Kaszaniarze przerżnęli 1:3

Piękny mecz wczoraj widziałem. Ale ten dzisiejszy... No momenty były. Nasi, zaraz, zaraz, jacy nasi? No dobra ich, ale ich też nie pasuje. Niech będzie, że oni, od początku racjonalnie gospodarowali siłami. Dzięki tej mądrej taktyce zachowali je do ostatniego gwizdka, a kto wie, może nawet na burzliwą noc po gwizdku?

Dość, że od początku wciągnęli Austriaków na swoją połowę i nie zamierzali ich wypuszczać. Łysy zagłówkował w kierunku Szczęsnego, a ten wykonał bardzo piękną paradę powietrzną. Potem... ruszyliśmy. Lance w dół, pochyleni nad końskimi karkami, z szumem husarskich skrzydeł raz po raz bombardować, Wiedeń. Bum. Bam. Bum. Kościotrup z grzywką, bo tak wychudł za granicą Czwartek, czy Piątek, czy jakoś tak, ale nie, bardzo dobrze wyglądał, właśnie tak groźnie, jakby noc zapadła i światła zgasły na stadionie, to pewnie by oczami świecił i tym ognistym spojrzeniem całkiem załatwił wroga, ale dzień, więc tylko ta kościstość i nogę przyłożył i było 1:1.

Kamera nieustannie pokazywała naszą ławkę, na którejś jakiś weteran ciągle chodził do trenerów i im coś w tajemnicy szeptał. Podobno to mąż znanej adeptki bachaty Anny L. Może jakieś nowe zdjęcia dostał? Czy połączenie on-line do domu mu się zepsuło, dość, że trenerzy mając w końcu dość całej sytuacji wysłali go na boisko, pomimo, że miał zerwany mięsień dwugłowy, o czym informowały tak samo rzetelne jak reprezentacja - media.

Od tego czasu, gra nabrała rumieńców. Jakiś Austriak kropnął i było 2:1. Potem nikt już nie mógł się połapać w co gramy i tylko znamienita kamizelka trenera Marskisza czy Bogusza, a zresztą, co to nas obchodzi, ważne, że pokazuje kolekcję swoich garniturów, ale kamizelka jest stała, niezmienna, bardzo ładna, średnio co prawda pasująca, beżowa do granatowej marynarki, ale już nic do niczego nie pasowało i żeby nie Szczęsny, to byśmy z tej odsieczy wiedeńskiej bez spodenek wracali i bez tej kamizelki.

Szczęśliwie skończyło się na 1:3 po wejściu następnego weterana, chyba Groźnickiego. Ładnie ostrzyżony, ale jakby z przodu włosy lekko już przerzedzone, co może ułatwiać główkowanie, bo pierwszą bramkę dla Austrii zdobył właśnie łysy.

PZPN udowodnił, zawodnicy dali z siebie, trener wyciągnie, a Polacy? Polacy nic się nie stało, tralala i tralalal i da capo al fine.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kaczysta

21-06-2024 [21:07] - Kaczysta | Link:

Całkiem dobrze grali. Dużo walki i zaangażowania. Szybkość, odwaga, determinacja.

Dlatego wygrali 3-1.

Obrazek użytkownika Ijontichy

22-06-2024 [06:44] - Ijontichy | Link:

1.Włączyłem telewizor i usłyszałem głos funkcjonariusza propagandy...Szpakowskiego....pilot do ręki i MUTE! 
Głos wyciąłem,ale obraz tej nędzy i rozpaczy został,bo sie nie da oglądać przy wyłączonym telewizorze :-(((
"Lawendowski" myślał,że wystraszy przeciwnika jakimiś ruchami poza linią autową,ale go wyśmiali....po cholerę wszedł pod koniec meczu???
 Moja żona mi powiedziała kto strzelił dla naszych gola...Piatek...wnuki ją wyszkoliły bo z nimi MUSIAŁA oglądać jakieś mecze...

NEDZNI KOPACZE SKÓRZANEJ GAŁY....NAWET IM SIE WYŻELOWANE FRYZURY NIE ZMIESZAŁY....TRENER TEŻ WSPANIAŁY...DO CIEMNEGO GARNITURU TAKA KAMIZELKA???
  I PO CHOLERĘ JA  TEN   "MECZ" OGLĄDAŁEM?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-06-2024 [07:42] - Marek Kudła | Link:

To są piłkarze bez kondycji, bez szybkości, z notorycznie niecelnymi podaniami, o żenującej technice, i w końcu nie potrafiący myśleć !!!  https://youtu.be/8A4lIMiUNok
 

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

22-06-2024 [09:37] - Zbyszek_S | Link:

Za to cechuje ich poczucie wspólnoty, bycia drużyną, ambicje zwycięstw, odwaga i prawdziwych charakter.
https://youtu.be/9p3pPCgmxLo

Obrazek użytkownika Marek Kudła

22-06-2024 [19:03] - Marek Kudła | Link:

Oooo taaaak !  Znam wielu sportowców "polskich", miłośników Tuska i jego bandy ! Przykładem mogą tu być:  Boniek, Kozakiewicz, Wenda, Małysz i wielu innych !

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

22-06-2024 [19:31] - wielkopolskizdzichu | Link:

Kudła jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.
Ani Boniek, ani Małysz, ani Klepacka przez Polaka nie jest postrzegana przez swe sympatie polityczne.
Ważny jest Orzeł na koszulce i ciężki trening by za tym Orłem szedł sukces.
Jesteś po prostu jebnięty.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

22-06-2024 [09:47] - Marek Michalski | Link:

Nie kibicuję reprezentacji piłki nożnej od lat, ponieważ jej zadanie jest analogiczne do serialu "Kiepscy".
Zastanawia mnie fenomen nadziei. Może psycholodzy i socjolodzy rozwikłają o co chodzi?
Może to jakieś przeżywanie namiastki zjednoczenia narodowego?
Notoryczne kończy się na bezrefleksyjnym przepracowywaniu porażek.

Obrazek użytkownika u2

22-06-2024 [09:54] - u2 | Link:

***serialu "Kiepscy"***

Ano, ktoś podliczył że występujący tam aktorzy masowo umierają. Już 77 wyzionęło ducha. A niedawno wyzionęła ducha Ferdkowa w dosyć młodym wieku 57 latek. Ale jak obleśny Krzysztof S. śpiewa wstępniaka to nie dziwota, że wszyscy mrą jak muchy. Paździoch, Boczek, wcześniej listonosz i babcia. Ferdek przeszedł operację bariatryczną. Nie wiadomo jak długo pociągnie. No PO-mór.

https://www.youtube.com/watch?v=8A4lIMiUNok

Andrzej Grabowski & Cedury - Polacy nic się nie stało

ERRATA Już 81 wyzionęło ducha:

Poza głównymi bohaterami serialu, zmarło też wiele innych osób związanych z produkcją, m.in. Bohdan Smoleń, Leon Niemczyk, Zofia Czerwińska, Piotr Machalica, Jerzy Cnota, Kazimierz Ostrowicz, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Krawczyk i wielu innych.

https://jastrzabpost.pl/zmarlo-juz-81-osob-z-obsady-swiata-wedlug-kiepskich-fani-kolejny-raz-pograzeni-w-zalobie,7036920830040832a