatelskiej do prawyborów, które mają wyłonić kandydata tej partii na prezydenta Polski. Chodziły słuchy, że PO chciała jednego kandydata dla całej rządzącej teraz koalicji, ale coś się chłopcy nie dogadują i mamy taki oto teatrzyk przedwyborczy, albo kolejna farsę, której prawdziwym celem jest odwrócenie naszej uwagi od dużo ważniejszych rzeczy, które dzieją się za kulisami. 
Ci dwaj panowie to Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, i Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych.

Tu muszę się nieco wytłumaczyć z użytych słów. To zupełnie nie mój styl, to poza zwykłą kulturą, którą staram się zachowywać w swoich wpisach. 
"Dupiarz" to cytat z Rafała Trzaskowskiego, który sam tak siebie określił, chwaląc się, że niby taki "pies na baby". Drugie brzydkie słówko "Przydupas" jest niejako ze słownika samego Radka Sikorskiego, który nie ma żadnych zahamowań w stosowaniu takiego języka i gdyby to J. Kaczyński miał żonę słynną Żydówkę, dziennikarkę w USA, na pewno określiłby go takim rzeczownikiem. 

Moja reakcja na ogłoszenie Tuska była natychmiastowa - wielki wybuch śmiechu. Bo oto Tusk zgłosił dwóch niewybieralnych kandydatów - niewybieralnych dla każdego, kto ma jakieś pojęcie o państwie i prezydenturze. Może to jakaś gra, w wyniku której okaże się, że sam musi startować na tę funkcję? Jestem pewna, że gdyby kandydatów było trzech - jeden z Tuskowych i np. Jakubiak i Braun, to do drugiej tury przeszliby Braun i Jakubiak!
O walorach intelektualnych obu kandydatów Tuska nie ma co pisać, bo codziennie je pokazują, ku uciesze jednych i zdumieniu innych, że tak można. Ktoś z USA mógłby powiedzieć, że Tusk zgłosił swoje dwie Kamale...

Jest też bardzo smutny aspekt tych kandydatur. Oto Donald Tusk, przywódca koalicji rządzącej, nie ma żadnych poważnych kandydatów, którzy nadawaliby się na prezydenta Polski. Bo kto w Polsce będzie głosował na warszawskiego dupiarza, albo przydupasa słynnej Żydówki z Chobielina?
Chociaż w sumie może to dobra wiadomość, że rządząca mafia nie ma szansy przejęcia urzędu prezydenta? 
Niestety reszta koalicji chce wystawić Hołownię, albo inną Żukowską.
Nie wiadomo, czy Wł. Kosiniak-Kamysz też nie przymierza się do kandydowania. Co do K-K, to warto posłuchać jednego z ostatnich wystąpień Mariana Kowalskiego w TV Republika, który ujawnia związek stryja K-K, Zenona, ze zleceniem remontu rządowych samolotów Tu-154M w Samarze, zamiast w polskich firmach. Marian Kowalski zastanawia się, czy zlecenie miało jakiś związek z późniejszą śmiercią dzieci  Zenona? 

Miejmy nadzieję, że w USA dojdzie do przejęcia urzędu prezydenta zgodnie z harmonogramem i nie będzie żadnych niespodzianek. Bo gdyby się jakieś pojawiły, to nie wiem, czy będą w Polsce jeszcze kiedyś jakieś wybory .... 

PS
 MEM (stąd), który najlepiej pokazuje poparcie dla Donalda Tuska:

PS 2 Debata prezydencka z 6.05.2020 - warto sobie przypomnieć
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 6739
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

19.11.2024 18:36

Dr Ewa Kurek:
Ewa Kurek o rządzie Tuska: Tylu głąbów, ochlokratów, pospólstwa bez rozumu jeszcze nie widziałam
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

23.11.2024 11:33

Mafia PO wybrała dupiarza na kandydata na prezydenta: 
Rada Krajowa PO - ogłoszenie wyników prawyborów, 23.11.2025 godz. 11:00
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

29.11.2024 20:56

Znalazłam wpis z poprzednich wyborów, jak to Platforma Obywatelska namawiała swoich zwolenników: "Nie świruj, idź na wybory" - spot DOSKONAŁY 
Tym razem jakoś inaczej dotarli do swoich świrów, albo po prostu dodrukowali kart wyborczych i sfałszowali wybory parlamentarne.
Niestety codziennie widzimy jaki efekt dały te wybory. A już najbardziej wyraźnie widzą to powodzianie w okolicach Kłodzka. 
Kandydatem na prezydenta Platformy Obywatelskiej jak na razie został wskazany "dupiarz". Szanse na wybór ma żadne. Szczególnie, że prezes IPN jako kontrkandydat, jawi się jako człowiek dużo energiczniejszy i mądrzejszy niż chłoptaś, którego mafia uczyniła prezydentem Warszawy. Z resztą każdy prawicowy kontrkandydat z listy bardziej nadaje się do roli prezydenta Polski, niż Trzaskowski.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

06.12.2024 12:22

Nie trzeba się specjalnie wysilać, żeby zniwelować kandydaturę Trzaskowskiego. Może popieranie przez niego LGBT nie jest dyskwalifikujące, może Warszawa zakorkowana i przebudowywana pod potrzeby rowerzystów (sprowadzi Chińczyków?) jeszcze warszawiakom nie przeszkadza, ale chyba każdy zrezygnuje z takiego kandydata na prezydenta Polski, który ma na sumieniu popieranie morderczyni księdza. 
Bo to za jego czasów administracja urzędu Miasta Stołecznego Warszawa dofinansowywała fundację Jolanty Lange-Gontarczyk, która jako ostatnia widziała żywego księdza Blachnickiego. 
Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, bo nigdy "nie słyszał", bo tym tematem nigdy nie zajmie się ani TVN24, ani Polsat, ani rządowa TVP, to już podaję linki dokształcające. Podejrzenie zbrodni jest oczywiste wobec faktów. Mam nadzieję, że IPN niezależnie od kampanii prezydenckiej, opublikuje tę sprawę, bo dotyczy bezpośrednio jednego z kandydatów na prezydenta Polski - Rafała Trzaskowskiego. 
- JOLANTA LANGE ZAMIESZANA W MORDERSTWO KS. F. BLACHNICKIEGO UCIEKŁA Z POLSKI? 
- Jolanta Lange, która według IPN jako agentka SB inwigilowała ks. Franciszka Blachnickiego, opuściła Polskę 
- Tak działała Jolanta Lange w ostatnich latach. Wsparcie LGBT przy pomocy pieniędzy Rafała Trzaskowskiego 
Pytanie do każdego zwolennika R. Trzaskowskiego jest takie: czy chcesz, żeby człowiek o takich "dokonaniach" był prezydentem Polski, naszej ojczyzny, państwa tak doświadczonego przez zbrodniarzy wszelkiej maści, w tym po wojnie całej armii UB-eków i SB-eków takich jak Gontarczykowie, czy mamusia Trzaskowskiego (TW Justyna), realizujących antypolskie interesy ZSRR i Rosji? 
Odpowiedź jest jedna - taki człowiek jak Trzaskowski NIE MOŻE BYĆ PREZYDENTEM POLSKI! Ani nikt z tej opcji politycznej. 

A tak na marginesie - czy prokuratorzy obecnie panującego Tuska nie powinni postawić pani Lange zarzutu morderstwa księdza Blachnickiego, skoro ponoć wróciła do Polski? O ile wiem przestępstwo zbrodni nie przedawnia się? 
Pan premier Tusk powinien czym prędzej naprawić ten wielki grzech zaniechania, jaki popełniał PiS przez 8 lat swoich rządów!
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

07.12.2024 22:17

Konwencja przedwyborcza dupiarza, inni członkowie PO i KO też występowali:
POJECHALIŚMY ZA RAFAŁEM TRZASKOWSKIM DO GLIWIC. BYLI JEGO WYBORCY I BYŁ PROTEST ZWIĄZKOWCÓW
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

23.12.2024 23:23

Dupiarz wymyślił se hasło wyborcze:
Stary komunistyczny slogan hasłem wyborczym Trzaskowskiego
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

04.01.2025 20:46

Został sam przydupiarz jako kandydat na prezydenta Polski. Już samo takie zdanie jest ciężko napisać, a co dopiero wyobrazić sobie, że takie coś mogłoby się stać w realu.... 
 Kandydat Tuska ma już swoich doradców, którzy mu programują kampanię W ramach tej zabawy chłopcy przebrali przydupiarza za prezydenta i kazali mu wygłosić orędzie prezydenckie w Nowy Rok. 
Tu jest najlepszy komentarz kontr kandydata: STANOWSKI O TRZASKOWSKIM 
Jak widać Rafał Trzaskowski i jego sztab traktują kandydowanie na prezydenta Polski jako świetną zabawę na cudzy koszt. Co więcej, mają świadomość, że im bardziej ogłupią publikę tym większą mają szansę, że będą mogli się bawić beztrosko przez następne 5 lat. 
Do kogo trafi cała kampania wyborcza przydupiarza Trzaskowskiego? Czy tych pacjentów psychiatrycznych jest w Polsce aż tylu, żeby wybrali go sobie na prezydenta?
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

04.01.2025 20:53

Dodane przez Alina@Warszawa w odpowiedzi na Został sam przydupiarz jako

Niechcący wyszedł mi "przydupiarz"...  Już miałam poprawiać, bo przecież Trzaskowski o sobie mówił per "dupiarz", że niby taki pies na baby i żadnej nie przepuści, ale nie poprawiam, bo przydupiarz jeszcze lepiej oddaje charakter całej postaci. No cóż - sam tak się właśnie zapisuje w najnowszej historii.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

05.01.2025 20:40

Tusk wymyślił Palikota tak jak teraz Trzaskowskiego
ROKITA: WIDZIAŁEM, JAK TUSK WYMYŚLAŁ PALIKOTA! #shorts 
Wszyscy jego "współpracownicy" są tak samo wymyśleni i dobrani wg kryteriów znanych tylko Tuskowi. Jakie to kryteria - widać po całej tej bandzie przekupnych cwaniaków pomieszanych z obcą agenturą. 
Komentarze przy filmiku nie pozostawiają złudzeń - internauci są świadomi roli i zdolności Tuska.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

05.01.2025 21:06

Jak Niemcy kupowali polskie media w latach 90-tych:
https://www.youtube.com/…
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

26.01.2025 20:34

Oto jak naprawdę działa mafia Tuska, dupiarza, przydupasa i im podobnych:
Urzędników coraz więcej, pensje coraz wyższe 
Tekst jest z 2014 roku, czyli za drugiej kadencji poprzednich rządów Tuska w Polsce. Niestety nie stracił nic na aktualności, jedynie stawki są do poprawienia o 100%? 200%? Media jakoś pomijają obecne wynagrodzenia urzędników, jak się zmieniły na poszczególnych stanowiskach i jako cały fundusz wynagrodzeń administracji Tuska w stosunku do administracji Kaczyńskiego (Morawieckiego).
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

08.02.2025 21:17

Memy warte przypominania:
WARSZAWA PO TRZASKOWSKIM
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

13.02.2025 21:13

Dupiarz i przydupas to typowe elementy ze zbioru rządzącej teraz Polską KOALICJI OBYWATELSKIEJ z Tuskiem na czele.
Jak durnowaci to ludzie pisaliśmy nie raz, ale tu pojawił się film z dowodem wprost:
TAK DURNEJ WYPOWIEDZI NIGDY NIE SŁYSZAŁEM… [ Kloska, Zielińska, RMF FM ] - krótki film o życiu 
Przez chwilę zastanawiałam się, czy nie szkoda życia na takich idiotów i taki film. Szkoda.
Ale z drugiej strony może tą drogą ten film trafi do wyborców Donalda Tuska, Władysława Kosiniaka-Kamysza, Hołowni, Lewizny i tych innych partyjek, poczwarek po Kiszczaku i Jaruzelu.
Może ci wyborcy jak zobaczą zrozumieją na kogo zagłosowali, kogo wybrali i żeby nie powtórzyli tej głupoty w maju!
Może zrozumieją, że zostali zrobieni w jajo przez Goebbelsów z TVN24 i dopuścili do władzy najgorszy sort głupców i oszustów? Czy sami są tak samo głupi jak ta ich waaadza?
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

27.02.2025 14:48

Dupiarz wybiera się na Podkarpacie:
W weekend dwa wydarzenia kampanii Rafała Trzaskowskiego na Podkarpaciu. Sztab przygotowuje "coś specjalnego" 
~~~~~~~~~~~~~~
Kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski odwiedzi w weekend Podkarpacie. W sobotę wystąpi na spotkaniu otwartym w Mielcu, a w niedzielę w Rzeszowie. "Przygotowujemy coś specjalnego" - można usłyszeć w sztabie. 7 marca na Śląsku ruszy oddzielna inicjatywa "Kobiety na wybory". 
(żeby dupiarz miał większy wybór?)
Oba weekendowe wydarzenia mają być spotkaniami otwartymi z mieszkańcami. Oba rozpoczną się w południe.
Jak powiedziała PAP osoba zbliżona do sztabu wyborczego kandydata KO, sobotnie wydarzenie w Mielcu będzie to duże spotkanie na ok. 500-700 osób. Niedzielne spotkanie w Rzeszowie ma być "klamrą domykającą tematykę związaną z bezpieczeństwem, gospodarką i nowymi technologiami".
(...) 
~~~~~~~~~~~~~~
Nie wiem jak ludzie mogą poważnie myśleć o wyborze tego człowieka na prezydenta Polski? Kim są ci ludzie, którzy chcą mieć Trzaskowskiego za prezydenta? Bezmózgami, takimi samymi dupiarzami, donosicielami, czy są po prostu niedoinformowani? Czy ktoś w TVN puści dla tych ludzi podstawowe info o Trzaskowskim, szczególnie z innego punktu widzenia, takiego jak o 8*? Jest to w sumie informacja STRATEGICZNA, tak jak TVN ....
Mam nadzieję, że zdroworozsądkowe Podkarpacie przywita Trzaskowskiego tak jak na to zasługuje.
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

06.03.2025 21:39

Ciekawe, czy to zdjęcie dupiarza w jarmułce i w jakiejś synagodze: 
https://www.facebook.com…;
 to animacja komputerowa czy autentyk?
Alina@Warszawa

Alina@Warszawa

21.03.2025 23:09

Fajny rysunek z galerii "Galeria - Artur Żukow" 
https://www.kworum.com.p…

Stronicowanie

  • Pierwsza strona
  • Poprzednia strona
  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
Alina@Warszawa
Nazwa bloga:
Codziennie pytam "DLACZEGO"
Zawód:
mam
Miasto:
POLSKA

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 344
Liczba wyświetleń: 923,287
Liczba komentarzy: 6,253

Ostatnie wpisy blogera

  • PRAWDZIWE KORZENIE DONALDA TUSKA. Reszczyński ujawnia!
  • Tusk oskarża K. Nawrockiego o aferę z kryptowalutami
  • Niemcy szykują się na wojnę z Rosją

Moje ostatnie komentarze

  • O wyższości monarchii nad innymi ustrojami politycznymi: (...) W przeciwieństwie do demokratycznych przywódców, monarcha z natury rzeczy kierował się długofalowym interesem własnego państwa, bo…
  • Wszystkie media transmitują teraz spotkanie prezydenta K. Nawrockiego z medykami z pałacu prezydenckiego. Prezydent na wstępie powiedział, że ta konferencja jest po to, żeby ustalić jakiś program…
  • Wczoraj 4.12.2025 media poinformowały, że w ramach specjalnej akcji zatrzymano 100 pedofilów: GAME OVER – NAJWIĘKSZA OPERACJA CBZC PRZECIWKO PRZESTĘPSTWOM O CHARAKTERZE PEDOFILSKIM 100…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Prezydent Braun
  • Reżyserka A. Holland na kolanach u Bieruta
  • RESET 6

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, O wyższości monarchii nad innymi ustrojami politycznymi: (...) W przeciwieństwie do demokratycznych przywódców, monarcha z natury rzeczy kierował się długofalowym interesem własnego państwa, bo…
  • Alina@Warszawa, Wczoraj 4.12.2025 media poinformowały, że w ramach specjalnej akcji zatrzymano 100 pedofilów: GAME OVER – NAJWIĘKSZA OPERACJA CBZC PRZECIWKO PRZESTĘPSTWOM O CHARAKTERZE PEDOFILSKIM 100…
  • r102, Oczywiście że Donald jest złym człowiekiem,  niemieckim agentem - sprzedawczykiem,  zupełnie pozbawionym zdolności kierowania państwem  itd... Ale zupełnie nie ma co wciągać w to…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności