Bosak ogłosił w Republice kto jest największym złem

Tym razem Bosak ogłosił w Republice kto jest największym złem. Oczywiście PIS. Jakie to przewidywalne. Podobnie, jak głosowanie Konferencji ręka w rękę z Tuskiem...
Ręce opadają

Czwarta noga Tuska. Zaraz po trzeciej Hołowni i ZSL

W Konfederacji to co jeden to mądrzejszy.To bardzo łatwe, nic nie robić, stanąć z boku i krytykować wszystkich za wszystko. Zawsze wtedy ma się rację.To tylko potrafi Konfederacja. Ci ludzie do rządzenia w realnym świecie się nie nadają i głosowanie na nich nie ma sensu. Takich ludzi najlepiej skwitować znanym powiedzeniem: "Dobrze gada - wlać Mu wódki"
Ciągle najeżdżają na PIS nawet nie pytani. Jest tam tyle frakcji, że trudno zrozumieć o co im chodzi.Od zawsze powtarzam Konfa to cwaniacy, a Bosak to lawirant gęby pełne frazesów czynów żadnych.Myślę, że próby znalezienia w Konfie koalicjanta mijają się z celem, podobnie jak to wcześniej było z próbami nawiązania współpracy z PSL. Szkoda na to czasu.Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze. Krzycho i jego żonka są już finansowo urządzeni. To taka oswojona przez Tuska opozycja. Są " za" a nawet " przeciw"
Bosak to złotousty karierowicz próbujący odebrać głosy Zjednoczonej Prawicy sam będąc podnóżkiem PO

                     

Pamiętajmy o taśmach Banasia. Co mówił Marian Banaś do Marka Chmaja, żeby przekazać Tuskowi, że teraz mają duży wpływ nad Konfederacją. Sama Konfederacja głosowała za Hołownią, na którego tak wcześniej wjeżdżali. Za co ? Za posadkę wicemarszałka dla Pana Bosaka ? Tak trzymają się swoich przekonań ?
Dla mnie wniosek jeden. To co mowi Bosak to nie z serca plynie, ale z dokladnego przygotowania sie do lekcji. Uwazam ze wewnatrz Bosaka tkwi calkiem inna , skrycie chowana wizja jego wlasnej kariery. To sie nazywa karierowiczostwo.Bosak jest dla mnie nie do zaakceptowania, poniewaz jest dwulicowy.Piszę to co myślę , irytuje mnie ta ciągła agresja Bosaka wobec PiS. Może więcej uwagi niech skieruje na koalicję.Arogancja i cynizm Bosaka nie pozwala mi normalnie wysłuchać wywiadu.

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

23-04-2024 [08:49] - Tezeusz | Link:

Proputinowska Konfa ? to wiadomo od dawna..

Obrazek użytkownika u2

23-04-2024 [09:13] - u2 | Link:

Za posadkę wicemarszałka dla Pana Bosaka ?

Polityka w Bolanda to niezła synekura. A nie tylko pan i pani Bosakowie są w polityce. Liczą się posadki i stołki. Nie liczy się to co można pozytywnego zrobić, czyli jakiś tam program. Liczy się uchwała, pała i gaz. Czyli im więcej się zła wyrządzi dla ludzi, np. dla rolników, tym lepiej dla polityków i ich klanów rodzinnych.

Obrazek użytkownika Mika

23-04-2024 [09:33] - Mika | Link:

Zgoda, Bosak to farbowany titusek. Może i wygadany, ale to wszystko. Skompromitowała się Konfa już dawno. Ich wyborcy sami nie ogarniają co się dzieje.
Wyborcy Konfy macie alternatywę - Partia Niepodległość Roberta Bąkiewicza. 

Obrazek użytkownika sake3

23-04-2024 [10:20] - sake3 | Link:

@Mika......Bosak to nie farbowany tfusek tylko cyniczny karierowicz.Korzysta z wymoczkowatego ,młodzieńczego wyglądu dla pokazania ,że polityka należy do młodych,ale każde jego posunięcie to cwana i obmyślona strategia.Nawet to demonstracyjne noszenie się po Sejmie z dzieckiem w nosidełku,patetyczne wypowiedzi jego i żony na temat rodziny są starannie obliczone na głosy elektoratu konserwatywnego. Z równą starannością dba o elektorat koalicji wszędzie gdzie się da afiszując się nienawiścią do PiS.Nawet w dzień exposee Tuska Bosak jasno się określił że jego rolą w Sejmie jest walka z partią Kaczyńskiego ,osłabienie jej przez odciągnięcie posłów jego partii aż do całkowitej marginalizacji i rozbicia.To wszystko w celu pozyskania elektoratu konserwatywnego Nie łudźmy się więc że Konfederacja kiedykolwiek będzie sprzyjała Polsce jako państwu,ona ma tylko swoje interesy.Nie trzeba daleko szukać,wystarczy przypomnieć sobie wpisy blogera GPS na NB.Ten piewca Konfederacji z dumą prezentował założenia polityki tej partii.Nie przyjmował do wiadomości zastrzeżeń czy krytyki,ale wystarczyło by sobie wyrobić zdanie o ich polityce i członkach czy liderach.

Obrazek użytkownika Jabe

23-04-2024 [10:53] - Jabe | Link:

Sprzyjanie Polsce nie idzie w parze sprzyjaniu ani Plat­formie, ani PiS-owi. To stron­nictwa chanu­kowe.

Obrazek użytkownika sake3

23-04-2024 [11:07] - sake3 | Link:

Hm,czyli wg autora komentarza pozostali koalicjanci 13-go grudnia sprzyjają Polsce? Którzy to? 

Obrazek użytkownika Jabe

23-04-2024 [11:14] - Jabe | Link:

Doprawdy?

Obrazek użytkownika Ryan

23-04-2024 [11:37] - Ryan | Link:

Jabe
Jaki ty jestes przewidywalny ruski buc
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

23-04-2024 [11:51] - Ula Ujejska | Link:

Ryan
Jabe w przerwach między robieniem "łaski" pod stolikiem, wystawia łeb i poszczekuje w mediach jak Bosak. Bosak ma chociaż fuchę, a Jabe wystawia tylko swoją pupę. Frajerstwo tak ma - i jeszcze się cieszy że ich dymają.

Obrazek użytkownika Ryan

24-04-2024 [05:58] - Ryan | Link:

Bosak to wyjątkowo wyrachowana kanalia! Rasowy pacykarz słowa, deklamator i polityczny koniunkturalista! Zna się 'na wszystkim' , we wszystkim ma biegłe zdanie - bezdusznie oddany skurwionemu konformizmowi - kosztem kogokolwiek!

Obrazek użytkownika spike

23-04-2024 [10:09] - spike | Link:

-"Niech wasza mowa będzie: Tak, Tak, Nie, Nie. A co od Bosaka jest, od Złego pochodzi."

Obrazek użytkownika juur

23-04-2024 [10:14] - juur | Link:

To dosyć grubymi nićmi szyte. Chanukowa koalicja utworzyła dla siebie wentyl bezpieczeństwa w pełni kontrolowany. Wszystkie próby samoorganizacji poza kontrolą okrągłostołowców były, są i będą rozpracowywane od środka i unicestwiane w zarodku. Dla okrągłostołowej sitwy to być albo nie być.

Obrazek użytkownika mjk1

23-04-2024 [11:18] - mjk1 | Link:

@juur.
Mój pierwszy szef miał na drzwiach gabinetu napis: "nie przychodź do mnie z problemem, jeżeli nie masz przynajmniej dwóch propozycji jego rozwiązania".
Problem już przedstawiłeś. Teraz czas na sposoby rozwiązania.
Na początek jeden w zupełności wystarczy. 

Obrazek użytkownika juur

23-04-2024 [12:13] - juur | Link:

@mjk1 ze wszech miar słuszna uwaga. Tylko nie jestem dobrym adresatem, jestem stroną umowy, która notorycznie nie jest dotrzymywana. Obecnie to cud lub jak kto woli błąd systemu może to zmienić. Gdy zajdzie taka okoliczność to trzeba to wykorzystać Wydaje się, że system jest szczelny i przemyślany. Odbiorcy mass mediów są bezbronni przed specami od zarządzania emocjami,  patrz Bogatynia. Jako ciekawostka to usunięto z oficjalnej strony Bogatyni wyniki wyborów. Dlaczego się nie chwalą jacy są zieloni i postępowi. Może bardziej niż paraliż?
Pierwszym krokiem może być imienne rozliczanie swoich wybrańców by w główkach zapaliła się lampka kto jest dla kogo? Świadomie użyłem swoich bo łączy nas wzajemnie zobowiązanie.  Wybrańców z obozu przeciwnego należy zwalczać gdzie i kiedy się da. Ale w obu przypadkach trzeba, uważnie, patrzeć na ręce...

Obrazek użytkownika mjk1

23-04-2024 [19:38] - mjk1 | Link:

@juur
"Pierwszym krokiem może być imienne rozliczanie swoich wybrańców by w główkach zapaliła się lampka kto jest dla kogo?"
To nie pierwszy krok a absolutna konieczność i wcale nie cud, ani konieczność może to zmienić. 
Można to zrobić już w tej chwili. Wystarczy tylko chcieć. Pytanie tylko czy chcemy?
Jak to zrobić? 
Prościuteńko!
Wystarczy tylko wysłuchać tego sześciominutowego wystąpienia w Sejmie: https://www.youtube.com/watch?... 
Mowa w nim jest nie tylko o zmianie ordynacji wyborczej i indywidualnym rozliczaniu posłów, ale również o zmniejszeniu liczby posłów, likwidacji immunitetów, likwidacji Senatu i wielu innych fundamentalnych sprawach, 
Najciekawsze jest jednak to, że ordynację wyborczą mieszaną od której można zacząć ma wpisaną do swojego programu zarówno PiS, jak i PSL i Konfederacja, czyli o większość w obecnym Sejmie nie trzeba się w ogóle martwić.
Spróbuj to zaproponować choćby tu na tym portalu wszystkim, którzy mają gęby pełne frazesów o tym, jak im zależy na dobru ojczyzny i pomyślności jej mieszkańców.
Sam się przekonasz, co z Tobą zrobią.

Obrazek użytkownika paparazzi

23-04-2024 [20:52] - paparazzi | Link:

Konfederacje gdyby poszła z PiS em to by była Konfederacja. Ideowcy z Konfy wpuszczeni w kanał. Ktoś to musi kontrolować i pisać scenariusz. Logika mówi że pierwsze to dekomunizacja sądów, zmiana konstytucji i tu uwaga, ADMINISTRACJI na wzór USA. Tzw. służba publiczna. "Każdy" urzędnik w Polsce jest cegiełkę korupcji, mafii. Jak to uświadomić masom, aaaa to Konfa leciała trochę na "zrobimy porządek" a PiS na socjalu a tu potrzeba "potu, krwi i łez". Kto to poprowadzi i przeprowadzi? PiS zrobił podwaliny czekamy na lidera.

Obrazek użytkownika Jabe

23-04-2024 [23:21] - Jabe | Link:

PiS 2,0 zrobił pod­waliny PO 2,0. Proszę Kon­federacji do tego nie mieszać.