Pan Grzesiowski Głównym Inspektorem Sanitarnym

PAP {LINK}:

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk powołał, na wniosek Ministra Zdrowia Izabeli Leszczyny, Pawła Grzesiowskiego na stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego.

Ze zweryfikowanego konta Paweł Grzesiowski na wykop.pl {LINK}:

"Ta epidemia jest kolejnym sygnałem od Ziemii i natury, że jeśli człowiek nie zmieni swojego postępowania, to niebawem gatunek ludzki zniknie, ponieważ robimy wszystko aby takie kataklizmy jak zmiana klimatu, smog i epidemie atakowały ludzi w wyniku zniszczenia naturalnego środowiska. Jest nas za dużo na Ziemii i zbyt agresywnie ją traktujemy, "

Powtórzymy:

Jest nas za dużo na Ziemi

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Michalski

18-06-2024 [09:23] - Marek Michalski | Link:

@Zbyszek Pan Grzesiowski był zasłużonym dla koalicji pandemicznej działaczem obok takich postaci jak Horban, Simon, Pyrć czy Gut.
Z drugiej strony pojawiały się takie informacje jak ówczesnego doradcy Prezydenta RP Dr Milewskiego
https://www.youtube.com/watch?...
czy Independent Treder
https://independenttrader.pl/k...
Filmu Phila Konecznego z III-IV 2020, który zestawił materiał z dziesiątków stacji TV, które powtarzają co do słowa te same zwroty o pandemii, niestety nie znalazłem.
 

Obrazek użytkownika juur

18-06-2024 [10:30] - juur | Link:

To chyba dobrze?
Bo pieszczoch PIS-u, który mówił jak to zaszczepieni umierają zadowoleni w odróżnieniu od tych niezaszczepionych czy też jak w domu siedzi z żoną w maseczkach lub o czwartej fali c19, której niezaszczepieni nie przeżyją a było to w przededniu wojny i masowego napływu niezaszczepionych z Ukrainy i ogłoszono, że koniec świata z powodu c19 został odwołany.
Taki specjalista to skarb dla chanukowców.
 

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

18-06-2024 [14:33] - Zbyszek_S | Link:

To niedobrze, bo ten facet pierniczył takie głupoty, że szkoda gadać i gotów w imię takich głupot nam wszystkim szkodzić.

Obrazek użytkownika Es

18-06-2024 [15:06] - Es | Link:

To tylko dowodzi po raz kolejny że w kwestiach dla postmarksistowskiej  miedzynarodowki zasadniczych po i Pis idą ręka w rękę. A jakieś komisje to przedstawienie dla gawiedzi i drobny rewanż od tych przez ostatnie lata nie dopuszczonych do interesów